Şimdi Ara

45 Bin TL-50 Bin TL Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler öncelikle.İlk arabamı almak istiyorum.Bütçem en fazla 53.000 TL'ye çıkabilecek seviyede.Aşağıdaki kriterleri sağlayabilecek bir araba almak istiyorum.Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

En fazla 150.000 kmde olmalı.
    Benim için kokpit çok önemli.Güncel ve güzel bir kokpiti olan araba olması çok iyi olur.
    Ağır hasarlı olmamalı.
    Tabiki parça sorunu olmayan ve aşırı yakıt yakmayan bir araba olmalı.

Herkese şimdiden teşekkür ederim.Yardımlarınızı bekliyorum.

• Yukarı
  • Cruze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karahancer2 kullanıcısına yanıt
    yakıtı nasıl 1.4 motorun ?
  • Bende aynı arayıştayım... 55.000₺ ye kadar da ben çıkabilirim.

Renault Clio 4 1.5 dci Joylar var 75hp olması biraz düşündürüyor. 90lık kullandım güzel ve seriydi ama 75likte nasıl olduğunu bilemiyorum.
    Hyundai i20 1.4 crdi(yeni kasa) var bunada 60a kadar bütçeyi zorlamak gerekiyor gibi hem yakışıklı hemde nette gezinen yorumlara göre seri bir araç kullanmadan karar vermemek lazım tabi.
    Az yakma konusunda clio daha az yakıyor fakat bilgi yetersizliğinden henüz karar verebilmiş değilim. Kullananlar var ise iki araç içinde fikirlerini belirtirse sevinirim.
    Önerilerinizi de bilmek isterim.
    Ek olarak ; Peugeot, Citroen kısacası Fransız araçlarını pek önermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesapo -- 9 Nisan 2019; 8:49:20 >
  • Cruze gerçekten çokca düşündüğüm bir araç ama aşırı kötülenen bir araç ve son 1 yılda piyasası çok yükseldi.Dün bir arkadaşım b6 kasa Passat alabilirsin dedi ama 53.000 TL civarına çok yüksek kmli arabalar var Passatlarda.
  • mazda 3 olabilir
  • Şu anda ben de aynı bütçe de Mazda 3 gözüme kestirdim bakalım.
    Araba almak çok zor iş yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruze ya da accent öneririm hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peki yüksek kilometreli b6 kasa Passat (2006-2009 model) mı almamı önerirsiniz yoksa orta kilometrelerde ve daha genç olan Cruze mu ?
  • VW Golf 1.6 Tdi 2010-2012 arası bakıyorum da maşAllah ağır hasarlı hepsi. 55bine kadar zorlayayım kendimi dedim ama bu fiyatı verip de Ağır hasarlı araç almakta... Opel Astra 1.3 CDTI kullanan var mı nasıl araç? H kasalarında ön panel vasat duruyor ama J kasaya da yaklaşılmıyor. Yok mu öneriler beyler?
  • Hocam fiorino bakabilirsin yüksek model taksi rahatlığı olmaz haliyle ama senide üzmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.