Şimdi Ara

45 - 60 bin spor araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

45-60 bin lira arası bütçem var. Ne araba alacağıma karar veremedim bir türlü. 24 yaşındayım ilk arabam olacak spor araba tarzı düşünüyorum (tek kapı olmasın)

Opel astra hatchback 2013 sıfır düşünüyorum. Full 58 bin civarları ama opel'e o kadar para verilir mi öncelikle bunu sormak istiyorum.

Diğer düşündüğüm modeller 2011 - 2012 model bmw 1.16 ya da audi a3

Sizin önerileriniz neler ilk arabam olacak dolayısıyla 2. el arabalar daha mantıklı olur sanırım.

• arka iter keyfi için çaça şahin yada kapı sesinin güzelliği açısından golf öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberKnight -- 22 Haziran 2013; 4:33:37 >
  • 2. El full bi ds4 almanız tavsiyemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guilletta diorum :)
  • 2,el m5 bulun tam 4 kapı spor araba

• Seat Leon 1.4 TSI 140 HP FR + Full LED + Sunroof

• 2006-2007 clk saf spor
    mercedes kapilar direksiz arka camlarida en indirdin mi arac cabrio gibi oluyor lpg uyumuda var kesinlikle bak derim

• Arkadaşlar şu modellere baktım biraz

Kia seed
    Alfa romeo giulietta
    Hyundai 1.30 1x35
    Audi a3
    Bmw 1.16
    Volkswagen golf
    Opel astra HB j

Yeni fikirlere ve yorumlara açığım arkadaşlar. Sıfır mı düşünmeliyim 2. el mi.

Kasası değişmeyen modellerin, 2012 modelleriyle sıfırları arasında 7-9bin arası fark var. 7-9 bin için 2. el al almaya değer mi. Çok kararsız kaldım.

Opel asta 1.3 HB sıfır 2013 karar vermiştim ama vazgeçecek gibiyim
  • bu paraya bu ülkede spor araba alınmaz. 2.el 15 yaşında birşey belki alırsınız.
  •  45 - 60 bin spor araba tavsiyesi

45 - 60 bin spor araba tavsiyesi

Full modeli benzin+hibrit motor 57 bin lira.

Dolu bir araç aynı zamanda.

Sıfır araba varken 2. el araba alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakFasulye -- 22 Haziran 2013; 12:04:47 >

• hocam al clk tadini cikar haftaya benimki de geliyor resimlerini paylasicam full+full 62bine aldim ve
    o listege koydugun bir cok arabadan iyi

• Bi kaç link verebilir misin dostum bulamadım sahibinden.com da
  • Nissan Juke çok hoşuma gidiyor arkadaşlar. 1.5 dizel platinum 62bin yazıyor resmi sitesinde. Sizce nasıl arkadaşlar. İçi biraz küçük gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Bi kaç link verebilir misin dostum bulamadım sahibinden.com da

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-kusursuz-clk-200-kom-128865182/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz-kazasiz-ozel-renk-128366647/detay# (2004 fiyatları biraz daha uygun)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2005-model-mercedes-clk-200-komp-avantgarde-full-plusfull-128503653/detay

al kardeşim bunlar azda olsa işini görür emin bu kasanın kalitesi yenilerinden daha iyi

• Eyvallah dostum bunu da araştırayım biraz, daha bi spor kasalı otomobiller aslında tercihim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.