Şimdi Ara

44 Bin TL’ye Fiesta mantikli bi tercih mi?(2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Max 44 Bin e hatchback arac aliyorum. En mantikli Fiesta geldi.

140-150 bin de , 2010 2011 model bazi parcalari boyali araclar var genelde bu fiyata.

1.25 motor, trend (en bosu)

Gorusleriniz nelerdir, tavsiyeniz var mi?

• 2004 hyundai getz ve ustu her arac benzerdır zaten keyfınıze gore lpglı bır model alın derım
  • 2011 1.2 i20 troy da bakabilirsin aynı km ve temizlikte çok daha uygun bulunur.
  • 👍🏻
  • 46 bine 2014 yaris 1.4 dizel aldım 120 bin km de, bence yaris de bakabilirsiniz...
  • o fiyata ben mantıklı araçlardandır. clio, corsa, polo bakılabilir
  • Yaris al bence daha mantıklı trendx bile değelmiş .Değmez
  • aynı kasa aynı motor aynı km 2009 fiestayı arkadaşım bu hafta içinde 39'a aldı... fiyat biraz yüksek gibi geldi bana
  • Alınabilir,
    Km biraz daha az olursa iyi olur,
    .
    Alternatif;
    Megane3 Hb
    Astra H
    Polo
    İbiza
    Fabia
    Yaris
    Corsa
  • ErkekAdamınNickiUzunOlur kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com dan mi aldi?

Ha birde kactan dusurduler fiyati
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-79-binde-daha-iyisi-yok-668703531/detay şu araç alınır sahibiyle görüştüm hatta 45.500 e kadar bırakacak gibi bu paraya daha nolsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-79-binde-daha-iyisi-yok-668703531/detay şu araç alınır sahibiyle görüştüm hatta 45.500 e kadar bırakacak gibi bu paraya daha nolsun...
    hasar kaydı görünüyüor ama bu bir sorun mu?
  • qwertyaxe kullanıcısına yanıt
    kapı ve çamurlukta boya mı ne vardı sanırım 2.900 lira zaten kaydı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

Sahibinden.com dan mi aldi?

Ha birde kactan dusurduler fiyati
    evet sahibinden'den alındı. ilanı gösterdiğinde 39 küsürdü 40 yoktu yani... net hatırlamıyorum.
  • up
  • İ20 bakın hocam 1.4 olsun en az alacağınız araç .hayattan bezdiniz ve Kanser olmak istiyorum diyorsanız 1.25 1.2 motor ideal tercih.
  • i20, Fiesta, Clio vb. kolay el değiştiren araçlar bakmanızı tavsiye ederim. Benzinli için konuşayım, nisbeten düşük km, daha sorunsuz, uygun fiyata bulabilirsiniz. Dizel olursa km vs. baya yüksek olacaktır. Sürpriz masraflar içinde bütçe ayırmak durumunda kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakiramaseksi

İ20 bakın hocam 1.4 olsun en az alacağınız araç .hayattan bezdiniz ve Kanser olmak istiyorum diyorsanız 1.25 1.2 motor ideal tercih.
    kaç model bulunur 43 44 e
  • 1.2 jump i20 düşünülebilir. Elite belki...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.