Şimdi Ara

Honda CRV Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir CRV buldum.190bin km 2006 model,tüplü,otomatik hatasız güzele benziyor.Sizce alınır mı?Nasıldır?
    Fiyatı:58500 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün 32' ye 235000 km' de 2000 model tüplü otomatik(koldan vites) satın aldım.

• Çok pahalı bence.

Onu alacağıma bir tane acura mdx var, 2005 model. Onu alırım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-acura-yuksel-otomotiv-den-2005-honda-acura-3.5-mdx-4x4-lpg-473089301/detay

• commandx C kullanıcısına yanıt
    3500 motor şeheriçi 50 kurus yakar.

• Tavsiyeler için teşekkürler,ama vergisinin ve yakıtının az olmasını tercih ediyorum.
    4x4 olmasıda önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andac14 -- 21 Kasım 2017; 20:55:1 >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    İlk izlenimleriniz neler hocam? İyi mi araç?

• quote:

Orijinalden alıntı: andac14

İlk izlenimleriniz neler hocam? İyi mi araç?

Bu kasa çok geniş.

En beğendigim özellikler; stepne özel muhafazası içinde dışarıda ve böylece stepneden mahrum kalmadan bagaja simit LPG saklanabilmiş.

Bagaj kapagı normak kapı gibi sağa doğru açılıyor ve bagaj camı ayrı açılıyor.

Koldan vites olduğu için ön taraf geniş boşluğa sahip.

Sükseli ön tampon demiri görüntüne ekstra sağlıyor.

2.0 45 kuruş yaksa 3.5 50kuruş yakar, fazla fark olmaz.

Kalitesi, konforu, keyfiyle o farkı her türlü hakeder. Müzik açmanız bile o farkı unutmanıza yeter.

Zamanında '00 model kırmızı 0 km aldığım bir crv aracım vardı, hala özlerim. Bagajda gizli piknik masası özellikle çok hoş bir ayrıntıydı. Bir de ön iki koltuk arası devasa açıklıktan arkaya geçmek çok kolaydı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Şimdi de SUV mu kullanıyorsunuz?

SUV tadı alındı mı kolay vazgeçilemiyor.

HR-V serviste olduğundan ikame araç B sınıfı verdiler, kendimi aşağılanmış gibi hissettim.

Bu araba .50 krş lpg de bile yakmaz .Benzinde en az 1 TL .Şu anda 1.6 arabalar 0.60 krş yakıyor şehir içinde

• 63 bin liraya 2008 model CR-V sattım geçen sene şuan pişmanım, ekstra güvenlik paketliydi şimdi aracın fiyatı 75 bin lira olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müşavir75

Bu araba .50 krş lpg de bile yakmaz .Benzinde en az 1 TL .Şu anda 1.6 arabalar 0.60 krş yakıyor şehir içinde

1.6 atmosferik, tam otomatik, 4 X 4 aracım İstanbul trafiğinde 100 km de 10 litre LPG yakıyor.
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    şu an 70 den aşağı vermiyorlar, 2008 model crv yi .. tavsiye eder misiniz ya da 70 civarına tavsiye edeceğiniz başka bir araç var mıdır ?
  • giyat o km için aşırı pahalı

1 yıl kullandım 2006 model siyah renk executive

performans yoksunu bir araç o yüzdende sattım

şehir içi kullanımda dur kalk şeklinde trafik olursa 30 lt lpg ile 170 km yapıyordu

uzun yolda en fazla 300 km yol yaptım

hiç bir sorun çıkarmadı 20 bin km 1 yıl boyunca

daha sonra 2010 kasasını aldım benzinli idi o nispeten performans anlamında daha iyiydi

sonra onuda satıp fiat freemont aldım şu an memnunum

bir daha 2006 honda crv alırmıyım ...almam
  • khan_ K kullanıcısına yanıt
    Hem görünüş hem kalite açısından mükemmel diyebilirim. 4 seneye yakın bende kaldı rutin bakımları dışında sanayi yüzü görmedi, LPG'de tam uyumlu.

70 bin civarına alabileceğiniz en iyi araç, şöyle söyleyim benim satacağım zamanda aracın fiyatı 65-70 arası dolaşıyordu fakat hep şişirilmiş fiyatlardı uygun ve bakımlısını bulursanız kaçırmayın.

tek eksi yanı var oda performansı yokuşlarda felan yığılma oluyor araç zor hızlanıyor.

Şuan piyasasına çok hakim değilim fakat bulursanız CMBS(güvenlik paket)'li alın. öndeki araca hızlı yaklaştığınızda otomatik frenleme yapıyor, hız sabitleyicide öndeki araç yavaşladığında takip mesafesini koruma amaçlı frenleme yapıyor.
    Dikkatsiz kullanmamdan dolayı bu güvenlik paketi şehir içinde beni 2 kez kazadan kurtardı.

Araç çok geniş ayder yaylasında 4 kişi 1 gece araçta uyuduk, arka koltuktaki rahatlık şoför koltuğunda yok öyle söyleyim :) hem diz mesafesi çok hemde yüksek koltuklar şoför gibi yola hakim oluyorsun içine gömülüp kalmıyorsun arkada.

Yakıtını söyleyim uzun yolda LPG 2,00 civarında iken 20-22 kuruş yakıyordu bu o aracın cüssesine ve motoruna göre mükemmel bir rakamdı.

Ama şehir içinde çok değişken trafik durumu ve kullanımına göre artıyordu baya.

• 2007 sonraki kasası güzelde bu kasayı pek beğenmiyorum, bende crv bakmıştım sene başından önce lpgle uğraşmak bana pek mantıklı gelmedi, yokuşlarda da yığılıyor, arkadaşın biri acura mdx önermiş, o kadar kupon araba olacaksa ssangyong un o fiyatlara kyronu da korandosu da var hem model hem performans açısından crv ye fark atarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.