Şimdi Ara

+40767159496 numarasından çağrı geldi bilgisi olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün (26 mart salı 2013) +40767159496 bu numaradan cep telefonuma çağrı geldi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi. geri aramalımıyım sizce?

• Böbreklere sahip çık
  • bulgarlar arıyo arama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28oo28

bugün (26 mart salı 2013) +40767159496 bu numaradan cep telefonuma çağrı geldi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi. geri aramalımıyım sizce?

yurt dışından kadınlar arıyor tuzak dikkat et sakın geri döneyim deme
  • TL.avi

• bimcell liyim ben bişey olmaz içki falan içmiyorum böbreker değerli benim :D teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için geri aramayacağım karakola gidip takip ettirmeye çalışacağım :) bence size böyle olursa sizde polise gidin +1000 sevap point kazanırsınız :D
  • Sakın arama, Bedavam var diye de aramaya kalkma yurtdışı olduğu için liraların gider on saniyede..Benide öyle bi numara çaldırmıştı boş vakitlerimde bende onu çaldırıyorum sürekli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahama1100yzf -- 26 Mart 2013; 12:22:28 >
  • Yalislikla aradim kusura bakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fbi

• Skype numarasına benziyor birisi seni skypeden aramış olabilir
  • quote:

bugün (26 mart salı 2013) +40767159496 bu numaradan cep telefonuma çağrı geldi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi. geri aramalımıyım sizce?

aynısını dün saat 3 de aradılar tek çağrı bıraktılar bende hiç takmadım
  • beni 11:30 da aradılar ben numarayı savcılığa bildireceğim :)
  • quote:

Benide arıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli çaldırıp kapatıyor benzer numaralar. bazen o kadar kısa çağrı atıyorlar ki telefon çalmıyor bile.
  • bana da her ay düzenli olarak çağrı atıyorlar. bu sabah ki çağrı atan numara:+359892005534
  • öbür taraftan arıyorlar.
  • Bi aralar benide her hafta aradılar, aksatmazdı canlarım
    Şimdi o bitti forma kazandınız mesajları başladı, bakalım sonra neye dönüşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Codex -- 26 Mart 2013; 14:30:57 >
  • Telefon sexi için arıyorlar, bence açmalısın.Yeni yasa ile beraber Bulgaristan ile telefon görüşmeleri 5 lira ile sınırlandırıldı yani arayıp 100 lira sokamazlar artık.

Şaka lan şaka açtığın ana 100 lira içeri giricen
  • google'in numarasi degilmi o.
  • Ödemeli at hacı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.