Şimdi Ara

40000-45000 arası dizel otomatik araç tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım için araç bakıyoruz. Aradığımız kriterleri aşağıya sıralıyorum. Özellikle otomatik vites konusunda tavsiye istiyorum sizden. Hangi marka otomatikte ne kadar iyi pek bilmiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

-45000 TL'yi geçmeyecek

-Otomatik vites olacak

-Dizel olacak

-HB olacak

- KM'si düşük olacak.

• Yukarı
  • Bu butce ve kriterlere gore Tek secenek var zaten isiniz kolay.bulabildiginiz en genc ve en yuksek paketli megane dci edc.en az extreme olsun sakin business almayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 10 Mayıs 2015; 14:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane hiç aklıma gelmemişti. Ben bir bakayım. Teşekkürler.
  • Citroen C4 de Bakabilirsin. Toyota Auris olabilir.

Ama en mantiklisi arkadasin dedigi gibi Edc Sanzimanli Megane

• Vites geçişlerini fazla hissettirmeyen, sorunsuz olması önemli bizim için.

Otm vites 1.6 crdi ceed veya i30 nasıldır?

Teşekkürler @FurkanKizil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Çelik -- 10 Mayıs 2015; 16:21:39 >
  • Mr. Çelik kullanıcısına yanıt
    Guzeldir Fakat eski kasa bulursun. Yeni kasalarida 60 Dan basliyor. Megane en iyi secenek bence.Edc Sanziman sorunsuz ve keyiflidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 10 Mayıs 2015; 18:04:34 >
  • Edc

• Peki dsg şanzuman dizel polo kombinasyonu nasıl olur?

• Cruze alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Cruze alınabilir.

Her ilana cruz yazmakdan bikmadinmi

• 2. El piyasası o kadar yüksekki maalesef o fiyata alınacak dizel otomatiklerden hayır gelmez, arkadaşınız min 10.000 TL civarı daha bütçe yaratmalı.
    Bende iki ay kadar önce aynı para elimde yola çıktım adam akıllı bişey buluruz az para değil dedim ama en son kendimi 20.000 TL ek kredi çekerken buldum.
  • corolla otomatiği
  • Senede yaklaşık 10k-12k civarı km yapar. İbizası vardı onu satıyor şimdi. 6 ayda 6k km yapmış. Ben benzinli al diyorum ama benzinli çok yakar LPG taktırmak zorunda kalırım diyor. LPG istemiyorum diyor. Otomatik vites sevmediğim için pek araştırmadım daha önce o yüzden pek bilgim yok sizlere danışmak istedim.

Uzun süre binmeyi düşünüyor bütçe artırması bence de mantıklı. Ben bu önerinizi de iletirim @esenlik.

O fiyata Auris bile bulamazken Corolla daha zor. Bulunsa da hayır geleceğini düşünmüyorum. @nuri37781
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.