Şimdi Ara

4000 TL'ye kadar İş-Oyun şık laptop Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş için ve kendi kullanımım (arada oyun oynarım) için 4000 tl'ye kadar bir laptop alacağım.

Şık olması hatta 13-14 inç olmasını tercih ederim, malumunuz 5 kilo laptopu taşımayayım sırtımda.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• Oyun baz değilse bir macbook pro yakışır size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aynı amaçla bir laptop arıyorum fakat bütçem 3500 liraya kadar
  • Merhaba,

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler :) gönül de oradan yana, fakat şöyle bir durum var;

Ben network işinde çalışıyorum, OS X için benim kullandığım araçlar bulunmamakta ve Ethernet portu MBP'lerde yok, bu nedenlerden ötürü elemek durumundayım.

Aslında daha çok iş amaçlı alınacak bir laptop. O nedenle ciddi anlamda taşınabilir olması önemli.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
  • Ben de uzun araştırmalarım sonunda DELL XPS 13 9343 50W82B Ultrabook almaya karar verdim. Yorumlarınız nedir?
  • zabadey kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar... Ben de sizin gibi şık bir laptop arıyorum aynı zamanda da sağlam olmalı. Ekran kartı olarak da GTX970M arıyorum ama illa da şart değil çünkü çok oyun delisi değilim. Her neyse şimdi size aradığınız laptopun linkini atacağım bence kaçırmayın. Her yerde fiyatı 4500-4600 civarı ama kliksada indirime gitmiş ve 3999 lira diyebiliriz. Doların arttığı bu günde inanılmaz iyi bence. Ben de sipariş vericem sanırım birazdan. Stok durumu 4 yazıyor acele etmek lazım :)
    http://m.kliksa.com/Urun/msi-nb-ge62-apache-2qe-072xtr-i7-4720hq-8gb-1tb-7200rpm-156-dos-gtx965m-2gvga-ddr5-mcolorkb-fhd-notebook/902398872

• Merhaba,

@yilmazerhan

Ben de onu alacağım zannedersem, en mantıklı seçenek o geldi; bunun yerine HP alacak bir arkadaşım vardı; iyi ki caydırmışım onu :)

@alikara123

Ben kararımı Dell'den yana verdim ama yorumunuz için çok teşekkür ederim; güle güle kullanın çok güzel bir bilgisayara benziyor.
    Benim önceliğim ufak ve SSD'li olmasıydı, oyun 2. plandaydı aslında; o nedenle Dell'i seçtim.

Tekrardan teşekkürler.
  • merhabala öncelikle paylaşımınızı okudum biraz abes olacak ama bende lenovo y7070 var elimde eger sıze uyarsa satabilirim size ürün sıfır bımeksden 2 hafta once aldım nakıt ıhtıyacım ıcın satıyorum bımeksın ınternet sıtesınden aldım kargolayıp gonderdıklerı gıbı elımde muhafaza edıyorum daha hıc jılatını dahı acılmadan kutuyu muhafaza etmekteyım pıyasanın altında bır fıyata verecegım sızede uyarsa numaramdan arayın detayları konusalım 05423193396 ayrıca urun fotoları donanımhaber 2. El notebook sayfasında da var

• antlya7 A kullanıcısına yanıt
    merhaba,

Teklifiniz için teşekkür ederim ama ben Dell XPS 13 aldım.

Hayırlı satışlar
  • Rica ederim ben teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.