Şimdi Ara

4000 TL Fiyat Bandında Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4000 TL civarlarında TV arıyorum, araştırmaktan artık usandım forumdaki bilgili kullanıcılardanda bir tavsiye almayı düşündüm. Şuan aklımda olan Samsung 49Nu7100 modeli, boyutununda benim için uygun olduğunu düşünüyorum siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz acaba şuan hepsiburadada 3995 TL fiyatlandırması var. TVden beklentilerimi sorarsanız şöyle belirtmek isterim.

+ 4k uydu alıcılı bir tv olsun 2 kumanda kullanmak istemiyorum ( yeni serilerde böyle bir durum olmayacak zaten sanırım )
    + ses kalitesinin çok iyi olmasına gerek yok, sinema sistemi kullanıyorum.
    + İnternete girerken üzmesin bir siteye girdim mi rahat rahat filmimi veya dizimi izleyeyim ( genelde bilgisayar bağlarım ama olduki pc olmadı kendi tarayıcısıda üzmesin)
    + kanal geçişleri çok yavaş olmasın yani kanal değiştirdikmi gelmesini bekleyelim derken bir bardak çay içmeyelim uçak hızındada gözümüz yok

Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var sizinde tavsiye ettiğiniz modeller varsa lütfen önerilerinizi bekliyorum.

• Hocam merhaba. Bende bir aydır tv araştırıyorum bütçem sizinkiyle aynı. 4000 TL civarında bakıyorum. Flash belleğe 1080p Blu-Ray TLOTR kralın dönüşü filmini atıp (19GB) Teknosa, MediaMarkt, Vatan'a gittim ve filmi açıp görüntü ve ses kalitesine bakmak istedim. Fakat öğrendim ki 40NU7100 ve diğer 7xxx serisi 2018 model Samsung tv lerde "Bu ses formatı desteklenmemektedir" uyarısı aldık ve görüntü var ses yok modun da filmi açtık. Görevli bir arkadaşın verdiği bilgiye göre ve nette araştırmam sonucu 2018 model samsung 7xxx serisi ürünlerde DTS ve DTS HD ses formatı lisansı alınmadığı bu yüzden DTS sesleri açamadığını söyledi. Eğer ki film-dizi indirip 4K tv imde izlerim derseniz canınız sıkılabilir belki. Ben bu yüzden 2018 samsung serilerini elemek zorunda kalmıştım. Fakat bu sorunun bir çözümünü bilen arkadaş varsa açıklarsa çok sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.