Şimdi Ara

4000-5000 TL Projeksiyon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Ben Smart TV özelliği olan (Netflix, Youtube, Amazon Prime TV) mümkünse wireless ve bluetooth'lu bir projeksiyon arıyorum. Önerileriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboicreamer -- 28 Şubat 2018; 14:44:5 >

• Epson tw5650 modeli var hem kontrastı yüksek hem kablosuz özellikleri var, bir de mibox diye bir ürün var, smart yapmak için mantıklı bir medya oynatıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkürler. Acaba LG PF1500W nasıldır? Kontrast daha yüksek ve hepsi içinde bluetooth dahil sadece ansilümen biraz düşük geldi bana. Bir de 3d yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboicreamer -- 3 Mart 2018; 15:55:50 >
  • Led cihaz olayına hiç girmeyin gerek yok, performansı kötü oluyor, tw5650 rakipsiz bir cihaz epson başlığında bir arkadaş inceleme kutu açma videosu da çekmiş paylaşmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: gagafan

Led cihaz olayına hiç girmeyin gerek yok, performansı kötü oluyor, tw5650 rakipsiz bir cihaz epson başlığında bir arkadaş inceleme kutu açma videosu da çekmiş paylaşmıştı

Övünç bey, açıkçası ben Led cihazın performansından oldukça memnunum. Işıklar açık ve ışıklı ortamda testlerde bile gayet başarılı.

Ama tabi önerdiğiniz cihaz ile karşılaştırma yaparken lamba ömrü saati ve fiyat oranınıda düşünmek lazım

• Saygı duyarım.

Lamba ömrünün bir önemi olmadığını projeksiyon kullanmış herkes bilir. Çalışan bir insan için tüketmek mümkün değil. 7500 saat lamba ömrü mevcut.

Bence mutlaka test edin, tw5650 kontrastında cihazlar 7-10 bin tl aralığında.

Ben bir tek yeni çıkan benq w1700 mü yoksa tw5650 mi tercih edilmeli onu çözemiyorum, 4k cihaz 7,500 tl ye gelmiş hala almıyorsam neden almıyorum :)

4k içerik harika oluyor ama içerik bulmak dert sanki, ama bulursan da tadından yenmez gibi

Siz aslında güzel videolar hazırlamışsınız keşke biri de 4k cihazları incelese

• quote:

Orijinalden alıntı: gagafan

Saygı duyarım.

Lamba ömrünün bir önemi olmadığını projeksiyon kullanmış herkes bilir. Çalışan bir insan için tüketmek mümkün değil. 7500 saat lamba ömrü mevcut.

Bence mutlaka test edin, tw5650 kontrastında cihazlar 7-10 bin tl aralığında.

Ben bir tek yeni çıkan benq w1700 mü yoksa tw5650 mi tercih edilmeli onu çözemiyorum, 4k cihaz 7,500 tl ye gelmiş hala almıyorsam neden almıyorum :)

4k içerik harika oluyor ama içerik bulmak dert sanki, ama bulursan da tadından yenmez gibi

Siz aslında güzel videolar hazırlamışsınız keşke biri de 4k cihazları incelese

4K içerik netflix te var ama ciddi iyi internet hızınız olmalı. Tabi 4K oranı %20 gibi içeriklerin. Xgimi H1 de ben Netlik anlamında 4K yı hiç aramadım Netflix ile gerçek netliği aldığım için çok tatmin ediyor. Netflix zaten aylık 10 tl bedava neredeyse.

Digitürk 1080P hikaye, Netflix in Steam kalitesi çok üstün. Kısaca Netflix'te gerçek 1080P izlerken digitürk 1080P cacık kalıyor yanında.

Ben Tv yi de ortadan kaldırdığım için evde artık lamba ömrü benim için ön planda.

30.000 saat lamba ömrünü 10 senede sonuna kadar tüketme planım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Mart 2018; 11:43:0 >

• Ben de ucu arasinda kaldim. Ancak PF 1500W kontrast acisindan hepsini solluyor aslinda. Aslinda kontrasti ezici sekilde iyi olsa da digerlerinin gerisinde kalan ornekler goruyoruz ama bilemedim. Arada ucurum var cunku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboicreamer -- 5 Mart 2018; 16:41:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.