Şimdi Ara

400-600 TL Arası Saat Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=sacsef550d7a&categoryId=25008404 modelini beğendim ama tavsiyelerinizi bekliyorum. Klasik-spor arasında bir model istiyorum. Teşekkür ederim.

• Vay bee saygi duyuyorum ama ben bir ayda 700 lirayla geciniyorum 500u yurda gidiyor hayat ne kadar garip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simplexx

Vay bee saygi duyuyorum ama ben bir ayda 700 lirayla geciniyorum 500u yurda gidiyor hayat ne kadar garip

Hayat ne garip demi.. Bunlari gorunce bi garip oluyorum ne bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom. -- 30 Eylül 2014; 22:00:13 >
  • Hocam siz de öğretmensiniz ben fen lisesi olmama rağmen okulumda öğretmen yok ve dersleri nasıl halledeceğim bilemiyorum bir öneriniz var mi?
    Tıp istiyorum

• Fossil markasinin saatlerine bak o fiyat araliginda hatta bazi modelleri biraz daha ucuzdur

• Adamın bi saate ödediği paraya bak vay be.

• Çok güzel bir saat biliyorum ama 399.99 TL şansına küs artık.
  • Vayy bee adam zenginmiş

• yahu arkadaşlar ne üstüme geliyosunuz nişanlanıyorum ve kız tarafına aldıracağım saat için istiyorum öneriyi. Ne dertliymişsiniz

Varsa önerileriniz alayım
  • Apple iWatch
  • edifice ef-550d yazmaya gelmiştim, zaten sen örnek vermişsin. al hocam, saat kullanıyorsan verdiğin parayı çok abartı olmamak koşuluyla çıkartır. 2009 senesinde edifice ef-520 almıştım canavar gibi çalışıyor. casio edifice serisi tamamiyle f/p ürünü. her saati birbirinden kalitelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Karanlık

Çok güzel bir saat biliyorum ama 399.99 TL şansına küs artık.

Alayım modeli mümkünse
  • vacheron lara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Karanlık

Çok güzel bir saat biliyorum ama 399.99 TL şansına küs artık.

• bence saate 500 tl vermek gereksiz max 150 200
  • beyler kimsenin zevklerini yargılamayın, hoş arkadaşınki farklı bir durummuş ama, saat değişik bir zevk bencede çok para vermek gereksiz ama bütün servetini saatlere harcayan adamlar var
  • Rolex

400-600 TL Arası Saat Önerisi

• Fiyati biraz yükseltirsen 4000-6000 arası bir şeyler önerebilirim. Dinazor derisinden yapılma özellikleri çok iyi saat daha hızlı akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sterope -- 30 Eylül 2014; 22:38:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.