Şimdi Ara

40.000 TL'ye otomatik vites araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi gunler. 40.000 TL'ye otomatik ne alinir? Benzinli olacak muhtemelen. Aklimda golf 6,polo tdi,bmw 1.16 ve yeni kasa astra hb var. Sizin dusunceleriniz neler?

• 2008-2009 Audi A3 alabilirsinizö Kullanıcısıyım memnunum. Benim ki 2009 manuel. Yalnız 2008 lerde şanzıman problemi var diye biliyorum. Tercihiniz bu olursa detaylı bilgi verebilirim. Şimdiden Allah gönlünüze göre versin
  • Yanlis bilmiyorsam A3 e 2009 dan sonra makyaj geldi. 2009 ve otomatik 40.000 TL den pahalidir diye dusundum yoksa tabiki A3 isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Herkese iyi gunler. 40.000 TL'ye otomatik ne alinir? Benzinli olacak muhtemelen. Aklimda golf 6,polo tdi,bmw 1.16 ve yeni kasa astra hb var. Sizin dusunceleriniz neler?

FULL DONANIMLI KONFORLU GÜVENLİ SAĞLAM YAKIŞIKLI UYGUN FİYATA BULABİLECEĞİN TEK ARABA EURONCAPTAN 5 YILDIZLI BU FİYATA C SINIFI FULL ARABA
    BULAMAZSIN

CRUZE HB SPORT PLUS AT 40.000 TL

CRUZE SEDAN SPORT PLUS AT 42.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 20 Mayıs 2013; 14:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Ehliyet isteyen arkadas foruma benden sonra kayit olmus o da guzel .

Konuya gelecek olursak sedan araclar pek hosuma gitmiyor. Tabii ki Bmw,audi vs disinda. Yeni kasa honda civic ve jetta fena degil ancak onlar da fiyat olarak butceyi asiyor. İlk arabam olacagi icin biraz da kucuk bir araba olsun diyoruz. Ayrica herkes gibi alman arabalarina sempatim var. Bu arada 0 degil ikinci el bakiyorum. İstanbulda oldugumu dusunursek en mantikli secenek Vw polo tdi dsg gibi gorunuyor ne dersiniz?

Astra enjoy active isini gorur bence. Tasarim olarak cok iyi arac zaten. Yalniz yakit konusu sıkıntili. Clio dci falan da bakabilirsin.

Astra enjoy active yeni bir donanim midir hocam sahibinden de baktim da cok az arac cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana gelicek olursak 1.16 gayet mantıklı tercih olur fakat modelde biraz düşürür seni. Onun yerine yeni kasa astra hb bence daha mantıklı.

• @TheApproachingCurve

Hocam dizel alirsam su anki opsiyonlara gore kesin polo olacak. Yilda 10 bin km yi gecmem diye dusunuyorum. Sizce mantikli mi?

@beneoushtatic

1.16 yi kime sorsam eski kasasinda is yok diyor vallahi. Galiba eleyecegim onu. Hem eski araba yani simdi dogruya dogru bmw olmasa yanindan bile gecmez cogu kisi

@lazloo

Hocam valla ablamda polo var 1.4 comf. dsg bence guzel arac yani Ilk aracim olacagi icin bence gayet yeterli gibi geliyor. i30 a da baktim onlar da fena degil gibi
  • quote:

@TheApproachingCurve

Hocam dizel alirsam su anki opsiyonlara gore kesin polo olacak. Yilda 10 bin km yi gecmem diye dusunuyorum. Sizce mantikli mi?

@beneoushtatic

1.16 yi kime sorsam eski kasasinda is yok diyor vallahi. Galiba eleyecegim onu. Hem eski araba yani simdi dogruya dogru bmw olmasa yanindan bile gecmez cogu kisi

@lazloo

Hocam valla ablamda polo var 1.4 comf. dsg bence guzel arac yani Ilk aracim olacagi icin bence gayet yeterli gibi geliyor. i30 a da baktim onlar da fena degil gibi

Fiesta kullanıcısıyım.. Arabayı satıp i30 almayı düşünüyorum.. i30 fena değili geçelim üstte yazılan araçların hepsinden daha üstün bir araç.

• İkinci el kredi faizlerinden dolayi 0 almak daha akillica diye dusunduk ve bugun 1.4 Comfortline DSG Gumus Polo icin kaporayi yatirdik,1 ay sonra elimde insallah.

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın...
  • Tesekkur ederim. Kazasiz belasiz kullanmak nasil olur insallah.
  • sıfır astra hb 1.6 benzinli alınabilir bu paraya. ikinci el düşünürseniz mitsubishi asx alınabilir. yakıtı güvenliği yol tutuşu falan gerçekten güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturalman3 -- 23 Mayıs 2013; 23:35:59 >
  • Astra manuel vites o paraya ve 1.6 motor. Sacma bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.