Şimdi Ara

4. Yıldızı Fenerden Önce Takacağımız Gerçeği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
3
Favori
9.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: die_caprio

Sen 5 şampiyonluk alicaksin fener 1 alacak.neyine guveniyonda umutlaniyorsun?

7 olacak o
  • mesele yıldız takmak değil ki.
    100 milyon nüfuslu ülkenin 100 yıllık klüplerinin tek ulusal başarısı GS ye ait.
    formanda 9 tane yıldız olsa ne yazar. elaleme maskara olursun en azıyla.
    ben FB ve BJK nin yerinde olsam avrupada maç oynarken formama yıldız koymazdım.
  • Yav beşiktaş baktın alamıyor 4.yıldızı, 3-4 şampiyonluk daha ekleniverir sıkıntı olmaz.
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    He az daha veriyorduk. 2. Devre boyunca lider olduk. Sadece 2 gun basaksehir lider olabildi ve az daha veriyorduk yani. Hatt 13 puan fark atmamiza ragmen az daha sampiyon siz olacaktiniz. Ne zaman gectin sorusuna da ilk yildizi kimin taktigina bakarak ogrenebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak söylüyorsun ?

• valla yıldız mıldız umrumda değil açıkçası ben sahadaki takıma bakarım.diğer takımlar şu an acınacak halde 3-4 seneye anca tıprlanırlar

• bu yıldız olayını büyütmeyin hayatın anlamı falan değil. Önmli bile sayılmaz. Hedefe gidebilme yetisini, coşkusunu, isteğini kaybetmesin. keyif versin yeter.
  • Fikret Orman, Aziz Yıldırım kadar o koltukta otursun iddia ediyorum 5. yıldızı hepsinden önce takarız.
  • Kafalar uçmuş yine.

• Şenol Güneş'in o kadroyla rakiplere şampiyonluk vereceğini sanmam

Üzülerek söylüyorum ki Aziz Yıldırım gitmediği sürece ve özellikle Şenol Güneş varken, Bjk bizden önce takar 4.yıldızı(bence, benim düşüncem bu)
  • Sene sonu; umutlandirip utandirmayin :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beşiktaş'ın uçağı düşmediği ya da stadı yıkılmadığı sürece en az 2020'ye kadar şampiyon olur.
  • Ya hani şampiyonluk, başarı, yıldız falan sizin için teferruattı. Kendi züğürt tesellilerinize kendiniz de inanmıyorsunuz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Federasyon 5 sampiyonluk verir, takarlar 4. yildizi hic sasirmayin

futbol dısındakilerden 4 sampiyonluk alırken sıkıntı yok futbol icindekilerden alırkenmi var
  • Çok zor. Biz 5 kere olacağız onlar hiç olamayacak, epey uzak bir ihtimal. Ama uzun vadede 5. yıldızı belki FB'den önce takabiliriz.
  • Siz 4. Yildizi en az 10 sene daha takamazsiniz gelmiş 5. yıldız muhabbeti yapiyorlar
    Fikreti de şişirmeye devam edin ki patlayınca daha cok ses çıkarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coobain -- 3 Haziran 2017; 21:23:49 >
  • 13 şampiyonluğu olup 3. yıldızı takanlar. Bir iki şampiyonluk daha alıp 4. yıldızı da takarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 3 Haziran 2017; 21:49:28 >
  • Doğrudur 13 şampiyonlukla 3 yildiz takan 16 şampiyonlukla 4. Yildizida takar

• Konu aglama duvarina donmus

• Bir denklemle çözülebilir aslında 13 e 3 ise x e 20 dir . Şaka bi yana sonsuza kadar bjk şampiyon olacak zannediyor bazı bjkliler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.