Şimdi Ara

4. Yıldızı Fenerden Önce Takacağımız Gerçeği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
3
Favori
9.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortalık iyice size kaldı, kendinizi büyük takım zannetmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw bi bitmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

mesele yıldız takmak değil ki.
    100 milyon nüfuslu ülkenin 100 yıllık klüplerinin tek ulusal başarısı GS ye ait.
    formanda 9 tane yıldız olsa ne yazar. elaleme maskara olursun en azıyla.
    ben FB ve BJK nin yerinde olsam avrupada maç oynarken formama yıldız koymazdım.

Konunun en güzel yorumu. Tebrik ediyorum.

• 2 yilda gs ye atilan puan farki 41 fb ye 18 . hala kendilerine buyuk diyolar bir de neyse ts 2 hafta sonra fb de 3 hafta sonra sezonu acar. Iyi calisin bu sene basaksehir aradaki farki acmasin.

• Çok gaza geldiniz , oyuncularıniz süreklilik arz etmiyor , aynı takım olgusunu kadro biraz değişince yakalayıp yakalayamayacaginiz belli değil . Şl de güzel şeyler gösteren GS 2 sene sonra rezil haldeydi. Not : GS izleyicisi

• bir kerede çekememezlik yapmayıp iyi oynadığımızı kabul edin hep birşeylere mok atma peşindesiniz kabul edin bu ülkenin futbol dinamosu son birkaç yıldır Beşiktaş gs ve fbnin geçmiş yıllardaki ard arda şampiyonluk alan efsane kadrolarınız olmazsa siz bir hiçsiniz bunu bilin ömrünüzün yettiği kadar izleyebildiğiniz şampiyonluklardan bahsedin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

valla yıldız mıldız umrumda değil açıkçası ben sahadaki takıma bakarım.diğer takımlar şu an acınacak halde 3-4 seneye anca tıprlanırlar

yok 10 sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

bir kerede çekememezlik yapmayıp iyi oynadığımızı kabul edin hep birşeylere mok atma peşindesiniz kabul edin bu ülkenin futbol dinamosu son birkaç yıldır Beşiktaş gs ve fbnin geçmiş yıllardaki ard arda şampiyonluk alan efsane kadrolarınız olmazsa siz bir hiçsiniz bunu bilin ömrünüzün yettiği kadar izleyebildiğiniz şampiyonluklardan bahsedin

efsane kadrolar efsane takımlar

sıradan kadrolar sıradan takımlar

gs-fb ve bjk arasında ki farkı güzel açıklamışsın

ayrıca kimsenin çekememezlik yaptığı yok , son 2 senedir hak eden olarak kupayı kazandınız.İnsanlar sadece konuyu başlatan arkadaşa mok atıyor.Neymiş efendim fener 1 kere şampiyon olamadan bjk 5 kere daha şampiyon olacakmış

• 13 şampiyonlukla 3 yıldız taktık, sinirlendirmeyin seneye 14. şampiyonlukta 5. yıldızı takarız. Kudurun

• O hakaret edenlerin hepsini şikayet ettim, sağolsun yönetim de sildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

quote:

Orijinalden alıntı: Psman

2 sene önce bunu söylediğim de bana gülmüşlerdi ama kaldı 5, bu sezonu da alırsak 4 kalacak "acaba" demeye başlayın şimdiden, biz realist konuşuyoruz, o vizyon o ruh bizde var. Arada 1-2 tane kaptırırsak belki bu Gs ya da Başakşehire felan olur, Fenerin bizden şampiyonluk almaya tarihi boyunca gücü yetmedi, en son geçen sezon winnerlığın kitabını yazdık. Bekleyin, konuya yazanların çoğu fail olacak.

Uefa grubundan çıkamayan winnerlik kitabı Fenerbahçe hiç şampiyon olamadan 7 kere şampiyon olmaktan bahsediyorsunuz alooo kendinize gelin. Bir de realist konuşuyoruz diyor

7 Kere değil, 4 kaldı, bu sene de %90 şampiyonuz zaten. Ligin 3.lük yarışı veren takımları mı durduracak bizi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 4 Haziran 2017; 13:30:12 >

• quote:

quote:

quote:

2 sene önce bunu söylediğim de bana gülmüşlerdi ama kaldı 5, bu sezonu da alırsak 4 kalacak "acaba" demeye başlayın şimdiden, biz realist konuşuyoruz, o vizyon o ruh bizde var. Arada 1-2 tane kaptırırsak belki bu Gs ya da Başakşehire felan olur, Fenerin bizden şampiyonluk almaya tarihi boyunca gücü yetmedi, en son geçen sezon winnerlığın kitabını yazdık. Bekleyin, konuya yazanların çoğu fail olacak.

Uefa grubundan çıkamayan winnerlik kitabı Fenerbahçe hiç şampiyon olamadan 7 kere şampiyon olmaktan bahsediyorsunuz alooo kendinize gelin. Bir de realist konuşuyoruz diyor

7 Kere değil, 4 kaldı, bu sene de %90 şampiyonuz zaten. Ligin 3.lük yarışı veren takımları mı durduracak bizi?

bence %99 şampiyonsunuz seneye de ya,hiç ligi oynamayalım versinler direk şampiyonluğu aynen.

• quote:

quote:

quote:

Hiç yormayalım o zaman takımlarımızı direk verelim size kupayı. Kupayı kaldırış şekliniz bile komikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 4 Haziran 2017; 13:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anomaly

ayrı ayrı futbol 1.ligleri var o zaman 1957 ye kadar ve ulusal bir değerde kupa yok. 1957'de lig başlıyor 2 sene beşiktaş şampiyon sonra şampiyon kulüpler kupasına gitmesi gerek 1958'de kupaya tff yetkilileri geç yazdırdı ismimizi diye katılamamış.
    sonra fener şampiyon olmuş bjknin şampiyonluğunu saymamak için ligin tarihi 1959 yapıyorlar. uefa yemiyor bunu tabi şampiyonluklarımızı alıyoruz. hala gelmiş verirlermiş iki şampiyonluk daha.
    2004 te yöneticilerinin dostları cem papila namağlup giden beşiktaş'a 5 kırmızı kart gösterdi de şampiyon oldun. 2005 te de hakemlerle 2011 satılmış maçlarla halen daha konuşuyorsun. 3 temmuz aykut ne demişti "hız sınırı aşılmış radar bir takıma tutulmuş."

Sen ancak halt etmişsin.

Kimbilir hangi forum da ya da köşe yazısında okuduğun bir şeyi burada yazıyorsun da millete Yedirmeye çalışıyorsun.

Ligler 59 da başladı, sen neyin 58'inden bahsedip duruyorsun?

Beşiktaş 56-57 ve 57-58'deki turnuvayı kazandığı için ve Avrupa da Türkiye'yi temsil ettiği için bu şampiyonlukları saydırdı...

Sen 2004 deki papila kazasınıda fenere yıktın ya valla güzel hikaye,
    Kardeşim Papila 5 kırmızı kartı fenerlilerin telkinleri ile mi verdi?

Ondan sonra da 2005 de hakemlerin hangi kıyağı ile şampiyonluk aldık?

2011'de kimse kusura bakmasın; kanırta kanırta şampiyon olduk biz...
    Şike yaptıysak hem ts'yi hem bjk'yi hem gs'yi parayla mı yendik?

Yaşı küçük olanlara belki bu lafları yedirirsin ama, 2004 olsun 2005 olsun ve 2011 olsun o zamanı gayet iyi hatırlıyorum...

Sen şike görmek istiyorsan dünkü ts-Bursa maçına bak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john mclane -- 4 Haziran 2017; 13:51:20 >

• Biz kötü yönetilirken de ortalık renklilere kalmıştı. Şimdi devir değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Biz kötü yönetilirken de ortalık renklilere kalmıştı. Şimdi devir değişti.

Şimdide fener ve galatasaray kötü yönetiliyor ona bakarsan ama özellikle biz özbek ile tarihimizin en kötü yönetimini yaşıyoruz. En fazla 1 sene kaldı 2018 mayısta yönetimler değişiyor. Fenetbahçeye vizyoner biri geliyor, Ali Koç. Şu renkli demenizede bitiyorum. Kardeşim siz renkli değil misiniz siyah beyaz ney ?

• E ben de aynısını diyorum neyin edebiyatını yapıyorsun?

• Ama şu da var, önümüzdeki sezon Fenerbahçe şampiyon olamaz, çünkü Aykut öküzü geldi başa...

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

E ben de aynısını diyorum neyin edebiyatını yapıyorsun?

Neyin aynısı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

quote:

Hiç yormayalım o zaman takımlarımızı direk verelim size kupayı. Kupayı kaldırış şekliniz bile komikti

O futbolu oynayıp bi de yoruluyor muydunuz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.