Şimdi Ara

4 tam altın alana 1 çeyrek hediye 4110 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
3
Favori
5.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumdan iyice soğumaya başladım, ne kadar meraklı çokbilmiş var. Alanlar ağlayacakmış, bunu diyen herifcioğlu da bedava edindiği çekleri 3-5 liraya satıp bundan mutlu olan mezarcı. Kardeşim ortada çelişkiye düşülecek bir durum yok 4 tam altın alana 1 çeyrek hediye ediyor adamlar. Tam altın ne demek en yakın kuyumcuya git de öğren ondan sonra konuş.
    Bence çok kişi ağlayacak.

Elektronik olsa tamam 3 e alır 5 e satar, kampanya yapar 3 e aldığını 3 e satar; bunda da ya fiyat hatası yapar ya da ciro yükseltme için yapar.

Fakat altın bu, direk para. Cebinde ki Türk Lirasından değerli bilinen tarihte değerini korumuş maden. Böyle saçılmaz

Çok garip cidden. Gündüzde gördüm almadım.

Yılların sıcak fırsatçısıyım bırak indirimi ücretsiz bir oda dolusu eşya, hesaba paralar vs aldım. Çek kupon banka bilmem neyi derken aylık kazancım 1500+ her olaya atlarım ama bunu almadım. Almamda çünkü bit eniği var. Kampanya değil bence kandırmaca

İadesi olmayan bir madeni gramı yazmamasına rağmen epttavm gibi uyduruk bir siteden alamaz. Sıcak fırsatçı kişiliğime ters
    Bana mı laf sokuyorsun kardeşim? Allah'tan mesajınız ilgi çekti bildirisi geldi de arkadan konuşmanı gördüm.

3-5 lirayı bilmem forumda yaptığım kıyak, ettiğim yardım İstanbul'a köprü olur. Biz senin gibi olay popülere dönünce damlamıyoruz. Bir daha lal edeceksen erkek gibi alıntıla, kim kendine ne dendiğini öğrensin. Yoksa senin gibi tatlı su kurnazları sıcak fırsatlar konu dışına konu açar yardım diye. Kabatimiz olursa özürde dileriz, hem umarım olur. Ben niye insanların kötülüğünü isteyeyim.

Beni ergenlerle karıştırma, neyse gerek yok bunlara. Alana hayırlısı olsun, sıkıntı yaşarsanız bu arkadaşı konunuza etiketleyecem lütfen benim gibi mezarcı olup 3-5 lira peşinde koşan adamlar değilde bu arkadaş yardım etsin.
  • Tam altın 7 gram mı öğrenemedik gitti. İar altınları 5 gram yazıyor sitesinde.
  • çeyrek altının 1.75 gram olduğunu biliyorum

1.75x4= 7 gram yani tam altın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    5 gram hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: osmaq

çeyrek altının 1.75 gram olduğunu biliyorum

1.75x4= 7 gram yani tam altın

Bunların sattığı farklı. İar'ın sitesine bakarsanız 5 gram satıyorlar tamı.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    5 gr var 10 gr var. Ama bu 5 gr 22 ayardır bence. 10 luk olsa bu fiyata alev atar

• Resimdeki logodan yola çıkıp da iar altın gönderirlerse sıcak değil, hatta zararına satılır. Gram farkı var çünkü.

Yok normal tam altınsa sıcak. Açıklamada da belirtilmemiş bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maystro_18

5 gr var 10 gr var. Ama bu 5 gr 22 ayardır bence. 10 luk olsa bu fiyata alev atar

10 değil de 7 gramlık normal yollasalar yine kar ediyoruz.
  • 5 gramsa(22 ayar) pek sıcak fırsat değil gibi
    Çünkü 5 gramlık 22 ayar iar tam altın suan gramaltin sitesinden zaten 743 lira 743*4 =2972

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnhsn11 -- 26 Aralık 2017; 22:45:8 >
  • Arkadaşlar kendi sitesinde 5 gr yazıyor.

Normalde tam altın 7.016 gr

Yani dikkatli olmak gerekir.

Tam kaç gr satıcıya sormak gerekir.

Aman dikkat

• 5 mi 7 mi emin olamadık 3-4 alabilirdim birisi 150-160 tl bırakır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcıya sorulmalı bencede. Duruma göre sıcak mı soğuk mu olduğu anlaşılır

• Satıştaki 5gr olanda Atatürk resmi yok 4110 liralık olan üründe var yani darphane tam altın ben 5 Gr olduğunu düşünmüyorum bu yüzden sipariş verdim.

• Arkadaşlar pttavm de adamların sattığı ürünlere bakın iar olanlar açıkça belirtilmiş. Bu iar altın değil tam altın adı altında satılmaktadır.

• Satıştan kaldırıldı

• Ben önceki fırsatta mesaj atmıştım.

Bakın 10 tanesini ne kadara satıyorlar.

http://www.epttavm.com/item/31638351_tam-altin-darphane-10-adet-paket--2017-

Ayrıca ben bu altınlar için adamlara mesaj attım. Gelen cevaba bakın:

Merhaba,

İstanbul Altın Rafinerisi mağazası sorunuza yanıt verdi.

Soru: Merhaba kaç gram bunlar? Bir de kaçırdığımız çeyrek altın hediyeli olanlar kaç gramdı?

Ürün: Tam Altın Darphane 10 adet paket ( 2017 )
    Cevap:
    Merhaba,

1,75 gram ağırlığında çeyrek altındır.

Saygılarımızla,

Gördüğünüz gibi tam altının gramını söylemiyorlar. Riske atacak paranız varsa buyurun. Benim yok.
  • Tam altınmış galiba hemen tükendi, kaldırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Satıştaki 5gr olanda Atatürk resmi yok 4110 liralık olan üründe var yani darphane tam altın ben 5 Gr olduğunu düşünmüyorum bu yüzden sipariş verdim.

Aynen, 5gr olanlarda iar'a ait şekiller var.

• quote:

Orijinalden alıntı: maystro_18

Tam altınmış galiba hemen tükendi, kaldırıldı

Bence hâlâ net değil o konu. Neyse kaldırıldı bitti zaten.
  • Arkadaşlar ekran görüntüsü alan oldu mu?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.