Şimdi Ara

4.Sınıf Türkiye Ekonomisi Müfredatı Değişti mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene 4. Sınıf Türkiye Ekonomisi dersinin müfredatı değişmiş doğru mu?

Müfredat değiştiyse biz 2011 den önce çıkmış sorulara çalışmıyacakmıyız yoksa eski sorulardan da çıkma ihtimali varmı

Sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 8 Mart 2012; 13:07:19 >

• Bu ders hakkında bilgisi olan yok mu?

Geçen sene çıkmış sorulara baktım ve 2011 den öncek yapılmış sınavlardan 1 tane bile soru çıkmamış normalde en kötü 3-4 tane çıkıyordu. Birde bi arkadaş sanırım o dersin müfredatı değişti 2011 den önceki sorulara boşuna çalışma dedi, acaba doğrumu biliyor

4.sınıfında en zor derslerinden biri deniliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 8 Mart 2012; 12:52:33 >
  • Evet değişiklik olmuş dersanedeki hocanın dediğine göre, yeni basım kaynak edinmenizi öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

Evet değişiklik olmuş dersanedeki hocanın dediğine göre, yeni basım kaynak edinmenizi öneririm

Çok teşekkürler

2011 den önceki soruların çıkma ihtimali yok o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLGR -- 13 Mart 2012; 19:12:55 >
  • Bu konuyu neden daha önce görmedim.
    Bir tane bile çıkmış soru gelmedi neredeyse
  • Bu ders aöfteki en lanet ders zaten her sene kitap değişiyor ve çıkmış soru diye bi olay yok zaten soru sorulucak milyon tane bilgi var kitapta bu dersten kursa gittiğim halde 50 alsam şükredicem
  • Murat yayınlarının ara denemelerıne baktım bu ders için, 11 kesin doğrum vardı.dünde cevap anahtarlarına baktım biraz daha tutmuş 63 geliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.