Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar değerli apple tv konusu sakinleri sizlere apple tv (4. nesil) ile ilgili birkaç sorum olacak
    Öncelikle yaklaşık olarak 2 hafta önce aldığım apple tv'yi nedense durduk yere açmadan satma gereği duydum ve apple tv halla jelatini açılmamış kapalı kutu evde yatıyor gerçekten çok kararsızım kullanmakla satmak arasında. Satmak istediğim nokta apple ürünlerinden hiç haz etmiyor olmam tamamen sömürücü bir şirket olduğunu ve cihazlarınıda milleti sömürmek için tasarladığını düşünüyor fakat öte yandan değerli geliştirici arkadaşlarımızın geliştirdiği jailbreak ve kodi beni bu noktada caydırıyor zaten atlas iptv'den yayın alıyorum her maçı bilgisayarda izliyorum neden apple tv aracılığıyla tv'de izlemiyeyim ki diye düşünüyorum sizce yanlış mı düşünüyorum ? Ve apple tv jailbreak yapılırsa netflix gibi bir sistem indirip her türlü diziyi filmi türkçe dublaj en kötü türkçe altyazılı izliyebiliyormuyuz ? Birkaç ufak yolla safari indirildiğini duydum safari indirip internette diziay gibi sitelere girip film dizi izliyebiliyormuyuz ? Jailbreak yapılırsa store'daki her uygulamayı, oyunu ücretsiz indirebiliyormuyuz ? Ve son olarak gse smart ile iptv yayın kalitesi 1080p mi ?

Kullanım amacım iptv izlemek ve arada bir kaç film izlemek, zaten onun için aldım ama 25 dolarlık medya player bu iş için yeterlidir derseniz o zaman kutuyu açmadan satmak doğru mu olur ?http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_401685.html

• Öncelikle bende istemem ABD yi zengin etmeyi ancak Apple üretiyor ve insanlarda alıyor.

daha iyisini biz yaparsak bizimki satılır.

İkincisi , Apple TV çok kullanışlı ve sizin taleplerinizi rahatlıkla yerine getirebilir.

Bu arada Herşeyin ücretsiz verildiği yerlerin sizi sömürmediğini düşünüyorsanız biraz yanılıyorsunuz android ekosistemi herşeyinizi çalıyor ve depoluyor herşeyin bir bedeli var.

Apple , çok pahalı satıyor buna bende karşıyım ancak herşey ücretsiz olsun mantığıda en başta emeğe haksızlıktır diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Apple tv4 aldım. Iphonedan ve macbooktan airplay ile video izlediğimde sorun yaşıyorum.

Telefondaki videolarda arada takılma oluyor.

Macbookta film açtığımda filmde takılmalar ve yavaş ilerlemeler oluyor.

Çözümü var mı acaba ?

Ayrıca chrome tarayıcıda video açtığımda da aynı takılmalar mevcut.

İnternet Uydunet-25 mbps

Apple tv internete kablo ile bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asdfg12

Cydia impactor ile popcorntime kurdum film seçip play diyince proces 0 da kalıyor ne yapmam lazım sonra bilen varmı?

Kendi sorumun yanıtını buldum benim indirdiğim ipa dosyası yerine başka bir ipa dosyası indirerek sorunu çözdüm ama popcorntime da birçok filmin türkçe alt yazı desteği yok malesef o yüzden iyiki ipastoreden para karşılığı yıllık üyelik almamışım denemek iyi oldu değmezmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Cydia impactor ile popcorntime kurdum film seçip play diyince proces 0 da kalıyor ne yapmam lazım sonra bilen varmı?

Kendi sorumun yanıtını buldum benim indirdiğim ipa dosyası yerine başka bir ipa dosyası indirerek sorunu çözdüm ama popcorntime da birçok filmin türkçe alt yazı desteği yok malesef o yüzden iyiki ipastoreden para karşılığı yıllık üyelik almamışım denemek iyi oldu değmezmiş.

opensubtitle uyeligi acip ayarlardan üyeliğinizle giris yapınca butun filmlerin turkce altyazısı geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

quote:

quote:

opensubtitle uyeligi acip ayarlardan üyeliğinizle giris yapınca butun filmlerin turkce altyazısı geliyor.

Dostum biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin popcorn time ın ayarlarından mı nasıl olacak

• Asdfg12 A kullanıcısına yanıt
    opensubtitle sitesine üye oluyoruz ve uyeligi aktifleştiriyoruz once.http://www.opensubtitles.org. daha sonra popcorn time ayarlar bölümünde opensubtitle üyeliğimizi kullanıcı adı ve şifre olarak girilen bi kısım var. oraya kullanıcı adı şifreyi giriyoruz. sonra film acinca altyazılar otomatik olarak subtitle bölümünde gorunuyor ordan altyazıyı seçiyoruz.

• quote:

opensubtitle sitesine üye oluyoruz ve uyeligi aktifleştiriyoruz once.http://www.opensubtitles.org. daha sonra popcorn time ayarlar bölümünde opensubtitle üyeliğimizi kullanıcı adı ve şifre olarak girilen bi kısım var. oraya kullanıcı adı şifreyi giriyoruz. sonra film acinca altyazılar otomatik olarak subtitle bölümünde gorunuyor ordan altyazıyı seçiyoruz.

beni popcorntimede bulamdım üyelik bilgilerini girecek yeri malesef
    versiyon farklıdır muhtemelen. en son versiyonda gelmis bir özellik olabilir.

• quote:

versiyon farklıdır muhtemelen. en son versiyonda gelmis bir özellik olabilir.

Dostum engüncel popcorntime indirebileceğimiz bir link varmı sende

hocam su iki linkten birindeki dediğim versiyon ama hangisi emin degilim.

http://www.filepup.net/files/h2fu1478602558.html

http://www.filepup.net/files/tyHac1477307086.html

• Tsk ikisinide denerim.

• ipastore popcorn time ipa uygulamasında ki ifunbox ile yüklemede oluşan sorun devam ediyor mu?
  • quote:

hocam su iki linkten birindeki dediğim versiyon ama hangisi emin degilim.

http://www.filepup.net/files/h2fu1478602558.html

http://www.filepup.net/files/tyHac1477307086.html

Hocam her ikisini de denedim. Ayarlar kısmında trackt.tv'ye login ol seçeneğinden başka bir seçenek çıkmadı. Sizdeki sürüm numarasını ayarlar sekmesinden kontrol edip söyler misiniz Popcorn Time'ın? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

ipastore popcorn time ipa uygulamasında ki ifunbox ile yüklemede oluşan sorun devam ediyor mu?

yarin guncelleme yayinlayacaklarmis. destek boyle cevap verdi.

• Erwin Schrödinger kullanıcısına yanıt
    hocam ben ipastorun guncellemesini bekliyorum. o yuzden silmistim su an bende yuklu degil.

• haydar. kullanıcısına yanıt
    güncelleme geldiğinde mail mi atıyorlar ipastore uygulamasından mı bakıyoruz nasıl anlıyoruz?
  • quote:

ipastore popcorn time ipa uygulamasında ki ifunbox ile yüklemede oluşan sorun devam ediyor mu?

Devam ediyor bende maalesef...
  • quote:

güncelleme geldiğinde mail mi atıyorlar ipastore uygulamasından mı bakıyoruz nasıl anlıyoruz?

o konuda bilgim yok. bende ilk kez kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.