Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
65
Favori
106.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zehirli

Apple TV üzerinden Turkcell tv+ aylık ücreti ne kadar ve nasıl abone olunuyor

Saygılar

Appletv turkcell tv için bir ücret almıyor. Sadece standart ulusal kanallar ve izlenmeyen ıvır zıvır kanallar var. Yani ilave para vereyim aç bana film kanallarını nba tv'yi filan bu şekilde bir seçenek yok. Premier lig kanalı vardı orası arada nba maçı veriyordu izliyorduk onu da kaldırdılar.

Memlekette sabahın 5inde birsürü nba izleyen var ya bide paralı yaptılar..

Ben bunu sadece kaçırdığın ettiğin programı geri al izle şeklinde kullanıyorum yoksa yaramaz.

Görüntü kalitesi olarak da 3 ay önce bağlattığımda çok kötüydü ama şimdi hd sayılır bir çok kanal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ben PayPal hesabı açarken bilgileri Almanya olarak girdim, Paypal'a girerken kredi kartı bilgilerini eklemedim. Eklemeye kalkarsanız önce ülke listesi geliyor ki, orda Türkiye yok. Daha sonra Ipastore'dan alırken Paypal ile al dedim ve o aşamada kredi kartı bilgilerimi girdim, işte bu aşamada Türkiye çıkmıyor. Bu şekilde aylar önce iPastore'dan alım yapmıştım, hala da sorunsuz kullanıyorum.
  • Dün gece Garanti bankası kredi kartım ile ipastore'dan satın alma işlemini yaptım ipastore bilgilerine Turkiye'yi seçtim Paypal ekranınd Cyprus seçtim ve sorunsuz 3d secure ile işlemi tamamladım. Az önce link maili geldi akşam eve gittiğimde yükleyeceğim.

bunun hariciden bir soru sormak istiyorum. Ipastore ile gelen Kodi ve PopcornTime TV uygulamalarına altyazı eklenebiliyor mu? ve Kodi için iptv gibi server bilgisi giriliyor mu? Kodi için ayrıntılı bilgi alabileceğim site veya türk kanalları için (spor dahil) addon var mı?(pm lütfen)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Dün gece Garanti bankası kredi kartım ile ipastore'dan satın alma işlemini yaptım ipastore bilgilerine Turkiye'yi seçtim Paypal ekranınd Cyprus seçtim ve sorunsuz 3d secure ile işlemi tamamladım. Az önce link maili geldi akşam eve gittiğimde yükleyeceğim.

bunun hariciden bir soru sormak istiyorum. Ipastore ile gelen Kodi ve PopcornTime TV uygulamalarına altyazı eklenebiliyor mu? ve Kodi için iptv gibi server bilgisi giriliyor mu? Kodi için ayrıntılı bilgi alabileceğim site veya türk kanalları için (spor dahil) addon var mı?(pm lütfen)

Hocam teşekkür ederim aynen yaptım dediklerinizi satın alma işlemim tamamlandı.
    Şimdi link bekliyorum.
    Diğer sorduğunuz sorular hakkında pm alırsanız bana da iletirseniz sevinirim.
    Saygılar.
  • Arkadaşlar, apple tv de, digiturk play, blu tv vs. gibi uygulamalar var mı stabil çalışıyor mu?
    Birde ip tv izlemek için gerekli programları storedan indirebiliyormuyuz?
    Netflix üyesiyim, netflix ve digiturkplay gibi uygulamalar için bir cihaz almak istiyorum ama android tv box mı, apple mı karar veremedim, siz nedersiniz?
    Android tarafında hep çin malı uyduma cihazlar var kaliteli birşey bulamadım, mesela digiturkplay canlı tv ler çalışıyor ama play içindeki filmlerde hata veriyor.
  • ipastore dan apple tv satın aldım tüm uygulamaları yükledim çalışıyor fakat popcorn time ipa ifunbox ile yüklenmiyor. Hata: başarısız paket yükleme (-402620415) diye bir hata veriyor sizde bir sıkıntı oldu mu nasıl yüklediniz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 17 Ocak 2017; 21:40:24 >
  • quote:

ipastore dan apple tv satın aldım tüm uygulamaları yükledim çalışıyor fakat popcorn time ipa ifunbox ile yüklenmiyor. Hata: başarısız paket yükleme (-402620415) diye bir hata veriyor sizde bir sıkıntı oldu mu nasıl yüklediniz arkadaşlar?

ayni hatayi alıyorum. bende digerlerini yukledim sadece popcorn time hata verdi. supporta yazdim. kontrol edicez. popcorn time ekibi uzerinde çalışıyor diye mesaj attilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Sadece bende sıkıntı olmaması iyi demek genel birşey teşekkürler

• quote:

ipastore dan apple tv satın aldım tüm uygulamaları yükledim çalışıyor fakat popcorn time ipa ifunbox ile yüklenmiyor. Hata: başarısız paket yükleme (-402620415) diye bir hata veriyor sizde bir sıkıntı oldu mu nasıl yüklediniz arkadaşlar?

Bende düşünüyorum apple tv, hangi uygulamalar var kullanışlı, digiturkplay ve netflix üyesiyim.

İp tv hesabımda var bunu izlemek için gerekli programlar varmıdır apple tv store da.

Bu bahsedilen, popcorn time programı nedir? Film izleme programı mı?
    İpastore applestore un crackli hali mi? Apple tv ye ordan istediğimiz uygulamaları indirebiliyormuyuz, cihazı cracklemek mi gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 17 Ocak 2017; 22:4:21 >
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    ip tv izlemek icin bircok program var bende kullaniyorum apple tv ile.

evet dizi ve filmleri izlemek icin popcorn time.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Teşekkürler, bu ipastore, applestore un cracklenmiş hali mi? Buradan tüm uygulamalar Apple tv ye yükleniyor mu? Cihazı cracklemek mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Teşekkürler, bu ipastore, applestore un cracklenmiş hali mi? Buradan tüm uygulamalar Apple tv ye yükleniyor mu? Cihazı cracklemek mi gerekiyor?

oyle degil. anladigim kadariyla appstore da olmayan bir takım uygulamalari yuklemek icin kullanıyoruz. cihaza herhangi bir islem yapmak gerekmiyor. kablo kullanarak pc ye baglayip yukleyebiliyoruz bu appleri.

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Maalesef 10 gün önce popcorntime'ı 3.0 a güncellediler ama yüklenemiyor. Twitter'dan mesaj attım, başkaları da yazdı, hala düzelmedi. Bu yüzden ben de eski versiyonu kullanmaya devam ediyorum. Siz de Ticket açın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 17 Ocak 2017; 22:27:3 >
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Sizde eski versiyon ipa dosyası duruyor ise yükleyebilir miyiz olur mu?

Kodi de Exodus yükledim ama altyazı sekronları tutmuyor püf noktası var mı opensubtitles dan çekiyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 17 Ocak 2017; 23:39:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Maalesef 10 gün önce popcorntime'ı 3.0 a güncellediler ama yüklenemiyor. Twitter'dan mesaj attım, başkaları da yazdı, hala düzelmedi. Bu yüzden ben de eski versiyonu kullanmaya devam ediyorum. Siz de Ticket açın bence.

eski versiyonun ipa dosyasını gonderme ihtimaliniz var mi acaba?

-Benim bildiğim herkes aynı İPA'yı kullanamıyor. Sonuçta cihazımızın UDİD numarasını adamlara yolluyoruz.
    -KODİ'de farklı altyazıları denemeniz gerekir senkronizasyon tutmuyorsa. Yine de tutanı bulamazsanız altyazı için tıkladığınız bölümde "geçikme" yazısını tıklarsanız altyazı sürelerini ileri geri alarak kendiniz senkronize edebilirsiniz; gayet kolay bir iştir.
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Haklısın yapılacak tek şey ipastore'un uygulamayı düzeltmesini beklemek.

KODI sistemini ilk kez dün gece denedim çok karışık geldi addon ekleme, yayın izleme vb umarım alışabilirim.
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    digiturkplay yok apple tv de netflix çok iyi söylemeye bile gerek yok.

IP TV için GSE IP TV uygulaması ile apple tv de izlenebilir.

Popcorn time ise netflix benzeri birşey ama ücretsiz o yüzden bazı arkadaşlar fakir netflix'i demektedir.

ipastore applestore un crackli hali değildir. cihazı crack/jailbrake yapmanıza gerek yoktur.
    Kodiye fusion eklentisini kurun. İşinize yarayacak exodus, 1channel, sportsdevil vb. hepsi bunun içinde var. Alışınca çok kolay aslında. Sadece fusion kurun, ardından install from zip file deyin ve istediğiniz eklentiyi kurun. Hepsi şurada:
    https://www.tvaddons.ag/fusion-installer-kodi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Kodiye fusion eklentisini kurun. İşinize yarayacak exodus, 1channel, sportsdevil vb. hepsi bunun içinde var. Alışınca çok kolay aslında. Sadece fusion kurun, ardından install from zip file deyin ve istediğiniz eklentiyi kurun. Hepsi şurada:
    https://www.tvaddons.ag/fusion-installer-kodi/

Bu kodi yi, nasıl yüklüyoruz Apple tv ye. İpastore dan istediğimiz uygulamaları yükleyebiliyormuyuz.

Birde iphone 7 var bende, mesela iphone 7 den digiturkplay den lig tv açsam tv den izleyebiliyormuyum.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.