Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.405
Cevap
19
Favori
385.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Hocam yeni ios 5 ile 8gblık iPodumda 6.3 gb boş alan kaldı, e 4 gb müzik diyorsun, diğerlerine kaldı mı 2.3gb. Gerisini sen düşün :)

iOS uygulamalari ve kapladiklri alan hakkinda pek bilgim yok acikcasi. O yuzden yeterli olur mu diye sordum zaten. :) Bu durumda 32 gb almami mi onerirsin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

Hocam yeni ios 5 ile 8gblık iPodumda 6.3 gb boş alan kaldı, e 4 gb müzik diyorsun, diğerlerine kaldı mı 2.3gb. Gerisini sen düşün :)

iOS uygulamalari ve kapladiklri alan hakkinda pek bilgim yok acikcasi. O yuzden yeterli olur mu diye sordum zaten. :) Bu durumda 32 gb almami mi onerirsin ?

şimdi dostum 32gb kullanıyorum ben 5 gb boş alanım var ve bunda 300mb mp3 var.Uygulamalar genelde ufak oluyor boyut olarak ama bir gta 3 bir infinity blade tarzı elite yapımlar 450 mb üzeri yer kaplıyorlar.ib2 900 küsür mb yani, düşün gerisini.Alabiliyosan 32 lik uygun mali durumun el veriyorsa 64 lük almanı öneririm 8 liği düşünme bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 7 Ocak 2012; 9:27:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

quote:

şimdi dostum 32gb kullanıyorum ben 5 gb boş alanım var ve bunda 300mb mp3 var.Uygulamalar genelde ufak oluyor boyut olarak ama bir gta 3 bir infinity blade tarzı elite yapımlar 450 mb üzeri yer kaplıyorlar.ib2 900 küsür mb yani, düşün gerisini.Alabiliyosan 32 lik uygun mali durumun el veriyorsa 64 lük almanı öneririm 8 liği düşünme bile.

Anladim. Oyunlarin bu denli yer kapladigini bilmiyordum. Bu durumda en mantiklisi sizinde dediginiz gibi 32 gbligi tercih etmem olacaktir. Cevaplariniz icin tesekkurler.

• Arkadaşlar Merhaba sizlere bir sorum olucak , bir arkadaşımdan ipod touch satın aldım , kaçıncı nesil olduğu hakkında net bir bilgim yok 2. nesil diye tahmin ediyorum. 16gb wifi li kamerası yok , itunes dan versiyonunu yükseltmek istediğimde en güncel sürümü olduğunu söylüyor ve 2.3.3 versiyonu yüklü , app storedan hiç birşey yükleyemiyorum versiyondan dolayı , bu cihazın yazılımını yükseltmenin bir yolu varmı yoksa sadece mp3 dinlemek için mi kullanmam gerekicek yada bu versiyonda çalışan uygulama varmı app storeda. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • ipod 4.nesil 8gb'lık olan sürümünden düşünüyorum hafıza yeterli olurmu acaba ? Oyun oynarım program felan yüklerim bunlar çok yer mi kaplıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytrex

Yahu bu ipoddaki ses kaydını bir türli bilgisayara atamadım

geçen KENDİME email olarak yolladım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

ipod 4.nesil 8gb'lık olan sürümünden düşünüyorum hafıza yeterli olurmu acaba ? Oyun oynarım program felan yüklerim bunlar çok yer mi kaplıyor ?

oyuna bağlı, içinde video klip tutmayacaksanız ve çektiğiniz VİDEO ları PC ye atacaksanız pek sorun yaşanmaz ama 6,5 gb lık bir FREE kullanım alanı vermekte.

1gb uygulama - resim - kısa video

2 gb mp3

500mb video klip

1 gb film / dizi bölümleri

2 gb da oyun için yetecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: My-Dream

Arkadaşlar Merhaba sizlere bir sorum olucak , bir arkadaşımdan ipod touch satın aldım , kaçıncı nesil olduğu hakkında net bir bilgim yok 2. nesil diye tahmin ediyorum. 16gb wifi li kamerası yok , itunes dan versiyonunu yükseltmek istediğimde en güncel sürümü olduğunu söylüyor ve 2.3.3 versiyonu yüklü , app storedan hiç birşey yükleyemiyorum versiyondan dolayı , bu cihazın yazılımını yükseltmenin bir yolu varmı yoksa sadece mp3 dinlemek için mi kullanmam gerekicek yada bu versiyonda çalışan uygulama varmı app storeda. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2 adet sorun var aslında;

elindeki cihaz stabil + JB li mi?

eskiye dönük SHSH kayıtları alınmış mı? sanırım 2g-3g lerin 16gb ları aynı ama 32gb lıkları farklı diyebiliyorum ( dışarı ses verme vb gibi )

eğer ki İTUNES HESABI varsa genelde EN İYİ JB li sürüm İOS 4.3.3 JB diye geçmektedir. BÜYÜK oyunlar hariç sorunsuz kullanacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: My-Dream

Arkadaşlar Merhaba sizlere bir sorum olucak , bir arkadaşımdan ipod touch satın aldım , kaçıncı nesil olduğu hakkında net bir bilgim yok 2. nesil diye tahmin ediyorum. 16gb wifi li kamerası yok , itunes dan versiyonunu yükseltmek istediğimde en güncel sürümü olduğunu söylüyor ve 2.3.3 versiyonu yüklü , app storedan hiç birşey yükleyemiyorum versiyondan dolayı , bu cihazın yazılımını yükseltmenin bir yolu varmı yoksa sadece mp3 dinlemek için mi kullanmam gerekicek yada bu versiyonda çalışan uygulama varmı app storeda. Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2 adet sorun var aslında;

elindeki cihaz stabil + JB li mi?

eskiye dönük SHSH kayıtları alınmış mı? sanırım 2g-3g lerin 16gb ları aynı ama 32gb lıkları farklı diyebiliyorum ( dışarı ses verme vb gibi )

eğer ki İTUNES HESABI varsa genelde EN İYİ JB li sürüm İOS 4.3.3 JB diye geçmektedir. BÜYÜK oyunlar hariç sorunsuz kullanacağını düşünüyorum.

Merhaba , ipod u aldığımda 2.2.1 yazılımı itnues dan indirip kurdum direk sıfırlamak için. Sürüm : 2.2.1 (5H11) yazıyor pcmden itunes dan girdiğimde en gücel sürüm 2.2.1 diyor. İpod jailbreak limi değilmi bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim? İpod dan itunes a girdiğim zaman app store a giriyor direk zaten. Telefon olarakda iphone 3gs kullanıyorum jailbreaksiz ios 5.01 , yardımcı olursanız sevinirim

• ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 12 Ocak 2012; 18:12:54 >
  • gecenlerde ne guzel bimekste 505 liraydı gene zamnlanmış 570e yakın olmuş 8gb'lığı .. şöle bı ındırım fılan olsada toplu alsak ya .)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

ipod 4.nesil 8gb'lık olan sürümünden düşünüyorum hafıza yeterli olurmu acaba ? Oyun oynarım program felan yüklerim bunlar çok yer mi kaplıyor ?

oyuna bağlı, içinde video klip tutmayacaksanız ve çektiğiniz VİDEO ları PC ye atacaksanız pek sorun yaşanmaz ama 6,5 gb lık bir FREE kullanım alanı vermekte.

1gb uygulama - resim - kısa video

2 gb mp3

500mb video klip

1 gb film / dizi bölümleri

2 gb da oyun için yetecektir.

Video çekmem genelde resim çekmek için kullanırım internete girerim bide oyun yüklerim yeni kalitesi iyi olan oyunlar vs. müzik dinlemek için almayı düşünüyorum ayrıca.

• ARKADAŞLAR SİZE SÜPER BİRŞEY SÖYLİYECEĞİM VATANCOMPUTERİ ARA SIRA ZİYARET EDİN ADAM BANA AYNEN ŞÖYLE DEDİ
    ŞU AN Kİ SATIŞI 576 TL
    İndirime girdiğinde = 445 tl kendi mağazalarından baktılar arasıra bir vatancomputere gidin derim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu34

ARKADAŞLAR SİZE SÜPER BİRŞEY SÖYLİYECEĞİM VATANCOMPUTERİ ARA SIRA ZİYARET EDİN ADAM BANA AYNEN ŞÖYLE DEDİ
    ŞU AN Kİ SATIŞI 576 TL
    İndirime girdiğinde = 445 tl kendi mağazalarından baktılar arasıra bir vatancomputere gidin derim :D

vatanın sıtesınde ipod touch yok hoca
  • ipod touch 4.nesil 32gb 'lık olan sürümünden almayı düşünüyorum 2.el yurtdışı olması garantisiz olması sorun teşkil edermi arıza çıkarıyormu ürünler ? Garantili 8gb sıfır mı tavsiye edersiniz yoksa 2.el yurtdışı 32gb veya türkiye çıkışlı 32gb ?
  • quote:

ipod touch 4.nesil 32gb 'lık olan sürümünden almayı düşünüyorum 2.el yurtdışı olması garantisiz olması sorun teşkil edermi arıza çıkarıyormu ürünler ? Garantili 8gb sıfır mı tavsiye edersiniz yoksa 2.el yurtdışı 32gb veya türkiye çıkışlı 32gb ?

Türkiye garantili almanı tavsiye ederim. Ben biraz parayonaklık yaptım Tr garantili aldım çok şükür hiç bişede olmadı garantiye fln hiç ihiyaç duymadım. Ama ya bişe olursa korkusu var insanın içinde :))

Hatta 2.el Tr garantili düşünürsen ben satıyorum(Bu arada reklamımızıda yapmış olalım :)))
  • Faturalı olan ürünler zaten apple'ın garantisinde oluyor uluslararası. Türkiye garantili 8GB iPod 4G parasına Hong Kong'dan 32 GB aldım yahu. Daha ne olsun
  • Beyler bırsey merak ettım , arabaya baglayıp ipodumuzda kı sarkıları araba teybınde çalmamıza saglayan bır sıstem varmıdır ?
  • Merhabalar İpod touch ımı sattım. Yarın teslim edecemde. Tüm kayıtlarımı,ayarlarımı,itunes hesabını herşeyini sıfırlamak istiyorum. Bunun için Genel>Sıfırla>Tüm ayarları sıfırla ve Tüm içerikleri ve ayarları sil yazan yerleri yapsam yeterli olurmu?
  • Tekrardan herkese merhaba. iPod'um bugün elime ulaştı. Versiyonu 4.3.5. Bu versiyonda Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz yoksa 5.0.1'e güncelleyerek Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.