Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.406
Cevap
19
Favori
385.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32gb ipod 4g var az kullanıldı yanında 7 adet kılıf veriyorum kulaklığı yok şarjı var kutusu var fiyatını siz belirleyin. pm yada buraya mesaj atarsanız dönüş yaparım kullanmadığım için satıyorum aslında arabaya almıştım çalınır korkusuyla arabada bırakamıyorum :)
    ios 5.1 yüklüdür kasma falan yok. isteyen jb yapabilir ben yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanonur -- 2 Ocak 2012; 14:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

ios 4 te açabildiğim en basitinden infinity blade i dahi açamıyorum.ios 5 te çok fena kasmaya başladı ipod.

problemi buldum sorun sbsettings arkadaşlar.Zaten kurduğumda 70-90 mb arası bellek belirtiyordu.Çoğu oyunu açamıyordum ve bariz kasıntı vardı.Sbsettingsi kaldırdım ve gta3 olsun infinity blade 2 olsun gayet stabil oynanıyor ve ipod da ios4 teki gibi akıcı.Ama sb settings çok kullandığım bir tweak ti alternatif arıyorum şimdi.

Bende de 5.0.1'den sonra inanılmaz bir kasıntı var cihazda (ipod Touch 4G). Henüz daha fazla sayıda tweak/app'de kurmadım ama dediğiniz gibi sbsetttings'den kaynaklı olabilir :(

Valla hocam sbsettings e yol verdim.widgettask ı yükledim bildirimler ekranında arkaplandaki uygulamaları görüp geçiş yapabiliyorum.Weekillbackground ı yükledim yine bildirimler ekranından arkaplandaki app ları tek tıkla kapatabiliyorum.Tek sorun bildirimler ekranına bluetooth,wifi aç kapa yapabileceğim bi tweak bulmada onuda bulursam tamamım.Niye derseniz bende sbsettings mahvetti ipod u.Şuan gayet akıcı.

Benim sbsetting'de en çok kullandığım wi-fi, location'ları açıp kapatmak ve brightness'ı ayarlamak.

Processes kısmında background'da açık olan process'lerin çoğu gözükmüyor, gözüksede kill etmiyor gibi bir durum var zaten.

Kullandığım açıp kapama işlerine yarayan bir tweak bulursam bende kaldıracağım.

• Bbsettings ile bütün sorunları hallettim diyebilirim. Sbsettings in yeni sürümü çıkana kadar bununla idare edicem. Bildirimler ekranında olmasıda ayrı bı güzel. Sbsettingde bildirimler ekranına konabiliyor ama oraya koyduğumda removebg ye tiklayinca iPod safe moda geçiyordu . Bbsettings i yükledim şimdi diğer widgettask ve weekillbg ye de gerek kalmadı . Bbsettings de ayrıca boşta ram miktarı 100 leri geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bbsettings ile bütün sorunları hallettim diyebilirim. Sbsettings in yeni sürümü çıkana kadar bununla idare edicem. Bildirimler ekranında olmasıda ayrı bı güzel. Sbsettingde bildirimler ekranına konabiliyor ama oraya koyduğumda removebg ye tiklayinca iPod safe moda geçiyordu . Bbsettings i yükledim şimdi diğer widgettask ve weekillbg ye de gerek kalmadı . Bbsettings de ayrıca boşta ram miktarı 100 leri geçiyor.

Süper, bende hemen deneyeceğim. Sbsettings'deki esneklikte kullanabilirsem hep bunu kullanırım.
  • İpod Alınır Hakanonur kardeş mesaj atamıyorumda seninle konuşmamız gerek
  • quote:

quote:

Bbsettings ile bütün sorunları hallettim diyebilirim. Sbsettings in yeni sürümü çıkana kadar bununla idare edicem. Bildirimler ekranında olmasıda ayrı bı güzel. Sbsettingde bildirimler ekranına konabiliyor ama oraya koyduğumda removebg ye tiklayinca iPod safe moda geçiyordu . Bbsettings i yükledim şimdi diğer widgettask ve weekillbg ye de gerek kalmadı . Bbsettings de ayrıca boşta ram miktarı 100 leri geçiyor.

Süper, bende hemen deneyeceğim. Sbsettings'deki esneklikte kullanabilirsem hep bunu kullanırım.

eğer bbsettings sarmazsa. Powercenter PRO yu dene.

• arkadaslar acıl yardıma ıhtiyacim var. Cihaz jb li 5.0.1, buyuk boyutlu bir uygulama yukluyordum cihazda yer kalmadigini soyledi. Birkac app sildim ayarlarda sildiklerimin resmi gozukuyordu ama kac mb falan oldugu yazmiyordu. Sonra kapatayim dedim 15 dk dir kapanamadi donen islem cubugu surekli dönüyor.. Cok moralim bozuldu yardiminiza ihtiyacim var.. :((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion077

arkadaslar acıl yardıma ıhtiyacim var. Cihaz jb li 5.0.1, buyuk boyutlu bir uygulama yukluyordum cihazda yer kalmadigini soyledi. Birkac app sildim ayarlarda sildiklerimin resmi gozukuyordu ama kac mb falan oldugu yazmiyordu. Sonra kapatayim dedim 15 dk dir kapanamadi donen islem cubugu surekli dönüyor.. Cok moralim bozuldu yardiminiza ihtiyacim var.. :((

birkac saniye home+power tuslarına basılı tutun acılıyor.. :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ios 4 te açabildiğim en basitinden infinity blade i dahi açamıyorum.ios 5 te çok fena kasmaya başladı ipod.

problemi buldum sorun sbsettings arkadaşlar.Zaten kurduğumda 70-90 mb arası bellek belirtiyordu.Çoğu oyunu açamıyordum ve bariz kasıntı vardı.Sbsettingsi kaldırdım ve gta3 olsun infinity blade 2 olsun gayet stabil oynanıyor ve ipod da ios4 teki gibi akıcı.Ama sb settings çok kullandığım bir tweak ti alternatif arıyorum şimdi.

Bende de 5.0.1'den sonra inanılmaz bir kasıntı var cihazda (ipod Touch 4G). Henüz daha fazla sayıda tweak/app'de kurmadım ama dediğiniz gibi sbsetttings'den kaynaklı olabilir :(

Valla hocam sbsettings e yol verdim.widgettask ı yükledim bildirimler ekranında arkaplandaki uygulamaları görüp geçiş yapabiliyorum.Weekillbackground ı yükledim yine bildirimler ekranından arkaplandaki app ları tek tıkla kapatabiliyorum.Tek sorun bildirimler ekranına bluetooth,wifi aç kapa yapabileceğim bi tweak bulmada onuda bulursam tamamım.Niye derseniz bende sbsettings mahvetti ipod u.Şuan gayet akıcı.

hocam merak ediyorum, şarkılar arası geçiş yaparken ufak da olsa bir takılma yok mu?

benim boş ram habire değişiyor anlamadım, bazen 80 küsür oluyor bazen 130..arka planda çalışan uygulama da yok tabi hiç..

gta3 de dahil bazen oyunlardan atıyor ipod, onun da nedenini anlamış değilim, şu gta3 ü bitireyim bir daha restore atıcam zaten cydia dan da yükleyeceğim installous ve activator olur heralde..

• arkadaşlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_56275493/mpage_1/f_/key_//tm.htm gibi bir soru mevcut. ilginizi rica ederim.
  • quote:

quote:

quote:

eğer bbsettings sarmazsa. Powercenter PRO yu dene.

Hocam tavsiyen üzerine sbsetting kaldırıp bbsetting kurdum, şuanlık baya memnunum

Eğer bir falsosu olur ise videodakini de denerim, çok tşk.ler

• quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam merak ediyorum, şarkılar arası geçiş yaparken ufak da olsa bir takılma yok mu?

benim boş ram habire değişiyor anlamadım, bazen 80 küsür oluyor bazen 130..arka planda çalışan uygulama da yok tabi hiç..

gta3 de dahil bazen oyunlardan atıyor ipod, onun da nedenini anlamış değilim, şu gta3 ü bitireyim bir daha restore atıcam zaten cydia dan da yükleyeceğim installous ve activator olur heralde..

şarkılar arası geçişte ipod un kendi müzik çalarında hiç bir takılma yaşamıyorum.Anlık bile takılma olmuyor.Tabi şimdi fazlada müzik yok bende(300mb) etkiler mi bilmiyorum.

Müzik için Equ yu kullanıyorum çünkü ekolayzır var ve daha kaliteli ses veriyor.Onda ise şarkılar arasında yine takılma yok ama program kaynaklı bir sorun var.Şarkının adı değişmiyor programda, ama şarkı değişiyor.Araştırdım Equ daki genel bir problemmiş.

• Arkadaşlar acil yardımmm.

GravityLockScreen ( Tus kilit yazisini kaldirip ve asagidan yukariya dogru tus kilit ekranini açilmasini saglayan tweak) kurdum cihazı kilitleyip açmayı deneyeyim dedim, bir de ne göreyim, hem tweak çalışmıyor (büyük ihtimal İOS 5 uyumlu değil) hem de ne kilidi açabiliyorum ne cihazı kapatıp tekrar açabiliyorum :(

Cihazı nasıl reboot yapabilirimm, acill yardım lütfenn...
  • quote:

Arkadaşlar acil yardımmm.

GravityLockScreen ( Tus kilit yazisini kaldirip ve asagidan yukariya dogru tus kilit ekranini açilmasini saglayan tweak) kurdum cihazı kilitleyip açmayı deneyeyim dedim, bir de ne göreyim, hem tweak çalışmıyor (büyük ihtimal İOS 5 uyumlu değil) hem de ne kilidi açabiliyorum ne cihazı kapatıp tekrar açabiliyorum :(

aynı tweak yüzünden biri daha bu sorunla karşılamışltı yeni oldu.Konusu vardı iphone bölümünde.Bulabilirsem pm lerim sana.
  • TV falan izleyebilir miyiz iPod'da ?
  • quote:

quote:

aynı tweak yüzünden biri daha bu sorunla karşılamışltı yeni oldu.Konusu vardı iphone bölümünde.Bulabilirsem pm lerim sana.

Hocam çok sevinirim yaa.

Eesmen şuan şarjın bitmesini bekliyorum ki bittiğinde tekrar açtığımda kilit ekranı direk gelmesin diye de dua ediyorum

Power+Home tuşuna 10 sn.basıp cihazı resetlesem bile apple'dan sonra gelen ekranda direk kilit ekranına düşüyor

• quote:

quote:

quote:

Hocam çok sevinirim yaa.

Eesmen şuan şarjın bitmesini bekliyorum ki bittiğinde tekrar açtığımda kilit ekranı direk gelmesin diye de dua ediyorum

Power+Home tuşuna 10 sn.basıp cihazı resetlesem bile apple'dan sonra gelen ekranda direk kilit ekranına düşüyor

İphone browser'da applications kısmından tweak'i önce kaldırmayı denemiştim, 1-2 saat önce kaldırmamıştı, şimdi kaldırdı, çok şükür kilit ekranında slide bar geri geldi de açtım cihazı...

• Herkese merhaba. Yakın zamanda bir adet 4. nesil bir iPod Touch almayı planlıyorum. Ama bir türlü hangi kapasiteyi tercih etsem karar veremedim. 8 ve 32 gb arasında gidip geliyorum. iPod Touch'ın bütün nimetlerinden yararlanmak istiyorum ( İnternet, Müzik ve Oyun ). Müzik için yaklaşık 4 gblık bir alan ayırmayı planlıyorum. Geri kalan kısmını ise oyun ve uygulama için kullanmayı planlıyorum. Fakat gel gelelimki bilgi edinmek için yorumları okuduğum çoğu yerde 8 gb'ın yetersiz kalacağını okudum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, bana ne önerirsiniz ? Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
  • Hocam yeni ios 5 ile 8gblık iPodumda 6.3 gb boş alan kaldı, e 4 gb müzik diyorsun, diğerlerine kaldı mı 2.3gb. Gerisini sen düşün :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

quote:

quote:

quote:

şarkılar arası geçişte ipod un kendi müzik çalarında hiç bir takılma yaşamıyorum.Anlık bile takılma olmuyor.Tabi şimdi fazlada müzik yok bende(300mb) etkiler mi bilmiyorum.

Müzik için Equ yu kullanıyorum çünkü ekolayzır var ve daha kaliteli ses veriyor.Onda ise şarkılar arasında yine takılma yok ama program kaynaklı bir sorun var.Şarkının adı değişmiyor programda, ama şarkı değişiyor.Araştırdım Equ daki genel bir problemmiş.

bende 3-4gb lik müzik var. hepsini karıştır diyorum ve ondan sonra kasıyor zaten, sanatçılardan şarkı seçimi yaptığım zaman takılma olmuyor mesela. equ iyi de aslında ipod un kendi müzik programında kulaklığı çıkardıktan sonra müziğin durması bile insanı mutlu ediyor, adamlar o kadar iyi düşünmüşler ki bunu sırf bu yüzden equ pek kullanmıyorum diyebilirim

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.