Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.406
Cevap
19
Favori
385.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkán

Tekrardan herkese merhaba. iPod'um bugün elime ulaştı. Versiyonu 4.3.5. Bu versiyonda Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz yoksa 5.0.1'e güncelleyerek Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz ?

Arkadaşım ben 5.0.1 de jailbreak yapamadım. Ama kuzenim 4.3.5 de yapabiliyor. Acaba nasıl yapcam pek bişeyde bilmiyorum yeni kullanıcısıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Tekrardan herkese merhaba. iPod'um bugün elime ulaştı. Versiyonu 4.3.5. Bu versiyonda Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz yoksa 5.0.1'e güncelleyerek Jailbreak yapmamı mı önerirsiniz ?

Arkadaşım ben 5.0.1 de jailbreak yapamadım. Ama kuzenim 4.3.5 de yapabiliyor. Acaba nasıl yapcam pek bişeyde bilmiyorum yeni kullanıcısıyım?

Youtube'da bir sürü Jailbreak anlatımı var, ben de onları izleyerek yaptım.

Bkz.http://www.youtube.com/results?search_query=jailbreak+5.0.1+jailbreak&oq=jailbreak+5.0.1+jail&aq=0&aqi=g1g-m1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=5165l13476l0l14546l24l21l1l0l0l1l618l4762l3-3.2.5l10l0

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Youtube'da bir sürü Jailbreak anlatımı var, ben de onları izleyerek yaptım.

Bkz.http://www.youtube.com/results?search_query=jailbreak+5.0.1+jailbreak&oq=jailbreak+5.0.1+jail&aq=0&aqi=g1g-m1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=5165l13476l0l14546l24l21l1l0l0l1l618l4762l3-3.2.5l10l0

tmm tşkler.Forumdada anlatılmış sanırım yeni gördüm:)

• whatsapp ı jaılbreaksız yukleyebılme ıhtımalımın yuzde 0 dan fazla oldugunu soyleyebılcek bırı varmıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Beyler bırsey merak ettım , arabaya baglayıp ipodumuzda kı sarkıları araba teybınde çalmamıza saglayan bır sıstem varmıdır ?

Buda güncel
  • quote:

quote:

Beyler bırsey merak ettım , arabaya baglayıp ipodumuzda kı sarkıları araba teybınde çalmamıza saglayan bır sıstem varmıdır ?

Buda güncel

arabanın teybine bağlı aux girişi varsa 5 tlye aux kablosu al hem ipodun kulaklığına hen arabanın aux girişine
    bizim arabanın teybi sony auxla kullanıyorum.
    veya dock var onlar 70 80 dolar heralde arabanın torpidosuna bağlıyorsun hem şarş oluyor hem arabada müz,k çalıyor
    http://necil.wordpress.com/2008/05/15/iphonefm-radyo-ve-arac-dock-unitesi/

• ipod touch 4. 8GB 453 TL (vatan mağaza indirimi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanck

ipod touch 4. 8GB 453 TL (vatan mağaza indirimi)

sitesinde neden satmıyorlar ki ayrıca bütün mağazalarında geçerli mi
  • quote:

whatsapp ı jaılbreaksız yukleyebılme ıhtımalımın yuzde 0 dan fazla oldugunu soyleyebılcek bırı varmıdır acaba

Maalesef yüklenemiyor ancak aklıma şuan gelen bir yol; uygulamanın dosyalarını değiştirerek olabilir belki.
  • Arkadaşlar merhaba,

Kendime iphone 4s aldığım için daha çok yeni durumda olan İPOD Touch 4. nesilimi (8gb) satıyorum. Ekranında veya arkasında herhangi bir çizik yoktur. Sürekli kabıyla kullanıldı. Orjinal kulaklık ve şarj kablosuyla vereceğim. JAILBREAK İŞLEMİ YAPILMAMIŞTIR.

Kendim ankara keçiörende bir hastanede hekim olarak çalışmaktayım ve elden teslim etmek istiyorum. Gerçekten pırıl pırıl olan bu cihaza talipseniz bana omerunlu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

fiyat 390 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

quote:

Orijinalden alıntı: inanck

ipod touch 4. 8GB 453 TL (vatan mağaza indirimi)

sitesinde neden satmıyorlar ki ayrıca bütün mağazalarında geçerli mi

sitesinde yok, vatan bilgisayar bornova mağazasında buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanck -- 15 Ocak 2012; 19:58:42 >
  • ipod touch 4. nesillerde 8gb ile 32gb arasında hız farkı varmıdır ? 32 gb almaya gerek varmıdır ???
  • Beyler iPod'uma kılıf almayı planlıyorum, şık bir kılıf önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Direk tak kablosuyla otomatik buluyor şarkıları ama seçemiyorum ben arabamda kafasına göre çalıyor heralde playlistim olmadığındandır,emin değilim ama
  • quote:

Beyler iPod'uma kılıf almayı planlıyorum, şık bir kılıf önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

http://store.bilkom.com.tr/Speck-Speck-GeoMetric-4-Nesil-iPod-touch-Kilifi-Siyah-_2905.html#0 ben bunu aldım çok memlunum,gerçi ilkten yandaki tuşların yumuşaması zaman aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakı buzu

ipod touch 4. nesillerde 8gb ile 32gb arasında hız farkı varmıdır ? 32 gb almaya gerek varmıdır ???

Fark sadece hafıza olarak. İmkanınız varsa 32GB alın, 8GB yetmeyecektir.
  • teşekkürler bilgilendirmeniz icin. ippd touch 3 kullanan bi arkadaşım 8gb, 32 ve 64 olarak yükseldikce hızıda yükseliyo performansı daha iyi oluyo demişti onun icin sordum. birde şöyle bişey sorucam sıfır ipod buldum ama faturasız amerikadan alındıgı söyleniyor uluslararası garantiden faydalanabilirmiyim ?? yoksa karambole kullanıcakmıyım =)
  • Merhabalar, iPod'umu daha önce 5 bilgisayar ile eşleştirmiştim. Şimdi ise yeni bir bilgisayar aldım ve cihazı bilgisayar ile senkronize edemiyorum doğal olarak. Fakat eski eşleştirdiğim bilgisayarlara da ulaşmam mümkün değil. Ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakı buzu

teşekkürler bilgilendirmeniz icin. ippd touch 3 kullanan bi arkadaşım 8gb, 32 ve 64 olarak yükseldikce hızıda yükseliyo performansı daha iyi oluyo demişti onun icin sordum. birde şöyle bişey sorucam sıfır ipod buldum ama faturasız amerikadan alındıgı söyleniyor uluslararası garantiden faydalanabilirmiyim ?? yoksa karambole kullanıcakmıyım =)

3. Nesillerde öyle bir durum var ama 4. Nesillerde donanımlar aynı.
  • Merhaba ben Türkiye garantili iPod Touch 4 almayı düşünüyorum.Sizce hangi mağazadan almalıyım ? Fiyat , güvenilirlik bakımından ?
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.