Şimdi Ara

4 Lastik sökme takma ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
27.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün yazlık lastiklere geçiş yaptım. Uzağa gitmeyip yakındaki lastikçide değiştireyim dedim. Binek 4 lastik değişimi için 60 TL verdim. Acaba kazıklandım mı diye kendime sormaya başladım. Çünkü Kasım'da başka bir lastikçide 40 TL idi. Sizce bu normal mi?

• Yerine göre değişir fiyatlar pazarlık yapmadınız mı?
  • burda 20 tl
  • İStanbul-Ümraniye...Mahallemizin lastikçisi kazansın dedik, hata ettik herhalde
  • pahalı 20 tl verseniz yeterli idi
  • Geçen bir tanıdık şikayet ediyordu. Lastiği patlamış. Patlakla uğraşmak istememiş. Lastikçiye yenisini al tak diyor. Adama tek lastiği söküp patlağı çıkarıp yenisini takmaya 40 TL istemiş. İsyan ediyordu.

Benim geçen haftalarda lastik patlamış. Vida girmiş hava sızıyor. Sabah vakti bir delikanlı söktü, vidayı çıkardı, deliği kapattı, şişirip yerine taktı 15 TL aldı.
  • pirelli den yeni lastik aldım.
    bi müşteri geldi. 4 lastiği montaj yaptırıcam dedi.
    eskiler söküldü, yeniler takıldı. 50 TL verdi gitti. zaten fiyat tabelasında da 50 TL yazıyordu.
  • Biraz fazla vermişsiniz. 40 tlye kadar normal. Ama 60 tl biraz fazla. Ayıp etmiş. Bir daha uğramazsınız olur biter.
  • Böyle esnaflık olmaz olsun ne diyeyim. Biz fazla verdiğimiz parayla fakirleşmeyiz o da zengin olmaz. Kaybettiği müşteriye yansın. Fikirleriniz için sağolun arkadaşlar...

Lastikçi Çakmak'ta Varan Caddesi'nin köşesinde!
  • 4-5 ay önce ön ve arka lastikleri birbiriyle değiştirdim 25 tl aldı. O sırada jantlardan birinde yamulma vardı jant düzeltmeye de 25 tl aldı. Tuzla içmeler sanayide yaptırmıştım.
  • Arabaya göre muamele yapıyorlar arkadaşlar!

Şahinle git 4 lastik taktır,25-30 a kurtulursun ama şöyle yeni model gösterişli bir arabayla aynı yere git 60-70 ten aşağı ücret çıkarmazlar. Bizzat yaşadığım için çok canım yandı...

3-5 kuruş için esnaflığın canına okuyan bu tip adamlar midemi bulandırıyor...

Allah insaf versin, helaline çalışanlarla karşılaştırsın ne diyeyim...
  • ben beşyol floryanın oradaki sanayide 100 liraya değiştirttim. siz 40 a 50 ye nerden yaptırtırıyosunuz.B.düzündede o kadar fiyatlar.
  • Balans dahil 40 TL bu işin makul fiyatıdır. Büyük şehirlerde malesef 60 TL isteyenlerde var ama bence fazla. 20-30'a yaptıranlar ucuza kapatmış oluyor. Ama bence o kadar zorlamaya gerek yok, el emeğiyle çalışan da biraz kazansın. 10 lirada çalışana bahşiş bırakılabilir.
  • Kadıköy/Acıbadem 60 tl
  • ankara 40-50 tl yerine göre değişiyor şuan. Nitrojen istenirse 70 tl-80tl diyenleri duydum. Balansları da tutturamıyorlar. Nasıl oluyorda millet değiştiriyor anlamıyorum ben değiştirince direksiyon sallama yapıyor
  • Geçen hafta ön arka yaptırdık 20 tl verdik
  • Ankara basın cad. gata durağının orada 4 lastik + balans 50tl.
  • Mekana,arabaya,ustanın o ay olan para ihtiyacına,giyinmenize,sürekli müşterisi olup olmamanıza kısacası çok faktör var etkileyen.Fiyat sormadan kesinlikle yaptırmayın,en büyük kazığı yersiniz lastik işinde.
  • Serviste değişecek 130 tl vericem.. eğer balansından memnunsanız sorun yok.
  • rot balanscı söküyor balans yapıp geri tek tek takıyor 30 tl alıyor. bu kazıklamış neyi var lastik sökmenin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.