Şimdi Ara

4 kişiyiz kaç kilo hamsi hepimize yeter (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
34.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Slifer45

balıkla doyan var mı beyler? deli kanlı gibi söylesin ya. kafayı yiyecem ne zaman balık lokantasına gitsek aç çıkıyorum içerden. menüler zaten ateş ediyo çok pahalı bide

Biz ailecek doyuyoruz. Çünkü restoranda değil evde yiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek basima biraksalar 2 kilo yerim ben. ama sorun bende normal bir insana ekmekle birlikte yarim kilo yeter galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

balıkla doyan var mı beyler? deli kanlı gibi söylesin ya. kafayı yiyecem ne zaman balık lokantasına gitsek aç çıkıyorum içerden. menüler zaten ateş ediyo çok pahalı bide

ailemin yanında ben de doyuyorum. tek yaşıyorum balık yapmak yemiyo afedersin :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

quote:

ailemin yanında ben de doyuyorum. tek yaşıyorum balık yapmak yemiyo afedersin :)

Doğrudur. Balığı ayıklamak, pişirmek vs tam bir "anne işi". Dışarda yemek ise pahalı dediğin gibi. Aslında bazı yerlerde kilo işi pişiren işletmeler de var. Nispeten daha uygun olabilir.

• Yarım kilo hamsi temizlenince 1 tava çıkıyor onu da 1 kişi yer. Ona göre hesapla

• Balık alır

• 2kilo yeter

• Hocam 1.5 kg yeterli bence. Zaten yanına salata da yaparsınız. Afiyet olsun
  • Hocam 2 kilo alın. Yanına güzel bi salata. Güzelce balıkları yağda yada buğulama yaptırın. Afiyet olsun. Canımı çektirdiniz.

• Saçmalamayın olm 4 kişisiniz. Hamsinin kilosu olmuş 20 TL. 4 kişi en az 2 kilo yeseniz 40 TL. Yağın bir karaşimşek, pilav, salata bakın keyfinize
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.