Şimdi Ara

4 GB KOTALI ve NETLİMİTSİZ==>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen gün 4gb kkotalıdan netlimitsize geçmek için başvuru yaptım. bugun downloadspeed testlerinin birinde 3800 mb civarı download yaptığımı gördüm.acaba burdan netlimizsize geçtiği mi anlayabilir miyim? birde buay ki faturam ne kadar gelecek acaba? kotayı aşmadım. teşekkürler.

• ??????????_________???????????
  • 1mpbs 4GB paket mi kullanmaktaydın ?
  • evet 1mgb kotalıydı
  • NET paketlerde ( Net4 ve NetLimitsiz) bulunduğunuz yerdeki desteklenen hızı kullanabiliyorsunuz ki çoğu yerde 8 mpbs yi tam desteklemediği için hızınız eksik kalıyor. En iyisi müşteri hizmetlerini arayıp hızınızı öğrenmek ( Ne derece yardımcı olurlarsa tabiki )
  • speedtest de 6.75mpbs çıktı ama internetten video izlerken 100-150k arasında oluyor.
  • 6.75 ise iyi sayılır,bir bütün olarak düşünmek gerekir hız konusunu aslında( Pc,Modem,Kablo, Ağ,Altyapı)
  • ama hiç o hızı normal kullanımımda veya dosya indirmelerim de göremedim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_36192573/tm.htm Aradığın cevabı belki burada bulabilirsin ayrıntılı olarak!
  • teşekkkürler. peki şimdi netlimitsize geçtiğime göre rahat rahat indirme yapabilir miyim yoksa bu ay yine kotalı gibi mi davranmalıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.