Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
37
Favori
119.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL
    Şuan 10 luk paketten aldığım hız ilginç :) upload ise 50 civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternetten başvuru yaptım aradılar fakat 4 cihaza kadar sınır olduğunu söyledi MH. İptal ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldım daha hız testi yapamadım ama gayet memnunun huawai nin şık güzel bir modemi ile geliyor.
  • chetyner kullanıcısına yanıt
    geçen salı başvurdum daha gelen giden yok
  • sınırsız paket geçirmiş olmasınlar superonline'a bakıp kontrol et
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Paketler 1000 gb down 500 gb up kotalıdır diye konu başında yazmıştım
  • Yok paketim doğru herhangi bir yanlışlık yok

• Turkcell'de çalışan arkadaşım geçiş işlemi için yardımcı olacağını söyledi, pakete geçiş yapmak isteyenler özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.

• Bu başlıkta 10 mbit 100 tlye mi seviniliyor ben mi yanlış görüyorum? Nabıyonuz abi siz?

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Ttnet 3 mbts hız aldığım nete 65 tl para ödüyorum 1,5 senedir. süperbox ile 10 mbts pakete 100 tl. paket 10 ama 15 den aşağı düşmedi. Şimdi sevineyim mi üzüleyim mi 😂

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

anlatmaya gerek yok görüyorsun

buna 77 verip ağlayacağıma 10 mbit'e 99 veririm sevinirim 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 22 Mayıs 2019; 15:31:28 >

• Telefonda 3G alan yerde çalışır mı bu ? Ev dağ başında telefonda 3g anca çekiyor 3-4 Mb hız ile
  • Turkcell bu işin ekmeğini zamanla yiyebilir.
  • Sanirim tanımlama işlemi yoğunluktan dolayı uzun sürebiliyor, ilk faturanız çıkana kadar yüksek hızın tadını çıkarın, sonra paketiniz normale dönecek.

• Zeir Z kullanıcısına yanıt
    çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ping değerleri nasıl bu sistemin.
  • Ben de baglattim bugun.

• Turkcell stratejik hata yapıyor bana kalırsa. Yap 16mbit 99.90 tl. Bak nasıl yığılıyor millet. 10 sayısını görünce insan bir önyargı ile yaklaşıyor "lan 2019 dayız 10'a 99 tl istemek nedir" diyor vatandaş.

Heee gel gelelim konumuza 23 yıldır oturduğum yerden yeni bir yere taşındım.Altyapı port mort hiçbir şey yok. İşin garibi binanın giriş katında zincir market şubesi var. Ulan bu adamlarda internet var ki sipariş geçiyorlar.

Birader sadece fiyat sormuş 159 demişler. Ki bence değmez.1 masaüstü 1 laptop 3 telefon bağlanacağız 99luk paketi alırsak. Etti mi 5, burada 4 cihaz yazılıyor tüm sayfaları okudum hala kesin karar yok.

4.5g çekmeyen yerde gelip bağlamıyorlar diyen de var. & ne alakası var diyen de.

Ne diyorsunuz bağlatmaya değer mi. Oyun falan oynamıyorum.
    ( Buradan anladığım kadarıyla altyapı falan beklemeyelim biz 3-4 yıldır bekleyen bile varmış konuda. )

• 4.5 g cekmiyorsa baglamiyorlar . Kurulum için geldiklerinde kontrol yapıyorlar 4.5 g yoksa veya saglikli degilse abonelik olmuyor. Abonelik basladiktan sonra goturdugunuz yerde 3g 2g de olsa otomatik modem gecis sağlıyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.