Şimdi Ara

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
716
Cevap
37
Favori
119.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

Fatura detaylarim bu sekilde

4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

Bu da hiz testi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.5G az çeken yer olmasına rağmen iyi

• ama ben mh. ile görüştüğümde böyle bir kotadan bahsetmedi ,ayrıca kurulumu yapan elaman da hiç kısıtlama olmadığını söylemişti
    gerçi ben 100 gb. dahi pek geçmiyorum ama bu konuda bilgi vermemeleri ilginç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Bu başlıkta 10 mbit 100 tlye mi seviniliyor ben mi yanlış görüyorum? Nabıyonuz abi siz?
    şuan sorunlu ttnet hattına 60 tl. ödüyorum ,adamlar hem arızayı gideremiyorlar hemde aboneliği devam ettiriyorlar ve 5 ay daha ödeyeceğim (taahhüt eylül ayında doluyor)

tabi mh. nin deli eden sözleri ise insanı resmen deli ediyor ,yok hattınız kaldırmıyor yok sizin iç hattınızda sorun var vs.
    sürekli sinir krizleri geçireceğime biraz fazla para verip superboxa uçarak geçtim ve dünya varmış dedim

bir internete bu kadar para verilir mi diyen ben ,şimdi her şeye değdi diyorum

hattınız kaldırmıyor ,iç tesisatınızda sorun var sözlerinden kurtuldum ya o bana yetiyor
    tabi bunlarda abone sayıları çok fazlalaşınca başka sorunlar çıkartacaktır ,bu ülkede bu işler hep böyle oluyor

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Hocam binada altyapı olmadığı için mecbur alıyoruz, yoksa dediğiniz gibi 2019 yılında 10 mbit internet için sevinilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam binada altyapı olmadığı için mecbur alıyoruz, yoksa dediğiniz gibi 2019 yılında 10 mbit internet için sevinilmez.
    benim gibi yillarca ttnet adsl kullanip surekli rezil olanlar 2019 da 10 megabit internete seviniyor iste,fiber hic kullanmadim altyapi yok ama yillardir kullandigim 16 megabit adsl den bin kat daha iyi superbox,yaklasik 3 aydir kullaniyorum turkcell vadettigi hizi eksiksiz veriyor en azindan 10 sa 10 tesekkurler turkcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirgin011 -- 23 Mayıs 2019; 2:25:59 >
  • cihazın ön ve arka resmini koyabilirmisiniz
  • 10 MPS paketini kullanıyordum 20 MPS yapmışlar güzel de daha akşam 10 mos upload hızım vardı sabah test yaptım 5 mps çıktı, hemen turcellin sitesinden araştırdım upload hızı 5 mps olmuş. Şimdi bunu 5'e düşürmenin mantığı nedir bir şeyi yapıyorsan bari tam yap. Demek ki bunlar istediği gibi hızlarla oynayabiliyor yarın 1 mps yapsa hiçbir hak iddia edemeyeceğiz. Upload hızını düşürmeseler çok iyi olacaktı. Sonuçta ucuz değil aylık 160 TL ödüyorum.4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL 4.5G Superbox 10 mbit 210 TL 20 mbit 310TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felisleo2 -- 23 Mayıs 2019; 11:36:18 >

• Eski aboneler için 1 tb kota ya da aynı anda 4 kişiden fazla bağlanması gibi sınıramalar geçerli değilmiş az önce Turkcell'i arayıp sordum. Bu hizmetin yaygınlalması bizim için biraz kötü olacak :) eğer ping sorunları çıkarsa sabit fiber internete dönerim.
  • superonline adsl den taahhüt için ceza ödemeden buna geçilir mi acaba?
  • Arkadaşlar şöyle br bilgi vereyim.
    Öncelikle 10 MPS paketi fiber olmayan bütün servislere 10 basar. TT'nin 16 mps paketinde insanlar 5-6 mps hızı anca görüyor. (iş yerinde var bu telefonla birlikte 100 tl)
    Bunda 10'nun üstüne çıkar altına düşmez.
    Ayrıca yeni sözleşmelerde cihaz sınırı varsa şu an ek ücret talep edilmese bile Turkcell müşteri topladıktan sonra %99 uygular bunu çünkü adamlar istediği gibi değişiklik yapabiliyor.
    Ben 10/10 diye başladım mesela şu an paketim 20/5 oldu. Size de yarın cihaz sınırının uygulanmayacağı garantisini kimse veremez.
    Her şeye rağmen 100 TL bedava bu hizmet için.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

20mbps paketin uploadı 10 ,10mbps paketin uploadı 5mbps.
    Şu fiyatı düşürseler bende alacağım. 100 TL ye 20mps download 10 mps upload olsa fiberi iptal eder geçerdim.

Evde fiber var 75mps fiber kullanıyorum ama upload hızı 4 mps.

2020 yılına gireceğiz uğraştığımız şeylere bak. Para ile upload hızı artıramıyorsun, bu kadar saçma şey olur mu.
  • 10 gün oldu başvuralı gelip bağlamadılar bende iptal ettim
  • 20 MPS paketinin Upload hızı sanırım yeniden 10 oldu. Siteden 5 mps bilgisini kaldırmışlar. 10 MPS hız aldığını söyleyenler var, evde olmadığım için test edemiyorum. Son durum nedir ?

Superbox Müşterilerimize Özel Ramazan Müjdesi! 17.05.2018 tarihinden itibaren tüm Superbox 10 MBPS İnternet paketindeki müşterilerimizin hızlarını 2 Kat arttırarak 20 MBPS'ye çıkardık! Bu fayda müşterilerimizin kontrat süreleri boyunca devam edecektir.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/superbox-4-5g-internet-kampanyasi

• felisleo2 kullanıcısına yanıt
    99 tl lerde dahil mi acaba yoksa eskiler için mi 20 ye çıktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yer neresi acaba benimde 6 gün olacak hala gelen giden yok. Ben ne olursa olsun iptal ettirmicem ama. Çünkü dört yıldır Türk Telekom un yolunu gözlüyorum. Bir ayda olsa beklicem süperboxı

• quote:

Orijinalden alıntı: Siox Dia Mont

99 tl lerde dahil mi acaba yoksa eskiler için mi 20 ye çıktı
    eskiler hocam
  • chetyner kullanıcısına yanıt
    yenikent sincan ankara
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.