Şimdi Ara

4-5 bin bandında telefon önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi 4-5 bin bandında bir telefon istiyorum. Eğer iyiyse diğer markalar da olabilir. S10 lite ve Note10 lite başlıklarını okudum da Lite serisi pek mantıklı durmuyor o fiyatları verdikten sonra.

Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Note10lite güzel bence. O modelleri istemiyorsanız Xiaomi ye bakacaksınız. Pek bir alternatif yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Note10lite güzel bence. O modelleri istemiyorsanız Xiaomi ye bakacaksınız. Pek bir alternatif yok .
    Siz kullanıyor musunuz Note10 Lite'ı ?Sıkıntıları var , güncelleme gelmiyor gibi şeyler okumuştum sanki. O yüzden cesaret edemiyorum.
  • Popcorner P kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmıyorum, şu anda telefon alırsam ilk seçeneğim o fiyata o olur.
    Note10 lite Güncelleme alıyor.https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-10-lite-ana-konu-2-x-optik-zoom-ois-s-pen-android-10-one-ui-2-0--142208043

Konuda kulllanan arkadaşlar var. Olumsuz bir şey yazan görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Ben kullanmıyorum, şu anda telefon alırsam ilk seçeneğim o fiyata o olur.
    Note10 lite Güncelleme alıyor.https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-10-lite-ana-konu-2-x-optik-zoom-ois-s-pen-android-10-one-ui-2-0--142208043

Konuda kulllanan arkadaşlar var. Olumsuz bir şey yazan görmedim.
    Exynos 9810 işlemci var galiba. İnsanlar SnapDragon varken bunun kullanılmasından bayağı rahatsız. Çok anlamıyorum açıkçası, ileride sorun yaratır mı?

• Popcorner P kullanıcısına yanıt
    Samsung avrupa ve tr ye genelde exynos gönderiyor. Snapdragona herkes iyi diyor. (denk modellerine vs)

İlerisi için bilmiyorum, diğer telefonlarla aynı oranda eskir bence.
  • Note 10 lite derdim ikisi arasında ama bir seçenek daha sunacak olursak kesinlik P40 serisi derdim. Google hizmetleri olmadığı için fiyatları aşağıda tutmuşlar. Cihaz huawei mobil servisleriyle geliyor. Bir bak istersen
  • selam hocam. benim tavsiyem o fiyat aralığında huawei p40 lite modeli. cihazın özellikleri baya bi iyi 6gb ram 128 hafıza kirin işlemci 40watt süper hızlı şarj... cihazı bence bi incele derim gözardı edilemeyecek derecede başarılı.

• Size P30 öneririm Fotograf çekmeyi seviyorsanız çok başarılı ve performans olarak Huawei'nin EMUI yazılımı oldukça stabil çalışıyor.
  • Arkadaşlar ben son güncellemeyi yapayım. S10 lite aldım 2 hafta kadar oluyor. Telefondan genel hatlarıyla memnunum. Bir dw güncellemesi gelirse tadından yenmez, bence f/p bir telefon. Herkese önerileri için teşekkür ederim. 😄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.