Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2 x Optik Zoom | OIS | S-pen | Android 10 | ONE UI 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
436
Cevap
22
Favori
16.112
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2 x Optik Zoom | OIS | S-pen | Android 10 | ONE UI 2.0
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2400 Mesaj
    GALAXY NOTE 10 LITE (ÇİFT SIM) ANA KONUSU

6.7 inç Flat Ekran | S Pen | 4500 mAh Batarya | 2 x Optik Zoom ve OIS Destekli Üçlü Kamera | 3.5mm Jak Girişi

Renk Seçenekleri

Ay Tozu Grisi | Ateş Kırmızısı | Duman Siyahı

Ürün Resmi Sayfası: Samsung Note 10 Lite

Türkiye Çıkış Fiyatı: 4999 TL

Türkiye Dağıtıma Başlanma Tarihi: 2 Mart 2020 itibariyle

Model no: SM-N770FZKGTUR

Note 10 Lite Özellikleri

- Super AMOLED 6.7 inç Sonsuz-O ekran | FHD+ 1080 x 2400 (~394 ppi) | HDR | 20:9 ekran oranı

- Android 10 | One UI 2 arayüz

- CPU: Exynos 9810 10nm işlemci (Galaxy Note 9 modelindeki işlemci ile aynı)

- GPU: Mali-G72 MP18 (Antutu puanları aşağıda verilmiştir)

- 128GB UFS 2.1 Depolama + 8GB RAM (Samsung Türkiye garantili cihazlar 8GB RAM ile satışa sunuldu)

- 1TB'a kadar microSD kart desteği (Desteklediği kart hızlarını aşağıda bulabilirsiniz)

- Arka 3'lü kamera: 12MP + OIS + F1.7 (geniş açı) | 12MP + OIS + 2x Optik Zoom + F2.4 (telefoto) | 12MP + F2.2 (ultra geniş açı)

- Ön kamera: 32MP + F2.2

- Video kayıt: UHD 4K 60FPS | FHD 240FPS (ağır çekim) | FHD 120FPS (ağır çekim)

- 3.5 mm jak girişi

- Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac | Bluetooth v5.0 | GPS, Glonass, Beidou, Galileo destekli GPS | NFC | Type-C Port

- Ekrandan parmak izi okuma (optik)

- Bluetooth destekli S Pen

- 4500 mAh 25W hızlı şarj desteği

- SAR: 0.291 W/Kg (baş) | 1.077 W/Kg (vücut)

Boyutlar: 163.7 x 76.1 x 8.7 (mm) | Ağırlık: 199 gr

Note 10 Plus vs Note 10 Lite Boyut Karşılaştırması

AnTuTu: 258484 (v7), 341212 (v8)

GeekBench: 6103 (v4.4), 2027 (v5.1)

GFXBench: 25fps (ES 3.1 onscreen)

(Skorlar GSMArena üzerinden alınmıştır)

Note 10 Lite vs Note 10 Plus Karşılaştırma Videosu

ONE UI 2.0 ile parmak hareketlerine dayalı menü geçişlerini aktif edebilirsiniz.

Ayarlar -> Ana Ekran -> Navigasyon Çubuğu

1 Şubat Güvenlik Güncellemesi Geldi

1 Mart Güvenlik Güncellemesi Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 1 Nisan 2020; 0:3:13 >

|
    |

• Yarbay
    2400 Mesaj
    NotebookCheck sitesinin Toshiba Exceria Pro M501 microSD kart ile yaptığı teste göre:

59.8 MB/s Sequential Write
    73.5 MB/s Sequential Read

değerlerine ulaşıyor.

İlgili değerlere bu adresten ulaşabilirsiniz: NotebookCheck - Note 10 Lite Smartphone Review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 21 Mart 2020; 19:5:24 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 29 Şubat 2020; 18:38:50 >
    |
    |
    2400 Mesaj

Gönül ister ki o kadar düşsün fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2400 Mesaj

Aynen ben de bugün teslim aldım cihaz ağır. Note 10 plusla aynı zaten ağırlık olarak. Yalnız yurtdışında hep kılıf çıkıyor kutudan, bizde kılıf yok maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Flowles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

(Siyah renk)

1. Açıkçası videolarda cihaz malzeme olarak gözüme çok iyi görünmemişti. Öyle değilmiş. Malzeme kalitesini beğendim. Siyah rengi çok şık. Sağlam duruyor telefon.

2. Cihaz ağır ve uzun. 200 grama yakın olduğunu bilerek aldım elbette. Hafif cihaz arayanlar denesinler muhakkak. 20:9 uzunluk acayip geldi bana. 16:9 dan geçtiğim için olabilir. Ama hosuma gitti.

3. Ekran çözünürlüğü note 5le kıyaslayınca hayal kırıklığına uğrattı. 2k ekrana göz alışınca, diğerlerini seçebiliyorsunuz. Ekrana uygulanmış bir film var, bir ihtimal o da biraz görüşü etkilemiş gibi geldi bana.

4. Telefonu kamerası için almadım ama zoom hoşuma gitti. Henüz çekim yapma fırsatım olmadı.

5. Android 10 ve One UI 2 ile geliyor konuda var zaten. Kullanışlı bir arayüz.

6. Note ruhunu hissedemedim. Note 5'ten sonra çıkan hiçbir cihazda hissedemedim o ayrı. Buna note 10 plus modeli de dahil maalesef.

7. Gelelim spen'e. Ben cihazı bunun için aldım zaten. Bt özellikleri eklenmiş yeni, pek kullanacağımı sanmasam da düşünülmesi güzel olmuş. Kalemin yazı hassasiyeti gayet iyi. Üst kısımdaki parlak ek parça kaldırılmış. İyi de olmuş 2 defa kalem değiştim o kısımdan dolayı note 5'te.

Sonuç: ilk izlenimlerim olumlu. Belki fiyatın biraz düşmesi beklenebilir (düşer mi bilmiyorum). Acil kalem ihtiyacı olanların daha uygun fiyatlı bir kurtarıcısı olduğu kesin. Alanlar olursa konuda zaten konuşuruz.

• Yarbay
    3782 Mesaj
    ben fan edition kullanıyorum; note serisi ve çift sim olduğu için dikkatimi çekti ama olmayacak şeyleri kısmışlar bence...

-2k ekran olmalıymış,
    -kablosuz şarj olmalıymış,
    -Aşağıdaki linke göre Gorilla Glass 3 varmış galiba... 5-6 falan olunca çok mu para gidiyor:) neyse o da iş görür herhalde?
    https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/smartphones/samsung/samsung-galaxy-note10-lite.html

insanlar kullanmaya başlasınlar bakalım, duruma göre bakarız. kıstıkları şeylere bakınca döviz kuru buralarda kalırsa 4000 e falan düşer diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mart 2020; 21:20:40 >

• Yarbay
    2400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

ben fan edition kullanıyorum; note serisi ve çift sim olduğu için dikkatimi çekti ama olmayacak şeyleri kısmışlar bence...

-2k ekran olmalıymış,
    -kablosuz şarj olmalıymış,
    -Aşağıdaki linke göre Gorilla Glass 3 varmış galiba... 5-6 falan olunca çok mu para gidiyor:) neyse o da iş görür herhalde?
    https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/smartphones/samsung/samsung-galaxy-note10-lite.html

insanlar kullanmaya başlasınlar bakalım, duruma göre bakarız. kıstıkları şeylere bakınca döviz kuru buralarda kalırsa 4000 e falan düşer diye düşünüyorum.
    Corning bu konuda Gorilla Glass 3 diyor:https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/smartphones/samsung/samsung-galaxy-note10-lite.html

2k ekrana katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 2 Mart 2020; 21:22:43 >

• Yarbay
    3782 Mesaj

aynen evet... mesajı editleyip, düzeltmiştim.

birkaç yabancı incelemede/sitede yok yazmışlar ama varmış, o sebeple yanıldım.
    |
    |
    chengineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AYavasci

Teknosa 4750TL. 1 hafta içinde 4200-4300 bandına geleceğini düşünüyorum
    Link de paylaşabilirseniz konuya giren arkadaşlar yararlanabilsinler

|
    |

note 8 kullanicisiyim ahize sorunu nedeniyle note 10 lite a geçmeyi planlıyorum ancak

1 ekran ve kasa kalitesi note 8 e göre nasıl dokunma hissiyatı premium mu

2 su geçirmezlik olayı var mı

3 kablosuz şarj hiçbir şekilde mi yok yoksa note 4 gibi bir aparat ile kullanılabiliyor mu

1. Kasası note 8 kadar premium değil, arka kısmı cam değil.

2. Su geçirmezlik yok.

3. Donanımsal olarak yok. Aparattan kasıt şarj soketine bir cihaz bağlamaksa, telefondan bağımsızdır.

|
    |
    ekok2064 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arka kısmın plastik olmasına neden bu kadar çok takılıyorsunuz ki ? Sonuçta cam bile olsa o telefona bir kere kılıf alınacak. Gönül ister ki kılıfsız kullanalım ama ülkede telefon fiyatları malum.
    3 Mesaj

şahsen ben kılıf takmıyorum :) birde 5000 tl verip plastik almak insanı mutsuz ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekok2064 -- 4 Mart 2020; 17:7:3 >
    |
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şuan zenfone 5 kullanıyorum.

Note 9 a bakıyordum ama fiyat düşmedi, s8 plus note 8 mi alayım derken bu cihazı görünce gittim medimarkette inceledim ve beğendim. Sonuçta note 9 ve s9 işlemcisi var, biraz eksikleri var onlara göre note 9 un ikinciel leri 4000 den başlıyor.

200 tl indirimli diye internet mağazasından aldım. Hayırlısı olsun.

|
    |
    Selamın aleyküm arkadaşlar. Bende siyah note 10 lite siparişimi verdim gittigidiyor mediamarkt satıcısından. Gelince yorumlarımı yaparım.

Şuan zenfone 5 kullanıyorum.

Note 9 a bakıyordum ama fiyat düşmedi, s8 plus note 8 mi alayım derken bu cihazı görünce gittim medimarkette inceledim ve beğendim. Sonuçta note 9 ve s9 işlemcisi var, biraz eksikleri var onlara göre note 9 un ikinciel leri 4000 den başlıyor.

200 tl indirimli diye internet mağazasından aldım. Hayırlısı olsun.

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.