Şimdi Ara

4.3.3 jailbreak, ipad 2 dahil olmak üzere--Ilk mesajı okuyunuz-- (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.063
Cevap
1
Favori
39.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar download dedikten sonra birsürü indirme yeri var hangini seçicez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wjsolomon

arkadaşlar download dedikten sonra birsürü indirme yeri var hangini seçicez.

neyi download ediyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

mesala whatsapp download dediğim zaman yada tom tom u çıkan secenekler launch app store,filedude.com fileape.com gibi yerler çıkıyor.hangisini kullanacağım.yardımlarınız için teşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

mesala whatsapp download dediğim zaman yada tom tom u çıkan secenekler launch app store,filedude.com fileape.com gibi yerler çıkıyor.hangisini kullanacağım.yardımlarınız için teşekkür ederim

herhangi bırını secmen yeterlı
  • çok teşekkür ederim yardımınız için
  • quote:

çok teşekkür ederim yardımınız için

App store u secersen kerdi karti ile alman icin seni yonlendirir ona gore! Sonra installous tan indirdim neden para gitti demeyin!
  • istediğinizi seçin ama benim tavsiyem o anda hızlı olanı seçin.biri 25kbps ile indirirken öteki 400 kbps'la indirebiliyor.yoğunluğa göre değişiyor.

paralı uygulamaların bazıları ne kötüymüş öyle ya.buna para vereni... diyip sildim bi sürü şeyi.neyseki hemen herşeyin alternatifi var.

quickoffice'i tavsiye ederim bu arada.normal ms office gibi docx,xlsx,ppt... hem açıyor hem edit yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 26 Ağustos 2011; 9:05:54 >
  • Amerikadan alınma ipad 2 3g 4.3.3 için jb yapmaya karar verdim ama internette araştırdığımda geri dönüşü olmayan bazı hatalar yapmaktan bahsetmişler. Versiyon 4.3.5 olursa geri dönüşü olmaz demişler. Son güncel yöntemi ve tavsiyelerinizi kısaca yaparsanız memnun olurum. Geri dönüşü olmayan bir hata yapmak istemiyorum.
  • jb yaptım şimdide merak ettiğim ipad deki sıfırlama seçeneğini kullanıp tüm programları silsem jb olmamış gibi eski haline döner mi?
  • arkadaşlar çok acil bir sorun olacaktı size:
    jb yapılmış iPad 2 var ondan tv veya projeksiyona aktarmak istiyorum görüntüyü.
    acaba bu ürün uygun mudur?
    http://www.724tikla.com/bilgisayar/network-goruntu-aktaricilari/q-waves-wireless-usb-av-kit-goruntu-aktarici?i=49804
    bu konuda bilgisi, fikri olan varsa çok mutlu olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakki.sert

Amerikadan alınma ipad 2 3g 4.3.3 için jb yapmaya karar verdim ama internette araştırdığımda geri dönüşü olmayan bazı hatalar yapmaktan bahsetmişler. Versiyon 4.3.5 olursa geri dönüşü olmaz demişler. Son güncel yöntemi ve tavsiyelerinizi kısaca yaparsanız memnun olurum. Geri dönüşü olmayan bir hata yapmak istemiyorum.

İlk sayfada yaziyor zaten,www.jailbreakme.com dan yapacaksiniz. Itunes uzerinden update etmeyin, o zaman 4.3.5 olur, jb ile alakasi yok o olayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakki.sert

jb yaptım şimdide merak ettiğim ipad deki sıfırlama seçeneğini kullanıp tüm programları silsem jb olmamış gibi eski haline döner mi?

Cihazın elmada takılı kalır restore yapman gerekir.

Jb istemiyorsan restore yapman yeterli.
  • Dostlar selamlar,
    Bir acele sonucu daha önce shsh kaydı alınmamış ipad2 cihazımı 4.3.5'e yükselttim. Bu forum ve çeşitli forumlarda 48 saatten fazladır alternatif yollar denedim bulamadım. Bir çok yerde downgread etmekten söz edilmiş, onunla ilgilide yapılan tarifleri adım adım yaptım hep bir yerde tıkandı kaldı.
    Daha sade anlatımı olan yada uzaktan erişim ile bilgisayarıma bağlanıp yapabilecek olan var mı? Benim için version önemli değil sadece jb yapabileceğim yeter.
    Herkese iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

Dostlar selamlar,
    Bir acele sonucu daha önce shsh kaydı alınmamış ipad2 cihazımı 4.3.5'e yükselttim. Bu forum ve çeşitli forumlarda 48 saatten fazladır alternatif yollar denedim bulamadım. Bir çok yerde downgread etmekten söz edilmiş, onunla ilgilide yapılan tarifleri adım adım yaptım hep bir yerde tıkandı kaldı.
    Daha sade anlatımı olan yada uzaktan erişim ile bilgisayarıma bağlanıp yapabilecek olan var mı? Benim için version önemli değil sadece jb yapabileceğim yeter.
    Herkese iyi forumlar.

Shsh kaydi olmadigi icin yapabileceginiz bir sey yok
  • shsh kaydı olmadanda downgread yapılabilir diye geçiyor bazı yerlerde böyle bir şey mümkün değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

shsh kaydı olmadanda downgread yapılabilir diye geçiyor bazı yerlerde böyle bir şey mümkün değil mi?

Ben degil diye biliyorum aksini gosterecek varsa buyursun, baska arakadaslarinda isine yarar. Ama yani oyle birsey olsa neden shsh kaydi alinsin degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 29 Ağustos 2011; 14:52:51 >
  • 4.3.5 icicn ne zaman cikar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

4.3.5 icicn ne zaman cikar ?

malesef hiç bir zaman. bundan sonra bekleyebileceğiniz jb sadece ios 5 içindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

ios 5 in cikis tarihi nedir peki .?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

ios 5 in cikis tarihi nedir peki .?

bilmem. google a sormayı deneyin!
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.