Şimdi Ara

4+1 Ses Sistemine Kolon Bağlama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde 1. resimde gördüğünüz ses sistemi var. 2. resimdeki kolonu ses sisteminin left ya da right ı bölümüne kendi hoparlörlerini söküp bu kolonu bağlasam acaba sıkıntı yaşar mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

• Hoparlorler sağlamsa bağlayın,, sorun olmaz. Fakat kendi hoparlorü exradan tweeter bağlamak haricinde en iyi sesi verecektir.. tweetırın amacı tizleri üst plana alıp müzik netliğini sanal olarak arttırmak için.
  • Biraz önce bağladım. Sağ tarafa kendi hoparlörleri bağlı sol tarafa kolonu bağladım sorun yok gibi gözüküyor. Tiz seslerden çok daha tok ses vermesi için kolon bağlamak istemiştim. İleriye dönük ses sisteminden sorun yaratmaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaraharun -- 1 Haziran 2014; 19:25:26 >
  • ankaraharun A kullanıcısına yanıt
    Önemli olan hoparlor omajlarıydı 8ohm tutuyor,, uyduların Watıda fazla olmaz zaten 10w anca,, bağladığınız hoparlorde 15w.. gerisi bağladığınız hoparlorün sağlamlığına bağlı,, bence no problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emin-Fırtına

Önemli olan hoparlor omajlarıydı 8ohm tutuyor,, uyduların Watıda fazla olmaz zaten 10w anca,, bağladığınız hoparlorde 15w.. gerisi bağladığınız hoparlorün sağlamlığına bağlı,, bence no problem

Çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.