Şimdi Ara

3k dan İYTE Yazmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019 da ise 2822.
    İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünü tercih etmiş. Okulun yüksek bir bursu falan mı var. Yani neden bu sıralamadan tercih ediyorlar. Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hvl00 -- 22 Ağustos 2020; 3:38:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bir tane arkadaşım vardı,1k yapmıştı. İzmirde Kalmak istediği için İYTE Bilgisayar Mühendisliği yazmıştı.

Şuan SoundHound'da yazılım mühendisi, Amerikadan teklif aldı fakat kız arkadaşı Kanadalı olduğu için Kanada'da ki SoundHound şubesinde çalışıyor.

Okuduğunuz okul değil Yaptığınız işler önemli, İTÜ mezunu olup leş olanı da bilirim, GTÜ mezunu olup Amerikada çalışanı da hatta bir tane de hiç okul okumayıp Silikon vadisine giden tanıdığım bir abi vardı.
  • Culcaster ve kardesi bu ikisi hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk mezun senem İ kullanıcısına yanıt
    Forumdan biri desek kesin o derdim ama sıralamadan o olmadığı belli zaten.

• itüden sonra yazılabilecek bir tercih değil mi hocam neye şaşırdınız? hacettepe ve ytü var önden yazılabilecek ama iyte'den pek bi farkları yok

• agirsayisalci kullanıcısına yanıt
    Fizik için de mi?

Ayrıca bilgisayar için bile İstanbul ve Ankara'yı bırakıp oraya gitmek. Bilemiyorum. Belki özel bir durum olur haricinde makul gelmedi. Ayrıca onun İzmir'de değil dağın başında olduğunu söylüyorlardı.

• Bence iyte tam üniversite okumalik yer.Hem ders çalış hemde mis gibi ortamin keyfini cikar.

• Olabilir hocam ama bu dediğiniz sıralama dinamiklerindeki çok küçük bir aktör bence. Kolay kolay kimse böyle bakıp tercih yapmaz diye düşünüyorum.

• Yüksek başarı bursu var ilk 10kda girenlere.İş adamları falan mentorluk yapacak okul hayatı boyunca.Bu söyledigin sıralamalardaki birisini tanıyorum da onlar çok takmıyor sıralamayı akademik olarak düşünüyorlar.4 ortalama yaptı bizim okulda rahat yüksek lisans doktora yapar.Yuksek basari burst bu sene basladi onu da belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katusha_ -- 22 Ağustos 2020; 8:43:44 >
  • katusha_ kullanıcısına yanıt
    Tamam da akademik düşünse de BOUN varken İYTE ne bileyim gene mantıklı değil gibi. Kolay olsun ortalama yapayım mı? Diyor yani.

• Bilgisayar mühendisliği bölümü iytede çok kaliteli ben 3 sene önce gitmiştim gezmeye adamlar dedi burası her dakika yukselicek bizim gibi üniversite yok diye oyle bı seminerdi ki seneye inşallah iyte ceng kazanırım diyorum o derece

• Okulun konumu kötü ama çeşmeye yakın denize yakın onu geçtim eğitimi efsanevi cidden fırsatınız olursa gidin

• Gryffindorrr kullanıcısına yanıt
    :D ? Orada okumamış ve 1 sunum dinlemişsin altı üstü calcuster 2 olcan belli

• Gryffindorrr kullanıcısına yanıt
    Peki fizik?

• Ailesi ordadir maddi durumu çok iyi olmayabilir..

• ankaranın, savunma sanayisinin ve teknoparkların göbeğindeki, odtü ve bilkentle komşu olan beytepe gibi bir kampüse sahip Hacettepe CS'i bu sıralardan yazana geçen salak diyorlardı forumda. iyte'yi itin g*tüne sokarlar
  • ea_guru kullanıcısına yanıt
    Hocam adam İYTE fizik yazmış. Bilgisayar yazanın yine biraz oluru var.

• Hocam belki o kişiler izmirde yaşıyordur. Ben kendi açımdan konuşuyorum izmirde yaşasam iyte tutuyorsa hacettepe yazmazdım. Belki ytü düşünürdüm. Çünkü itüden sonra pek bir fark yok bu söyledigim üniler arasında. He ama farklı şehirdedir belki de dediğiniz gibi burs vb. İmkanı fln vardır. Yani illaki bi yazma sebebi vardır araştırmak lazım sadece

• SenseiSprinter S kullanıcısına yanıt
    Peki BOUN ve Bilkent fizik tutarken İYTE fizik yazar mıydın?

• Yazanların evi oraya çok yakın olabiliyor. Başka şehre gidip yurtta falan kalmak istemiyor. Gidip oranın kralı oluyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.