Şimdi Ara

3DS Eshop , oyun satın alımı hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, birkaç gün önce pal 3ds aldım. Eshoptan oyun satın almak istiyorum ancak hiçbir yerde rehber bulamadım. Eshop hesabıma nasıl para yükleyebilirim ? Kredi kartım yapı kredi play ile para yükleyebilir miyim ve daha önemlisi bölgeyi İngiltere yaptığımdan para birimi sterlin malum. Bu durumda ne yapmam gerekli yani farklı para birimi sorun olur mu ? Kredi kartı kullanmadığım için pek bilmiyorum, internetten birşey alırım kalsın niyetine almıştım. Bir de İngiltere fiyatları diğer ülkelere göre normal midir ? Oyunlar ve eshop ingilizce olsun diye seçmiştim.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cos37 -- 2 Eylül 2014; 17:52:39 >

• Eminim burada birileri eshoptan alışveriş yapmıştır, lütfen yardımcı olun.
  • Cevapsız konularım arşivime bir yenisi daha eklendi. Sağolun.
  • Eshop'ta add-funds diye bolum var. Oradan kredi kartinla para ekleyebiliyorsun ve para biriminin onemi yok. Ben de ingiltere hesabina sahibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

Eshop'ta add-funds diye bolum var. Oradan kredi kartinla para ekleyebiliyorsun ve para biriminin onemi yok. Ben de ingiltere hesabina sahibim.

İlk başta nintendonun sitesinden nasıl para yüklerim diye baktım daha sonra cihazdan yapıldığını farkettim. Beni asıl endişelendiren para birimi oldu malum kredi kartına yabancıyım. Peki İngiltere fiyatları diğer ülkelere göre benzer midir ? Karşılaştırma şansı bulamadım malum log in logo out yok delete account koymuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos37

quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

Eshop'ta add-funds diye bolum var. Oradan kredi kartinla para ekleyebiliyorsun ve para biriminin onemi yok. Ben de ingiltere hesabina sahibim.

İlk başta nintendonun sitesinden nasıl para yüklerim diye baktım daha sonra cihazdan yapıldığını farkettim. Beni asıl endişelendiren para birimi oldu malum kredi kartına yabancıyım. Peki İngiltere fiyatları diğer ülkelere göre benzer midir ? Karşılaştırma şansı bulamadım malum log in logo out yok delete account koymuşlar.

Avustralya hesabinda fiyatlar degisiyor oyunlar icin. Avrupa'da (oyunlarda dil sorunu var mi bilmiyorum)45 euro, Ingiltere'de 40 pound. Sonradan bolge degistiremezsin. Iyi karar ver cunku hesabi silersen oyunlarin gidiyor.

• blackwar19 kullanıcısına yanıt
    Ben denedim eshop dili değişiyodu, keşke demo indirip deneseydim. Avrupa ile İngiltere arasında pekte fark yokmuş. Hesabı silince komple gidiyor doğrudur ancak bölge değiştirmeme gerek yok gibi. Avustralya için ntsc konsol gerekiyordur büyük ihtimal. Bir de nedense zelda yok shopta anlamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos37

Ben denedim eshop dili değişiyodu, keşke demo indirip deneseydim. Avrupa ile İngiltere arasında pekte fark yokmuş. Hesabı silince komple gidiyor doğrudur ancak bölge değiştirmeme gerek yok gibi. Avustralya için ntsc konsol gerekiyordur büyük ihtimal. Bir de nedense zelda yok shopta anlamadım gitti.

Avustralya pal'de. Zelda var diye hatirliyorum.Yeni cikan mi ocarina of time mi?
  • blackwar19 kullanıcısına yanıt
    Hiç biri yok maalesef. Zelda hayranı değilim ama oynamak isterdim. Ocarina iyi görünüyordu sanırım n64 remake olan buydu.
  • eshop da arama yerine zelda yaz siralanir hepsi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemiştim çıkmamıştı , bölgeyi İngiltere yaptım yani UK / England. İzlanda ve İskoçya'da vardı, acaba bu yüzden mi oldu anlamadım.

*Edit : Trailer videolarının arasına kaçmış görmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cos37 -- 3 Eylül 2014; 0:21:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.