Şimdi Ara

3DS Alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: leonmalachi

Şuan alınacaksa new 3ds xl alınmalı.3ds oyunlarını en performanslı şekilde oynatan makine o. Ayrıca 3ds gibi derinlik veren üç boyut görüntüsü almak için ekrana tam dik bakma ihtiyacı yok. Tn panel yetine ips panelli bir new 3ds xl bulursanız 3boyuttanda çok keyif alırsınız. Cihaza her türlü cfw yapılıyor. Ama karışık gelirse en kolayı uygun fiyatlı bir sky3ds+ kart alıp oyunları buna atıp sorunsuzca kartuş girişine takıp oynamak. 3ds arkadaşında dediği gibi en olgun döneminde ve yeni oyunlar gelmeye devam ediyor

Hocam ben satmıştım eski 3ds standart model vardı.Şuan new 3ds xl cfw ile switch arasıda çok gidip geliyorum.Sence ne yapayım.Marioyu suyunu çıkarana kadar oynamıştım.Sıra tabanlı oyunları da sevemedim bir türlü.Bir tavsiyen var mı bu konuda.

switchte güzel 3dste güzel bende ikisi de var. bence şu an durumunuz yeterli değilse bir 3ds alın cfw yapın onu oynayın ilerde switch alırsınız. 3ds için şu an mükemmel bir oyun kütüphanesi var. cfw yapmak içinde 3ds.guide sitesi var onu kullanırsınız. site daha önce türkçeleştirmiştim tabi yenilikler geldi şu an türkçe değil ama talep olursa vakit buldukça türkçe hale getireceğim. aslında cfw yapması adımlar dikkatlice takip edildiği müddetçe hiç zor değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: leonmalachi

Şuan alınacaksa new 3ds xl alınmalı.3ds oyunlarını en performanslı şekilde oynatan makine o. Ayrıca 3ds gibi derinlik veren üç boyut görüntüsü almak için ekrana tam dik bakma ihtiyacı yok. Tn panel yetine ips panelli bir new 3ds xl bulursanız 3boyuttanda çok keyif alırsınız. Cihaza her türlü cfw yapılıyor. Ama karışık gelirse en kolayı uygun fiyatlı bir sky3ds+ kart alıp oyunları buna atıp sorunsuzca kartuş girişine takıp oynamak. 3ds arkadaşında dediği gibi en olgun döneminde ve yeni oyunlar gelmeye devam ediyor

Hocam ben satmıştım eski 3ds standart model vardı.Şuan new 3ds xl cfw ile switch arasıda çok gidip geliyorum.Sence ne yapayım.Marioyu suyunu çıkarana kadar oynamıştım.Sıra tabanlı oyunları da sevemedim bir türlü.Bir tavsiyen var mı bu konuda.

switchte güzel 3dste güzel bende ikisi de var. bence şu an durumunuz yeterli değilse bir 3ds alın cfw yapın onu oynayın ilerde switch alırsınız. 3ds için şu an mükemmel bir oyun kütüphanesi var. cfw yapmak içinde 3ds.guide sitesi var onu kullanırsınız. site daha önce türkçeleştirmiştim tabi yenilikler geldi şu an türkçe değil ama talep olursa vakit buldukça türkçe hale getireceğim. aslında cfw yapması adımlar dikkatlice takip edildiği müddetçe hiç zor değil.

Direk cfw li satan var onlardan almayı düşünüyorum.Bir de eski nintendo oyunları oynanıyor mu acaba cfw de? snes dir falan o tür retro oyunlar.

• Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    cfw liler eski nintendo (oyunları nes snes gameboy ds 2ds) oynatır. o dünyaya girersen çıkamazsın :) eski oyunları daha çok oynarım diyorsan new 3ds xl yerine daha uygun fiyata 3ds xl veya 3ds alınabilir. nintendo cihazlarda genelde cfw ve eskiye uyumluluk sorun olmuyor.
    bütçe olarak zorlanmamak için 3ds alınabilir. ama yeni modellerin fiyatları switch e yakınmış. bellki bu kısmı düşünülebilir. switch de alıp bırakılmayacak bir şey, kütüphane de gittikçe artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

cfw liler eski nintendo (oyunları nes snes gameboy ds 2ds) oynatır. o dünyaya girersen çıkamazsın :) eski oyunları daha çok oynarım diyorsan new 3ds xl yerine daha uygun fiyata 3ds xl veya 3ds alınabilir. nintendo cihazlarda genelde cfw ve eskiye uyumluluk sorun olmuyor.
    bütçe olarak zorlanmamak için 3ds alınabilir. ama yeni modellerin fiyatları switch e yakınmış. bellki bu kısmı düşünülebilir. switch de alıp bırakılmayacak bir şey, kütüphane de gittikçe artıyor.

Hocam switch alınca da oyun alamayacağız , 300 lira yazık gerçekten. n3dsxl alacağım galiba eski oyunlar alır götürür sanıyorum.
  • Sherlock69 kullanıcısına yanıt
    switch sadece el konsolu değil, alanlar da bırakmıyor o ayrı, oyunları da pahalı ve çok yaygın değil oyun takası falan olsun. yine de güzel ama o fiyata da ps4 alınır, daha büyük bir dünya. hem oyunları da 2. el alınır takaslanır, çok yaygın olduğu için. hatta switch fiyatına ikinci el olarak ps4 + 3ds xl alınır gibi. new 3ds xl ile fiyatları yakın, az bulunan kıymetli olur mantığı ile şimdilik çok lüks.
  • Merhaba arkadaşlar ben akşamları nöbette vakit geçirmek maksadıyla 250 300 tl bütçeyle 2ds alabilirmiyim?Ya da almalımıyım 2ds ?çok aktif oyuncu değilim psp var zaten maksadım fazla para vermeden mario zelda falan oynamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan48

Merhaba arkadaşlar ben akşamları nöbette vakit geçirmek maksadıyla 250 300 tl bütçeyle 2ds alabilirmiyim?Ya da almalımıyım 2ds ?çok aktif oyuncu değilim psp var zaten maksadım fazla para vermeden mario zelda falan oynamak.

300-400 civarında cfw li 3ds ler bulunabiliyor. Ben olsam 3ds alırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

quote:

Merhaba arkadaşlar ben akşamları nöbette vakit geçirmek maksadıyla 250 300 tl bütçeyle 2ds alabilirmiyim?Ya da almalımıyım 2ds ?çok aktif oyuncu değilim psp var zaten maksadım fazla para vermeden mario zelda falan oynamak.

hocam cfw nasıl kuracağız bi rehber var mı ya eskiden konsol oyunlar için forum siteleri vardı şu an hepsi patlamış herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman1

quote:

quote:

hocam cfw nasıl kuracağız bi rehber var mı ya eskiden konsol oyunlar için forum siteleri vardı şu an hepsi patlamış herhalde

Hocam en ayrıntılı 3ds.guide sitesi var.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güncelle dedi bende güncelledim 11.6.0-39 şu an soundhax sitesinden indiriyorum açmıyor hangi adımdan başlayacam çözemedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güncelle dedi bende güncelledim 11.6.0-39 şu an soundhax sitesinden indiriyorum açmıyor hangi adımdan başlayacam çözemedim

Hocam benim cihaz 11.5 di. Bu sürüme cfw yapmak için içini açmak gerekiyordu bende sattım. Sizin cihaz new mi old 3ds mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam benim cihaz 11.5 di. Bu sürüme cfw yapmak için içini açmak gerekiyordu bende sattım. Sizin cihaz new mi old 3ds mi?

old ilk 3ds

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

old ilk 3ds

Hocam cihazı keşke guncellemeseydiniz. En son sürüme cfw yapmak için, içinde cfw olan bir 3ds den kendi cihaziniza aktarma yapmak gerekiyor.

• 3ds oyunlari bir de ds dolu kart taktin mi..torunlarina birakirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl oldu 2020 Bilmem Kaçıncı Ay Halen Aklımı Kurcalıyor Almalımıyım , Almamalımıyım. Xbox çok sıkıcı bunun da taşınabilir olması güzel. Kafamda deli sorular
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZOBANSON

Yıl oldu 2020 Bilmem Kaçıncı Ay Halen Aklımı Kurcalıyor Almalımıyım , Almamalımıyım. Xbox çok sıkıcı bunun da taşınabilir olması güzel. Kafamda deli sorular
    Ucuza bulursanız alınabilir ama bütçe varsa Switch öneririm. Eğer 3DS alacaksanız old 3DS önermem çünkü 3D özelliği düzgün çalışmıyor.
  • quote:

Ucuza bulursanız alınabilir ama bütçe varsa Switch öneririm. Eğer 3DS alacaksanız old 3DS önermem çünkü 3D özelliği düzgün çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    NEW 3DS XL Hocam hocam Switch dediğinizin oyunları deli para üyeliği abuk sabuk rakamlarda TL yok Dolar ve diğer kurlar Xbox'ı satsam Anca Joycon alır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZOBANSON

NEW 3DS XL Hocam hocam Switch dediğinizin oyunları deli para üyeliği abuk sabuk rakamlarda TL yok Dolar ve diğer kurlar Xbox'ı satsam Anca Joycon alır :)

Alıntıları Göster
    Hocam Switch lite modellerinin kırık versiyonları var fakat fiyatları çok yüksek. Gerçi New 3DS'lerin fiyatlarına baktım onlarda uçmuş :(
  • quote:

Hocam Switch lite modellerinin kırık versiyonları var fakat fiyatları çok yüksek. Gerçi New 3DS'lerin fiyatlarına baktım onlarda uçmuş :(

Alıntıları Göster
    Hocam kırık, mırık demeyin bana sütten ağzım yandı. Orjinallik bozulmasın. :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.