Şimdi Ara

//// 3D PROJEKSİYON ÖNERİSİ (YARDIM) \\\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıkta belirttiğim gibi 3d projeksiyon önerisi almak istiyorum. daha önce projeksiyon kullandım mini led projeksiyonum vardı 720p fakat o artık tatmin etmeyince sattım şimdide 3d film izleyip hatta ps4 bağlamayı arada tv izlemeyi düşünüyorum ama hiç bi bilgim yok 3dler hakkında en uygun fiyatlı bu işi hangi marka ve modelle halledebilirim bunu öğrenmek istiyorum ona göre 2. el araştırmaya başlayacağım.. şimdiden herkese teşekkürler

• Hocam çok yeni projeksiyon almış birisi olarak hemen yorum yapayım:))

Ben epson 5300 aldım 0 cihaz alacaksanız önerim boyut dijital ile irtibata geçin hem fiyatları uygun hemde size çok iyi bir demo imkanı sunuyorlar. Ben oradan almadım cihazı çünkü bilmiyordum keşke oradan aldaymışım dedim. 3d gözlüklerimi oradan aldım ve bana çok yardımcı oldular cihazla ilgili, onlardan almamama rağmen.

Cihaz güzel aslında memnunum ama söylendiği gibi çok yüksek bir konstrat olduğunu düşünmüyorum. Sanki bi sis perdesi var gibi oluyor ama genel olarak bence çok iyi bir cihaz. Tabi karşılaştırma yapamam çünkü başka cihazlar kullanmadım. 3d konusunda herkes bana bunu tavsiye ettiki 3 d deneyimi gerçekten çok iyi.

Özellikle tvlwr ile kıyaslamamanız gerek. Çünkü çok daha iyi ve derin. Frame interpolation özelliği çok güzel, görüntüler çok hızlı ve akıcı. Bu ayar bende biraz sorunluydu ve bununla çok uğraştım ama forum üyesi hi def man sağolsun onuda hallettim. Ekran ayarlarından tazeleme oranını 24hz yaptınızmı düzeliyor.

Bir samsun bir philips tvde 3 d deneyimi bulunmuş biris olarak 3 d bu cihazda kesinlikle çok çok iyi 3d için kesinlikle tavsiye ederim.

Kolay gelsin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CozgurY

Hocam çok yeni projeksiyon almış birisi olarak hemen yorum yapayım:))

Ben epson 5300 aldım 0 cihaz alacaksanız önerim boyut dijital ile irtibata geçin hem fiyatları uygun hemde size çok iyi bir demo imkanı sunuyorlar. Ben oradan almadım cihazı çünkü bilmiyordum keşke oradan aldaymışım dedim. 3d gözlüklerimi oradan aldım ve bana çok yardımcı oldular cihazla ilgili, onlardan almamama rağmen.

Cihaz güzel aslında memnunum ama söylendiği gibi çok yüksek bir konstrat olduğunu düşünmüyorum. Sanki bi sis perdesi var gibi oluyor ama genel olarak bence çok iyi bir cihaz. Tabi karşılaştırma yapamam çünkü başka cihazlar kullanmadım. 3d konusunda herkes bana bunu tavsiye ettiki 3 d deneyimi gerçekten çok iyi.

Özellikle tvlwr ile kıyaslamamanız gerek. Çünkü çok daha iyi ve derin. Frame interpolation özelliği çok güzel, görüntüler çok hızlı ve akıcı. Bu ayar bende biraz sorunluydu ve bununla çok uğraştım ama forum üyesi hi def man sağolsun onuda hallettim. Ekran ayarlarından tazeleme oranını 24hz yaptınızmı düzeliyor.

Bir samsun bir philips tvde 3 d deneyimi bulunmuş biris olarak 3 d bu cihazda kesinlikle çok çok iyi 3d için kesinlikle tavsiye ederim.

Kolay gelsin:)

merhaba hocam ilginiz için teşekkür ederim söylediğiniz cihazı araştırıcam bütçeme uyarsa alabilirim 2.el olur muhtemelen

görüntü almak için perde mi kullanıyosunuz bilmiyorum ama ben duvara yansıtıcam bi duvar rengi var forumdaki arkadaşların bulduğu
    https://forum.donanimhaber.com/projeksiyon-icin-duvar-regi-videolu-ve-renk-kodlu--111788199 bu linkten bakabilirsiniz belki işinize yarayabilir..

boyut dijital i ilk defa duydum İstanbulda oturuyorum şuanda (öğrenciyim) burada şubeleri varsa gidip görmekte fayda var onada bakıcam

tekrar teşekkürler baya yardımı dokundu :)

• Boyut dijitali googleda arat, yerleri beşiktaşta. Bilmiyorum ellerinde 2. El Cihaz varmıdır ama sorabilirsin. Bende evimde duvara yabsıtıyorum perde kullanmıyorum ve gerçekten odada 3-4 metreden baya büyük ekran oluyor:)) hatta komple duvarı kaplıyor. Onun için perde kullanma fikrini sevmiyorum ben boyutu herzaman istediğim gibi ayarlıyorum. Duvar rengi çok hafif krem rengi ve mat bir boya. Onun için ışığı emiyor ve görürü gerçekten çok iyi. Perde kadar olamaz ama tabikide... Fakat dediğim gibi konsrat birazcık daha iyi olanilirmiş kesinlikle. Ama insanların dediği bu fiyatta olacak cihaz bu daha iyisi için 5-6 ondanda iyisi için 10-12k vermen gerek diyorlar...

Neyse kolau gelsin:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladım hocam pahalı bir keyif belliki şu modeli gördüm nette lg pa70g 3d desteği var diyor tabi tahminimce performansı dediğiniz cihaz kadar değildir fakat beklentim çok üst düzey bişey değil öğrenciyim zaten bütçem kısıtlı bu modeli deneme şansım olsa 1 kere görsem yeticek bana ona göre alırım yada vaz geçerim bu sevdadan :D bu ürünlerin en kötü yanıda bu sanırım denemeden anlamak imkansız...

siz dediğim sayfadaki boyaya ve bir video var ona bakın isterseniz yinede belki performansı daha iyi gelebilir teşekkürler tekrar :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.