Şimdi Ara

3D led tv arıyorum .kafam karışık...yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,arkadaşlar.1500-2000 arası 3d led tv arıyorum.Buldum ama kafam karışık.ne olur yardım edin...

• Arçelik A40-LEG-6B 3D LED TV 1860 tl Nasıl? Ve ya Samsung 40d 5000 1500 tl...
  • Merhaba; öncelikle sana tavsiyem acele etmemen yönünde olacaktır.benim tv alma sürecim 2 ay sürdü senin durumunu anlayabiliyorum
    halen tv almadıysan msj atabilirsin elimden geldiğince sana yardımcı olmaya çalışırım
  • 2000 tl ye çok güzel tvler alabilirsin. 40d5000 yazmışsın ancak bu cihaz3 d değil . 42lw4500-42lw5500-40d6000 veya biraz daha bütceyi zorlarsan 40d6500 bile alabilirsin
  • Cevapladığınız msjlar için teşekkür ederim.Haftasonu Vatan da bi panasonic neo plasma vardı.Beğendim.Aslında adhigha nın dediği gibi bu süreç bayağı uzun olacak benim için 50 gün sonra düğünüme kadar almak zorundayım.Tekrar teşekkürler...
  • kardeş bana yardım ediceğini söyledin.Çok tşkler...evet başlayalım o zaman...
  • http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/panasonic-tx-p42st30e-3d-full-hd-106cm-neoplazma-tv,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-5mil:1,tx-p42st30e/productdetails.aspx?I_ID=57729

Nasıldır acaba kendileri?Ben biraz araştırdım.Başarılı gibi duruyor.Teknik servis olayı vatanda alacağım için korkutmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: yalovagroup

http://www.vatanbilgisayar.com/televizyon/panasonic-tx-p42st30e-3d-full-hd-106cm-neoplazma-tv,1920x1080,-600-hz,-4xhdmi,-5mil:1,tx-p42st30e/productdetails.aspx?I_ID=57729

Nasıldır acaba kendileri?Ben biraz araştırdım.Başarılı gibi duruyor.Teknik servis olayı vatanda alacağım için korkutmuyor...

hocam led tvmi alıcaksın yoksa plazmamı ? ikisininde işleyiş yöntemleri çok farklıdır öncelikle araştırma yapıp ikisi arasında karar vernen lazım

• Bu bir plasma TV'dir. Plasma kullanımı ile ilgili ufak bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim satın almadan evvel. Özellikle SD yayınlarda plasmaların başarısı çok iyidir, araştırdıktan ve okuduktan sonra ben ve çevrem dikkatli kullanırız diyorsanız SG gözlüklü 3D de olsa ST30 almanızı tavsiye ederim. Yalnız kutu içeriğinde gözlük yok sanırım. Onu da ayrıca araştırın.
  • gidip gidip geliyorum.3d led tv almakta kararlıydım ama o panasonic aklımı çeldi.Plasma tv radyasyon yayıyor diye de duymuştum.
    Bi ara vestel digitürk led tv ye de sardım.Kararsızım.Bilmiyorum,akıl fikir verin.Zor işmiş gerçekten...
  • Güzel bir kampanya var bu arada. 1999 TL'ye 47LW5400 3D TV var. Bu linkten bakabilirsiniz. 47" boyut için mükemmel fiyat.
  • Evet Sona doğru geliyorum,artık.Finale çıkan güzelleri açıklıyorum...

1-40 D 6000 SAMSUNG 1699 TL TEKNOSA

2-42 LW 5500 LG 2299 TL TEKNOSA +7 GÖZLÜK

3-42 PFL 7696H/12 PHILIPS 1999 TL TEKNOSA

4-A40 LEG W ARÇELİK 1700 TL ARÇELİK MAĞAZA +2 GÖZLÜK

BU GÜZELLERDEN FİYATI HANGİSİ DÜŞERSE,DÜŞENE GELİŞİNE VOLEYİ VURMAK İSTİYORUM...NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR?
  • quote:

gidip gidip geliyorum.3d led tv almakta kararlıydım ama o panasonic aklımı çeldi.Plasma tv radyasyon yayıyor diye de duymuştum.
    Bi ara vestel digitürk led tv ye de sardım.Kararsızım.Bilmiyorum,akıl fikir verin.Zor işmiş gerçekten...

plasma radyo yayını yapmıyor.. uydudan aldığın radyo yayınlarında ekranı kapatabiliyorsun.. bu bence güzel bir özellik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy34

quote:

gidip gidip geliyorum.3d led tv almakta kararlıydım ama o panasonic aklımı çeldi.Plasma tv radyasyon yayıyor diye de duymuştum.

plasma radyo yayını yapmıyor.. uydudan aldığın radyo yayınlarında ekranı kapatabiliyorsun.. bu bence güzel bir özellik..

ayrıca plasma ların elektrik tüketimi çok yüksek diye biliyorum.. led ler 50 watt civarı.. lcd led in 2 - 3 katı kadar..
  • quote:

quote:

Plazma tv RADYASYON yayıyor'u nasıl RADYO yayını olarak okudun hayret valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan_kilic

quote:

quote:

Plazma tv RADYASYON yayıyor'u nasıl RADYO yayını olarak okudun hayret valla

Valla işin doğrusu bende hayret ettim :)

• Sabah sabah gülmekten kendimden geçtim resmen

enemy34@ Efsane oldun hocam.
  • hocam kırdın ortalığa valla =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Güzel bir kampanya var bu arada. 1999 TL'ye 47LW5400 3D TV var. Bu linkten bakabilirsiniz. 47" boyut için mükemmel fiyat.

hocam bu link 42" gösteriyor, aynı fiyata 42LW5500 de varhttp://www.hizlial.com/u05.011.1165.0095/LG-42LW5500-42-600Hz-UsbMovie-FULL-HD-LED-SMART-TV-3D-7-Adet-Gozluk

• quote:

Orijinalden alıntı: hasoci

quote:

Orijinalden alıntı: dusty

Güzel bir kampanya var bu arada. 1999 TL'ye 47LW5400 3D TV var. Bu linkten bakabilirsiniz. 47" boyut için mükemmel fiyat.

hocam bu link 42" gösteriyor, aynı fiyata 42LW5500 de varhttp://www.hizlial.com/u05.011.1165.0095/LG-42LW5500-42-600Hz-UsbMovie-FULL-HD-LED-SMART-TV-3D-7-Adet-Gozluk

Değişmiş demek ki hocam. 47" vardı o zamanlar. Bu arada sehirfirsati.com'da 99 TL'ye bir indirim kuponu var. Bu kuponu alınca kliksa'dan 47LW4500 3D LED Televizyonlarda 1550 TL Değerinde İndirim oluyormuş. İşine yarayan olur belki.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.