Şimdi Ara

(399 $ Vs High End PC !) 'Project CARS' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: safa34

Oha konsol fanboylarina bak. Bu kadar PS > PC diye bağırani görmemiştim. Bir de cirkefler. Exclusivelerden bahsetmissiniz de PC nin konsollari katladığı bir ton oyun var. Hangi konsolda PC den aldigin keyif gibi BF oynarsın? Strateji oyunlari? Cok yüklenmeyin bu kadar. Iki tarafında baskin oldugu noktalar var. Gereksiz tartışma çıkarmayin.

Strateji oyunu mu kaldı, modaları çoktan geçti. Bütün pc exc'leri toplasan bit gta 5, red dead etmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC daha iyi duruyor. Acaba Ps4 donanımı yetersiz diye ışıklandırmadanmı kıstılar çünkü daha karanlık ve boğucu duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeNcİLMaN

PC daha iyi duruyor. Acaba Ps4 donanımı yetersiz diye ışıklandırmadanmı kıstılar çünkü daha karanlık ve boğucu duruyor.

Hocam senin ne alıp veremediğin var şu PS4'ün donanımıyla ? Madem donanımı yetersiz,madem sevmiyorsun,neden sevmediğin konsolun bölümüne hep aynı türden yorumlar atıyorsun anlamış değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

Saçma sapan konulara lüzum yok hem playstion hemde pc sahibiyim steamda 2000 dolarlık ps3 te 50 tane kutulu var storedaki oyunları saymıyorum.Playstion 4 ü excluve için alın gerisini 1.299 dolarlık son model amazondan asus oyun pcsi alın oynayın oyun pcde steam gibi ortamla oynanır tartışmasız millet korsan alabilir ona bişi diyemem ama ben almıyorsam beni ilgilendirmez bu arada bazıları diyor konsol 7 yıl pc 2 yıl ulan benim. Pc oyun pcsi 2007 de aldım 7 sene oldu battlefield 4 ü highte oynuyorum hala taş gibi playstion 3 te aç bakalım bf 4 ü kör olursun yani böyle gereksiz savaşlara gerek yok exc ps genel oyun pc

Ben oyun dünyasına Atari ile atıldım sonra PS1 PS2 diye gittim sonra CS ve HL nin popüler olduğu zamanlar da PC ye geçiş yapmıştım, PS3 de çıkmamıştı o zamanlar.

O zamanlar tabi bilmiyoruz böyle grafikmiş aa ymış falan filan oyunumuza bakar zevkle oynardık. Böyle boş karşılaştırmalar falan yoktu uzun bir süre bilgisayarım zaten yoktu sonra oyun oynatacak seviye de bir bilgisayarım da olmadı, 2010 da PS3 aldım yanlış hatırlamıyorsam.

Daha sonra 2011 de satmak zorunda kalmıştım 2012 de AMD X4 Phenom 3.0 GHZ lık Onboard ekran kartı 2GB ram vardı HD7850 ve 2GB ram daha aldım.

PC nin TR yamalar dışında hiçbir artısını görmedim.
    Optimizasyon sorunları.
    Oyunları PC ye geç veya sorunlu çıkması.
    Konsolun tadının rahatlığının ferahlığının olmaması. Logitech F710 gamepad aldım 1 metreden anca çekiyor.
    Konsol daki online ortam olmaması. (MW2 hileden geçilmiyor en sevdiğim MP oyunu ama konsol daki oyuncular hem seviyeliydi hemde hile azdı.)
    Bana hitap eden oyunların konsolda olması genel anlamda.

Diye bu liste uzar gider.

Burda ki en saçma şey şu:

PC ile konsolu grafiksel anlamda karşılaştırmak. Adam gider alır 2006 da konsolunu takar TV sine ne Options ile uğraşır ne Frame i oynancak seviyeye getirmekle uğraşır takar CD sini rahat rahat başlar oyuna ve 2014-2015 yılına kadar 7 8 sene götürür onu.
    Hiçbir oyunun çıkmasını beklemez ve optimizasyon otursun diye yama beklemez oyuna.
    Oyun çeşitliliği olarak zengindir yani bunları anlatmama gerek yok.

Burada ki en önemli olayda 16K çözünürlük 256FPS de BF4 oynamak değil.
    Grafiksel dandik olsa bile arkadaş ortamında rahat rahat sistem derdi frame derdi sorun derdi olmadan oyunun oynamaktır. (Misal ben benden daha kötü sistemler Cod Ghost ve BF4 oynayabilirken ben kasıntıdan oynayamıyorm.)
    PC bölümünde herkes sistemim oyunu oynatır mı bu sistem niye bu oyunu oynatmıyor tarzı mesajlar konular görürken. Konsol bölümünde oyun hakkında bilgiler alırız.

İşin kısası şu:

Kimse PS3 deki EXC leri bırakıp rahatlığı bırakıp. PC deki optimizasyon sistem saçmalıklarıyla uğraşıp oyunlardaki hilelerle falan uğraşmaz. En basitinden EA oyunları için Origin saçmalığı gibi bir olay yok. Her oyunu PSN veya Live PC de her oyunun nerdeyse ayrı sistemi var.

Bu arada 2007 deki sistemini yazar mısın aslan gibi BF4 oynatan ?

quote:

Tamam usta burası playstion konusu fanatikler basmış ben yukarda fikirlerimi söyledim.Benim tvmin altında var ps3 üm grafikleri acaip kötü mü kötü ama eğleniyor muyum evet ps4 üm var mı secondsonı bitirdim mi bitirdim sıkıldım mı sıkıldım.2007 deki aldığım pcyi 2200 dolara fuardan aldım o zamanlar kur düşüktü zaten dolarla kazanıyorum.Pc oyunculuğu oynanış ve grafik olarak beni tarmin ediyor steamda sosyal oyunculuk bakımından hem xboxın hem sonyi 5 e katlar.Ben gidip gta v aldım 99 dolara ama zamanında gta ıv ü steamda 4 dolara aldım plus üyeliğimde var şimdi ordan laf edersiniz.Ben İT okuyorum bana pc lazım ama oyunlarda hem pc de olup hem playstionda olan oyunum var aldığım zevk inanılmazken pcde playstionda sıkılabiliyorum.İndia oyunlar tabi gelcek ps4 te oyun yok sen steamdaki indilerle nasıl karşılaştırıyorsun gözünü sevim psnetwork indielerini te allam doğruyu kabul etseniz tarafsız baksanız noğlur playstion bölümü playstion der pc bölümü pc der xbox xbox der te allam

Herşeyi geçtim de gören sanacak konsolda 120TL ye GTA 5 alıyoruz PC de steam de çıkar çıkmaz 5 dolara GTA IV satıyorlar.
    Steam de yeni çıkan oyun 60 dolar PS3 de kardeşlik ile 60TL ye alıyorsun bu kadar da olmaz.
    Indie oyunlar mı ? Her konsol sahibini sen PC siz zannediyorsun sanırım. En uyduruk sistem açıyor Indie oyunları. Sen şimdi Uncharted TLOU Killzone Infamous Gow gibi oyunlara karşı en dandik pc nin oynattığı oyunları mı karşıya koyuyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 7 Mayıs 2014; 12:34:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Saçma sapan konulara lüzum yok hem playstion hemde pc sahibiyim steamda 2000 dolarlık ps3 te 50 tane kutulu var storedaki oyunları saymıyorum.Playstion 4 ü excluve için alın gerisini 1.299 dolarlık son model amazondan asus oyun pcsi alın oynayın oyun pcde steam gibi ortamla oynanır tartışmasız millet korsan alabilir ona bişi diyemem ama ben almıyorsam beni ilgilendirmez bu arada bazıları diyor konsol 7 yıl pc 2 yıl ulan benim. Pc oyun pcsi 2007 de aldım 7 sene oldu battlefield 4 ü highte oynuyorum hala taş gibi playstion 3 te aç bakalım bf 4 ü kör olursun yani böyle gereksiz savaşlara gerek yok exc ps genel oyun pc

Ulen ben 6950 ile zor high'da oynuyorum.Sen nasıl 7 sene önceki pc ile high oynuyorsun çok merak ediorum.Atılır da bu kadar atılmaz arkadaş.

Ben HD7850 ile hiç oynayamıyorum. 2007 de taş çatlasa 8800GT li 9800GT li 2GB ram li Core duo 2 li sistemler efsaneydi. Bad Company 2 zor oynanır o sistemle.

Sallanırda bu kadar bilmiyorum ne diyim şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 7 Mayıs 2014; 12:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

PC bölümünde herkes sistemim oyunu oynatır mı bu sistem niye bu oyunu oynatmıyor tarzı mesajlar konular görürken. Konsol bölümünde oyun hakkında bilgiler alırız.

İşin kısası şu:

Kimse PS3 deki EXC leri bırakıp rahatlığı bırakıp. PC deki optimizasyon sistem saçmalıklarıyla uğraşıp oyunlardaki hilelerle falan uğraşmaz.

-

Indie oyunlar mı ? Her konsol sahibini sen PC siz zannediyorsun sanırım. En uyduruk sistem açıyor Indie oyunları. Sen şimdi Uncharted TLOU Killzone Infamous Gow gibi oyunlara karşı en dandik pc nin oynattığı oyunları mı karşıya koyuyorsun ?

• quote:

PC daha iyi duruyor. Acaba Ps4 donanımı yetersiz diye ışıklandırmadanmı kıstılar çünkü daha karanlık ve boğucu duruyor.

Bende ps4 daha iyi derim.Misal bu iki resime baktığımız zaman, ps4'te lastik dumanı varken, pc'de bu yok.Yoksa pc lastik dumanını yapamayack kadar zayıf mı?
     (399 $ Vs High End PC !) 'Project CARS'

• quote:

quote:

Bende ps4 daha iyi derim.Misal bu iki resime baktığımız zaman, ps4'te lastik dumanı varken, pc'de bu yok.Yoksa pc lastik dumanını yapamayack kadar zayıf mı?

Onlara göre her zaman PC daha öndedir zaten resimlere bile bakmadan konuşurlar. Bana kalırsa bu resimlerden karşılaştırma falan yapılamaz birebir aynı iki sahne yan yana konulup öyle incelenmeli. Apayrı pistler ve farklı hava durumu ile karşılaştırma olmaz. BSC'de niye yayınlandı bu karşılaştırma ona da anlam veremedim.

• Yine kıyak bir saç baş kavga konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

quote:

Hocam senin ne alıp veremediğin var şu PS4'ün donanımıyla ? Madem donanımı yetersiz,madem sevmiyorsun,neden sevmediğin konsolun bölümüne hep aynı türden yorumlar atıyorsun anlamış değiliz.

Bir Troll ün daha doğuşunu izliyoruz. Umarım yakında bunu da çizerler de doğmadan ölür

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Korkma troll olmaktan çizilmem.Çıktığı ay 2 tane ps4 aldım.Şuan oynadığım felanda yok açıkcası.Benim kızdığım nokta donanımının beklentilerin çok altında çıkması.PS3 çıktığında 19 yaşındaydım şimdi 27.Ne yani istediğim grafikler için 5-6 sene dahamı bekleyeceğim.599dolardan çıkar adam gibi donanım olsun.Millet senede 2 kez telefonlara bu fiyatları veriyor.Xbox one için hiç konuşmuyorum o daha ezik.Wii U ise ölü.
  • Next Gen'in çıkışından itibaren Bilgisayarlardan eskisi gibi uçuk farklar beklemek baya fantazi artık. Project CARS donanımı zorlayan oyunlardan biriydi, adamlar PS4'te de aynı kaliteyi yapmakla beraber yeni detaylarda eklemişler. Tabii Bilgisayar'a para dökenlere evlat acısı gibi koymuştur görüntüler...
  • quote:

Korkma troll olmaktan çizilmem.Çıktığı ay 2 tane ps4 aldım.Şuan oynadığım felanda yok açıkcası.Benim kızdığım nokta donanımının beklentilerin çok altında çıkması.PS3 çıktığında 19 yaşındaydım şimdi 27.Ne yani istediğim grafikler için 5-6 sene dahamı bekleyeceğim.599dolardan çıkar adam gibi donanım olsun.Millet senede 2 kez telefonlara bu fiyatları veriyor.Xbox one için hiç konuşmuyorum o daha ezik.Wii U ise ölü.

Millet ciktigi ay bir tane ps4 u zor buldu sen nereden iki tane buldun? Onu gectim madem donanim dandik oyunlar kotu, niye ps4 aldin hemde iki tane birden? Hadi onuda gectim alet kotuyse seni ilgilendiren ne, niye bu bolume girip oraya buraya "ama ps4 un donanimi choq qhotu yhaa xs" gibi sacma mesajlar atiyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Millet ciktigi ay bir tane ps4 u zor buldu sen nereden iki tane buldun? Onu gectim madem donanim dandik oyunlar kotu, niye ps4 aldin hemde iki tane birden? Hadi onuda gectim alet kotuyse seni ilgilendiren ne, niye bu bolume girip oraya buraya "ama ps4 un donanimi choq qhotu yhaa xs" gibi sacma mesajlar atiyorsun?

Arçelikten aldım 3 adet vardı ellerinde ikisini aldım. ps1 hariç diğerlerini çıkış zamanlarımda hep edindim.Sony PS aşkı başkadır.Cihazı istediğim gibide eleştirme hakkım var. 2 tane alma sebebine gelincede özel bir durum söylemek zorunda değilim.İki farklı eve gidip geliyorum dönüşümlü.

• Kalite farkını görmek için resimlerde lastiklere yaklaşın ve görün

• quote:

quote:

quote:

Arçelikten aldım 3 adet vardı ellerinde ikisini aldım. ps1 hariç diğerlerini çıkış zamanlarımda hep edindim.Sony PS aşkı başkadır.Cihazı istediğim gibide eleştirme hakkım var. 2 tane alma sebebine gelincede özel bir durum söylemek zorunda değilim.İki farklı eve gidip geliyorum dönüşümlü.

PC ve Konsol çok farklı platformlardır. Bunun ayrımını yapamıyorsun.

Bi zahmet High-End PC'nde oynayıver oyunları.

O kadar nesil geçti (PS1-PS2-PS3) hala anlayamadınız....!

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

quote:

Bir Troll ün daha doğuşunu izliyoruz. Umarım yakında bunu da çizerler de doğmadan ölür

Scanman nickli arkadaş bu yav.Nickini değiştirmiş.O hep böyle.En azından ben onu tanıdığım tanıyalı hep böyle.Ps4'ten avatar grafiği bekliyordu, yani beklentiler ile alakalı bir durum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

quote:

Scanman nickli arkadaş bu yav.Nickini değiştirmiş.O hep böyle.En azından ben onu tanıdığım tanıyalı hep böyle.Ps4'ten avatar grafiği bekliyordu, yani beklentiler ile alakalı bir durum.

Yani şu PS4 4k gelecek diyen gruptan. O zaman hakkı var bunları demeye

Bu arada dh Ana sayfasında Amd nin ekran kartının incelemesi vardı sanırım 1500$ lık kart ile Crysis denediler ve bizim arkadaşların ekran kartından daha kötü çıktı sanırım, yaklaşık 20fps veriyordu kart

Adamlar hala donanım zayıf diyor ya ona bitiyorum. Sanki herkes 4k oynuyor da bir ps4 eski çağdan kalma

• quote:

quote:

quote:

Elestiremezsin diyen yok. Sen elestirmiyorsun camur atiyorsun alete ama bu bolumde ki konsollarla ilgili bilgisi olan insanlar yemez.

Bana gelip donanim ogretme burada ben ps2, ps3 neslini pcde gecirdim. Son bir senedir falan konsol kullaniyorum. Burada ki insanlara donanim bilginligi taslama yani hepimiz biliyoruz neyin ne oldugunu.

Hala konsollarin donanimlarinin pc donanimlari ile karsilastirilamayacagini ogrenemediler gitti. Bir platformun donanimi sabit, diger platformun degil. Sanki oyunlarin pc ve konsol versiyonlari ayni sekilde yapiliyor. Cikan oyunlarin cogu konsol portu. Ps4 un donanimi kotuyse donanimi kotu olan bir alete yapilan oyunlarin aynisinin portunu oynayacaksin pcde cogu oyunda. Uzgunum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Elestiremezsin diyen yok. Sen elestirmiyorsun camur atiyorsun alete ama bu bolumde ki konsollarla ilgili bilgisi olan insanlar yemez.

Bana gelip donanim ogretme burada ben ps2, ps3 neslini pcde gecirdim. Son bir senedir falan konsol kullaniyorum. Burada ki insanlara donanim bilginligi taslama yani hepimiz biliyoruz neyin ne oldugunu.

Hala konsollarin donanimlarinin pc donanimlari ile karsilastirilamayacagini ogrenemediler gitti. Bir platformun donanimi sabit, diger platformun degil. Sanki oyunlarin pc ve konsol versiyonlari ayni sekilde yapiliyor. Cikan oyunlarin cogu konsol portu. Ps4 un donanimi kotuyse donanimi kotu olan bir alete yapilan oyunlarin aynisinin portunu oynayacaksin pcde cogu oyunda. Uzgunum.

dostum son yazdığın cümle koyuyor ya onlara acısı BÜYÜK. adam bir ps4 veya x1 parasına kart alıyor ama sonuç, malum :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.