Şimdi Ara

399 TL Sony ve Toshiba 2TB 2.5” Harici Disk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bildiğim kadarıyla bazı firmalar içindeki disk sökülmesin diye disk i pcb ye lehimliyor, dikkat etmek lazım.

Bir de disk 5200 rpm dir çok büyük ihtimalle, taksanız bile depolama dışında kullanırsanız sizi kanser eder.

Yanlışım varsa düzeltin. (5400 yerine 5200 yazmışım, düzelten arkadaşlara teşekkürrler)
  • icini notebooka takabiliyirmuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    Takabilirsiniz tabikide 2.5”

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bayağı uygun.
  • Hdd fiyatlarını takip etmiyordum. 10 yıl önce 3.5" 2 tb alıp 3 sene sonra satmıştım 200 civarına.. TL nin bu kadar değer kaybına rağmen hdd fiyatları bayağı alınabilir kalmış..

2,5" / usb3.0

Tekrar torrentli günlere dönsem alırdım. Hatta kafam karıştı ama yok, masrafa gerek yok. ben ufak bir ssd alıp hdd yi kutuya çevirmeliyim.

• Bildiğim kadarıyla bazı firmalar içindeki disk sökülmesin diye disk i pcb ye lehimliyor, dikkat etmek lazım.

Bir de disk 5200 rpm dir çok büyük ihtimalle, taksanız bile depolama dışında kullanırsanız sizi kanser eder.

Yanlışım varsa düzeltin. (5400 yerine 5200 yazmışım, düzelten arkadaşlara teşekkürrler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christhof -- 15 Ağustos 2019; 3:55:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyona takıp 4k fil izlemek için arıyorum hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesapli.muhendis

Takabilirsiniz tabikide 2.5”
    kesin mi ? yeni üretimler sata baglantısı yok

• cnkst kullanıcısına yanıt
    Bunlar yeni değil o yüzden uygun zaten 🥺🥺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Christhof C kullanıcısına yanıt
    5400tür o, 5200 olsa duramazsın.

Kanserlik bir durum yok, 7200 gibi performans beklemeyin ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

Bildiğim kadarıyla bazı firmalar içindeki disk sökülmesin diye disk i pcb ye lehimliyor, dikkat etmek lazım.

5400 rpm.
  • 11.11 zamanı 4tb 499 du mediamarkt da. en ucuz blackfriday zamanı. acil değilse beklemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

11.11 zamanı 4tb 499 du mediamarkt da. en ucuz blackfriday zamanı. acil değilse beklemek lazım.
    Evet ben de geçen 11.11 indirimin de mediamarkt'tan WD ELEMENTS 4TB 2.5" ' i 499 tl'ye almıştım...

Şuan 699 tl gözüküyor aynı ürün...
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_wd-elements-%C2%A04tb-2-5-usb-3-0-siyah-harici-hard-disk-1176071.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.