Şimdi Ara

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
14
Favori
150.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakaya olarak görünürsün bu dönem ile eğitime başlarsın sınıflandırman değişmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeytunn Z kullanıcısına yanıt

Hay allah razı olsun ya haber sitelerine bakıyorum ful boş muhabbet sağolasın

• UrsusDomesticus kullanıcısına yanıt

Benim Şubat'ta aynı yerdeyiz

• Kin.Ru K kullanıcısına yanıt

Araştırdığım kadarıyla iyi bir yer. Tahminim usta birlinde de orada kalırız. Önden gidip bize bilgi verirsin artık :)

• nonstttop N kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. gelecek celp dönemlerinde tahmin yürütmek için soruyorum sizin teoriniz tutmuştu sanırım. tarih, pertem bilgisi vs. olarak nasıl olduğunda yedek subay çıkma ihtimali artmış olarak kabul ediyoruz?

• LosYalchos L kullanıcısına yanıt
    Valla ne derecede doğru bilemeyiz ama bende de öyle oldu. Yerler açıklanmadan bir gün önce saat 16.00-17.00 gibi pertemde sınıflandırılmış yükümlü yazıp tarih de yazıyorsa büyük ihtimal yedek subay yedek astsubaylık çıkıyor galiba. Boş sayfa çıkanlar er olmuş genelde. Ama ne derecede doğrudur emin olamayız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • %100 olarak diyebilirim neredeyse eğer bir şey yazmıyorsa kesinlikle er olarak gidiliyor. Yazıyorsa yedek subaylık ve astsubaylık çıkıyor

• UrsusDomesticus kullanıcısına yanıt

Aynı dönem aynı yere gidiyoruz

• Kimnedio K kullanıcısına yanıt

Şimdi topçu piyade yada ilkmalci isen buna göre sınıf dersleri olacak. Silah atış, spor, komutan kanaat notu ve sınıf ders sınav sonucuna göre ortalama puanın çıkar dereceye girersen açılan yerlerden istediğini seçersin giremezsen torbadan tombala gibi kura çekersin neresi çıkarsa

• İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI İS.OKL.K.LIĞI ÖĞR. VE KURSLAR TB. / NARLIDERE/İZMİR

YEDEK SUBAY

Pertemde tarih görünmüştü arkadaşlar. Diğer celplerde gerekli olur diye yazıyorum.

İnşaat Mühendisliği 2,94 mezuniyet. Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar hepimize.

• SMYO Diyaliz Hemşire Mezunuyum (Ort. 3.08)
    22 yaşındayım
    1.85 boy
    100kg (genetik olarak geniş omuzlu ve V vücuda sahibim)

Sağlık Raporumu aldığımda Yedek astsubay aday adayı yazıyordu.

Tercih yaparken;

Astsubay EVET
    Komando HAYIR
    Bedelli ve Sözleşmeli HAYIR

Yaptım ve sonuç resimde

(babam ve amcalarımın hepsi komando olarak yapmışlar, babamın askerlik yaptığı il'e düşmüşüm, kendisi Kırkağaç'da idi ben ise merkezdeyim)

Herkese hayırlı ver uğurlu olsun....

Edit : Sanrım ustaya geçtiğimde aynı yerde kalacağım ve meslekçi olduğum için revirde hemşire olacağım

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xWyxnee -- 29 Ocak 2022; 12:12:32 >

• scrapion23 kullanıcısına yanıt

Meslekçi ile TK arasında fark var.

Meslekçi ise sınava normal konulardan girer, er gibi eğitim alır (Biraz daha zorlusudur) TK ise dediğiniz gibi sınıf eğitimi alır. Takım Komutanlarının aldığı kitap sayısı meslekçilerin 3-4 katı olabiliyor.

• Kevinhakkindaknsmlyz kullanıcısına yanıt

Hafta sonu usta birliğinde evet. Fakat nöbet yazılırsa ki bu nöbetler 24 saat olabiliyor o halde haftasonu da çalışıyorsun.

Acemilikte hayır. Haftasonu sadece yatış ve kalkış saatleri 1 saat öteye gidebilir. Örnek veriyorum 6 değil de 7 de kalkabilirsin.

• Benim sevk belgesi alma başlangıç tarihi de bitiş tarihi de aynı 03.02.2022 durumu böyle olan var mı nasıl yetişecek benim test sonucum

• egolego kullanıcısına yanıt

4-6 saat içinde geliyor sonuçlar, şehir de önemli.

Yaşadığım şehirde süre bu (Sakarya)

• Kabakalak K kullanıcısına yanıt

Peki sizde de aynı mı tarihler

• Kabakalak K kullanıcısına yanıt
    Bende sınıf İstihkam yazıyor. Bu ne oluyor hocam tam olarak.

• egolego kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı. Ama 2 sinde başlıyormuş sevk.

• hllcn. H kullanıcısına yanıt

İstikham sınıfındansın demek

Şu anki unvanın İstikham Astğm. Ad. dır. Deniz Kuvvetlerinde Deniz İstikham olarak geçer. Resmi kağıtlarda böyle geçer. Meslekçi veya TK olduğun sevkte belli olacak. İstikhamda nasıl onu bilmiyorum. Ben Topçu sınıfındanım.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.