Şimdi Ara

383. Dönem (Mayıs 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları(Gruplar Belli Oldu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
7
Favori
80.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler bilgilendirme için  

• Mayıs celp yedek subaylık başvurumuzu yaptık. Beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum. Umarım çıkar, herkese selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende fizyoterapi myo. mezunuyum yedek astsubaylık işaretledim. Beklemedeyiz herkes için hayırlısı olsun, umarım çıkar banada.

• alım 28 şubatta bitmemişmiydi, yanlış bildiğim bir şey var galiba düzeltirseniz sevinirim

• Evet 28 Şubat son başvuru tarihi idi. 28 Şubattan sonra başvuranlar en erken Ağustos celbinde gidebilir.

• Başvurusunu 28inden önce yapıp konuya yeni gelmişlerdir  

• Arkadaslar coronadan dolayi askerde acemilikte spor egitimlerine ara verildi yapilmiyor muhabbeti vardi. Sonra yakin zamanda millet tekrardan basladigindan falan bahsediyordu. Hethangi bir bigisi olan var mi? Askere gittigimizde kosu, mekik, sinav falan olucak mi?

• korkusuzmaraz kullanıcısına yanıt

Bizde Corona'dan dolayı alınan tek önlem çarşıların iptal edilmesiydi. Onun dışındaki faaliyetler aynen devam etti.

• KendiHalinde. kullanıcısına yanıt

Mebs okulu yedek subaylık çıkabilir ama şans faktörü yüksek. Düşük ortalama sahiplerine de çıkıyor, yaşı büyük olanlara da çıkıyor.

• Drake Ramoray kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiHalinde. -- 15 Mart 2021; 12:22:39 >
  • 5 mart tarihinde askerlik durumumu güncellettigim halde sistem Mayıs celbine verdi. Çalışan memur bile şaşırdı abi Ağustosa verirdi normalde seni Mayısa verdi diyor.

Iktisat mezunu dış ticaret uzmanı olarak Yedek Subay başvurumu yaptım bakalim çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FordcuGocaHerif

5 mart tarihinde askerlik durumumu güncellettigim halde sistem Mayıs celbine verdi. Çalışan memur bile şaşırdı abi Ağustosa verirdi normalde seni Mayısa verdi diyor.

Iktisat mezunu dış ticaret uzmanı olarak Yedek Subay başvurumu yaptım bakalim çıkacak mı?

ilk defa böyle bir şey duyuyorum kardeşim nasıl mümkün oldu bu ya gerçekten çok şanslısın.... 1 2 martta yapanları ağustosa atmış hep gerçekten durum belgesinde 21/04 mü yazıyor şuan

• wills kullanıcısına yanıt
    Önce 07 yazıyordu gittim şubeye eksik bilgi mi girilmiş artık ne olduysa bi telefon trafiği oldu. Sisteme bilgiler tam girince Mayıs'a verdi. Sebebini sordum üstünde çok durmadan su bu deyip gecistirdiler. Sanırım onların bı hatası oldu. Şu an 21/04 yazıyor :)))
  • Arkadaşlar tam 1 ay sonra şimdi merakla bekliyoruz açıklanmasını. Umarım herkesin gönlündeki olur . 16 Nisanda açıklanacak. :)
  • Arkadaşlar, mayıs celp döneminden sonra hangi celp geliyor?

• Dolmetscher kullanıcısına yanıt
    Ağustos
  • Civilengineer036 C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Bu arada bedelli yapmayı düşünenler varsa 21.04'den 7 gün öncesine kadar ücreti yatırırlarsa bedelli yapabilirler. Şubede teyit ettirerek özellikle sordum. 15 Nisan'a kadar bedelli hakkımız var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.