Şimdi Ara

383. Dönem (Mayıs 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları(Gruplar Belli Oldu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
873
Cevap
7
Favori
80.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba , bende halen 21/04/2021 yazıyor arkadaşlar bir değişme olmadı. Yedek subaylığa da başvuru yapmıştım.
  • Arkadaşlar merhaba ben yanlışlıkla yedek astsubayı işaretlemişim(mayıs celbi) olurda çıkarsa iptal etme durumu yok mu ?yada nasıl düzeltebilirim bu saatten sonra ?
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt

E-devletten askerlik hizmet tercihi kısmını güncelleyip yedek astsubay kısmını hayır olarak işaretle veya hizmet tercihini tamamen iptal et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1hayalkur -- 1 Mart 2021; 23:14:15 >
  • 1hayalkur 1 kullanıcısına yanıt
    Bugün bir yerde okudum 28 şubat hizmet tercihi için son günmüş yazıyordu. Yani güncelleme ve basvuru için ( mayıs celp dönemi için) bu tarihten sonra değişiklik yapabiliyoz ama pek etki etmiyormuş dediler yani mayıs celbi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodus33 -- 1 Mart 2021; 23:22:1 >
  • Exodus33 kullanıcısına yanıt

O mayıs celbine yeni başvuru yapacaklar için Ben e-devletten baktığımda güncelleme ve iptal yapabiliyorum

• 1hayalkur 1 kullanıcısına yanıt
    Yok zaten mayıs celbi son tarih 28 şubat ama tercihler içinde öyleymiş diyorlar yani 28 şubattan sonra değiştirseniz bile çok önemi yok diyolar .
  • E-devletten güncellemenizi yapın yedek ast kısmını silininiz yada iptal ediniz

• Beyler bende böyle yazıyor normal mi bu?
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 31/12/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.

Bana güncelleme gelmedi, mayısta döneminde gitmek istiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Beyler bende böyle yazıyor normal mi bu?
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 31/12/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.

Bana güncelleme gelmedi, mayısta döneminde gitmek istiyordum.

Mayısta gideceklerde 21/04/2021 yazıyor, başvurunuzda bir sıkıntı yok değil mi ?

• Draqonn kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yoklama, tercih vs girdiğimde zaten başvurunuz bulunmaktadır yazıyor. Bir video gördüm cumaya kadar tamamlanır demişler. Böyle olmazsa sonraki dönem sanırım:(
  • Güncelleme olayından haberim yoktu, şimdi baktım bende hala 21/04/21 yazıyor. Ağustosa ertelenmediği iyi oldu gerçekten. Bir de yedek subay çıkarsa ooooh değme keyfime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik elektronik mühendisiyim , 3.34 ortalama var , yds yok. Bakalım bizi ne bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiHalinde. -- 4 Mart 2021; 17:20:21 >
  • benim 19 Nisan bugün 28 Temmuz olmuş belgede, hatta askerlik hizmet tercihleri de açılıyor halbuki tercihlerimi falan herşeyi yapmıştım, ne iş anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intwine

benim 19 Nisan bugün 28 Temmuz olmuş belgede, hatta askerlik hizmet tercihleri de açılıyor halbuki tercihlerimi falan herşeyi yapmıştım, ne iş anlamadım.

Birkaç gün sonra tekrar eski tarihe dönmezse bir sonraki celbe kalmışsınız gibi gözüküyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrisonOfficer -- 29 Mart 2021; 3:21:30 >
  • mümkün değil kardeşim iş işten geçti 28 şubat sondu eklesen de bir şey değişmez

• quote:

Orijinalden alıntı: wills

mümkün değil kardeşim iş işten geçti 28 şubat sondu eklesen de bir şey değişmez

Peki aynı şekilde başvuru güncelle seçeneğini kullanarak yedek subay seçeneğini kaldıranlar içinde değişmeme durumu geçerli mi?

• YEDEK SUBAY EĞİTİMLERİ

ASKERDE BİLİNMESİ GEREKEN 41 KURAL / ANTK-41

• Draqonn kullanıcısına yanıt

kardeşim hiçbir değişiklik yapamazsın mayıs celbi için ne işaretlediyseniz o seçenekler üzerinden sınıflandırılma yapılacak artık çok geç, anca sınıflandırılman yapıldıktan sonra hakkın varsa tecil ettirebilirsin gitmezsin başka şu dakikadan sonra yapabileceğiniz bir şey yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.