Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çorlu 66. Mekanize piyade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuztürkü55 kullanıcısına yanıt

Hayırlı teskereler inşallah kardeşim cümlemize.Benim de Amasya .

• pianbi P kullanıcısına yanıt

Evet 28 şubatmış

• İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN
    Mart arkadaşlar var mı başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ODYOMRTRİST -- 1 Şubat 2021; 20:57:24 >
  • Selamlar, öncelikle herkese hayırlı tezkereler. Askerde covid aşısı olmak zorunda mıyız? Çünkü ben koronaya yakalandım bundan eminim fakat test yaptırmadım. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim, teşekkürler.

• Korhanylmz44 K kullanıcısına yanıt

Askeriye de başladı mı covid aşısı ? Eğer varsa da zorunlu tutulabilir.

• Şarapçı Orhan kullanıcısına yanıt
    Kanka grup varsa ekler misin
  • ODYOMRTRİST O kullanıcısına yanıt
  • Muğla menteşe jandarma komando 2.grup çıktı İstanbul dan son teslim tarihi ne olur ona göre bilet alayım şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blou -- 3 Şubat 2021; 13:52:12 >
  • blou B kullanıcısına yanıt
    22-24 sevk belgedi alma tarihin. Muğla-İstanbul arası 800 KM'den az ise 1 gün yol iznin olur. Fazla ise 2.

24 Şubat son evrak alma tarihin. 25i yol izni, 26'sı son teslim tarihin olur. Eğer 800 KM'den fazlaysa 27'sinde teslim olursun.
  • Arkadaşlar e-devletten başvuru sonrası üç adımda olan;

1 Yükümlü Yoklama Başvurusu: Tamamlandı

2 Aile Hekimi Muayene İşlemleri: Henüz Tamamlanmadı

3 Askerlik Şubesi Başkanlığı İşlemleri: Henüz Tamamlanmadı

olarak gözüküyor. bugün aile hekimine muayne oldum. aile hekimi bir kağıt verdi(boy-kilo sorular sordu), fotoğrafım olan askerliğe elverişli yazılı bir kağıt. bu kağıt bir yere verilmesi gerekli mi? onemli bir belge gibi geldi bana.

• iam kullanıcısına yanıt

Vermene gerek yok o kağıdın sisteme düşmesini bekliceksin sisteme düştüğünde 2. Adım da yeşil yanacak. Ne zaman düşer diye sorarsan kimse bilemez kiminin yarım saat kiminin 10 ügn sürüyor benimki 8 gün sürmüştü. Eğer yine düşmezse sisteme o verilen kağıdı askerlik şubesine getir durumu anlat hallerderler

• herkese merhabalar, aile hekimine gittim. gözlerimde sorun olduğu için hastaneye yönlendirdi. ama boy kilo falan her şeyi yazdı kağıdı bana verdi. hastaneden de aynı şekilde askerliği yapması elverişlidir diye kağıt aldım. doktora sordum başka işleme gerek var mı diye bu kağıdı askeriye ye götür biz pandemi hastanesiyiz dedi. normalde aile hekiminden sonra sağlık bölümü tamamlandı yazısı ile yeşil olması lazım. bu kağıdı askeriyeye götürmeme gerek var mı yoksa biraz daha bekleyeyim mi? ve son olarak ben ankaradayım illa genel merkezine mi gitmem gerek yani mamağa, yoksa diğer ilçelerinde ki askeri şubelere gitsem oluyor mu?

• Suan ilk grup askerde olan birine ulaşabilen, konuşabilen var mı

Acemilik kaç gün?
    Yemin töreni aileye açık mı?
    Dağıtım yerleri usta birliği ne zaman belli oluyor?

Bilen cvplayabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: iam

Arkadaşlar e-devletten başvuru sonrası üç adımda olan;

olarak gözüküyor. bugün aile hekimine muayne oldum. aile hekimi bir kağıt verdi(boy-kilo sorular sordu), fotoğrafım olan askerliğe elverişli yazılı bir kağıt. bu kağıt bir yere verilmesi gerekli mi? onemli bir belge gibi geldi bana.

Arkadaşlar acil yardım ederseniz çok sevinirim. üstte alıntıladığım mesajda ki gibi beklemekteydim...

***bu şekilde gözüküyordu, muayne sonrası ikincininde yeşil olmasını beklerken ancak şuan sorguladığımda: "Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Bu hizmeti kullanarak, askerlik yoklaması işlemleriyle ilgili durumunuzu takip edebilirsiniz." yazmakta.

Askerlik Durum Belgesi Sorgulama yaptığımda ise; "AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 19/04/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR. " yazmakta.

neler oluyor yardımcı olabilecek varmı? ben bu işten hiç birşey anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: iam

Arkadaşlar acil yardım ederseniz çok sevinirim. üstte alıntıladığım mesajda ki gibi beklemekteydim...

***bu şekilde gözüküyordu, muayne sonrası ikincininde yeşil olmasını beklerken ancak şuan sorguladığımda: "Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Bu hizmeti kullanarak, askerlik yoklaması işlemleriyle ilgili durumunuzu takip edebilirsiniz." yazmakta.

Askerlik Durum Belgesi Sorgulama yaptığımda ise; "AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 19/04/2021 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR. " yazmakta.

neler oluyor yardımcı olabilecek varmı? ben bu işten hiç birşey anlamadım.

Alıntıları Göster

Arkadaşlar bu işlemler sonrası E-devlette bulunan; Askerlik Hizmet Tercih İşlemleri menüsünden seçimlerimi yaptım.

Ancak celp seçimlerinde bir şık vardı;

Celp ve Sevk Dönemi Tercihi SıralamanızSıraCelp ve Sevk Dönemi1MART 2021

ve bunu seçip tamamladım. şimdi ne olacak?

Başvuru Durumu

Sınıflandırılmanız Bekleniyor.

diye de yazıyor.

• iam kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamını okudum mesajlarınızın. Askerliğe elverişlidir kağıdı ile şubeye gittiniz mi?
  • bugrademirtaas kullanıcısına yanıt

youtube da denk geldim. benım durum gıbı bayagı kısı de aynı. mayısta gıdıyormusuz. mart ise acıklanacak tarih olacakmış.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.