Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şubat celbinden sonra en yakın celp ne zaman olur?

• Dolmetscher kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunazone -- 1 Mart 2021; 23:5:58 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin son durum nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunazone

Hocam sizin son durum nedir

Hiçbir şey, covid sonucu negatif yarın sabah 9 gibi şubeye gidicem belgeyi almaya çalışıcam eğer verirlerse. Yok işte sistemde görülmüyor cart curt yaparsa şubata bırakacağım yapacak bir şey yok ama muhtemelen verirler. Öğleden sonraya kalmamam lazım kalırsam yandım içeri giremem cok sıra oluyor burada :(

• Tsremrr T kullanıcısına yanıt

Dostum ulaş bana Mehmet Can Dilekli instagram Facebook bende oraya gidiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam aynı durumdayız bende yarın 9 gibi gidecem şubeye sevki almaya çalışacam umarım yapabiliriz şubata kalmayı hiç istemiyorum

• Son teslim tarihim 30u olarak gözüküyor,29'unda teslim olabilir miyim?Bilgisi olan var mı?

• Çanakkale 116 yedek subay var mı 2021 şubat celbi
  • [ILKER] kullanıcısına yanıt

Olabilirsin

• TercümanBey T kullanıcısına yanıt

Ben varım 1 buçuk senedir burayı bekliyorum 😅

• arkadaşlar özel araçla ailem havalimanına kadar bırakıp geri dönseler bir sorun olur mu? polis durdurursa ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: taııbuv

arkadaşlar özel araçla ailem havalimanına kadar bırakıp geri dönseler bir sorun olur mu? polis durdurursa ne olur?

Cumartesi sorun yasarlar kesin. Valilikten izin alin asker birakacagiz diye ellerinde kagit olsun. Sadece giderken sorun olmaz, sevk belgeni gosterirsin ama onlar geri donerken kesin cevrilir o zaman sorun. En iyi yol valilikten izin cikarmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Cumartesi sorun yasarlar kesin. Valilikten izin alin asker birakacagiz diye ellerinde kagit olsun. Sadece giderken sorun olmaz, sevk belgeni gosterirsin ama onlar geri donerken kesin cevrilir o zaman sorun. En iyi yol valilikten izin cikarmak.

Alıntıları Göster

onlara da bir sülüs belgesi çıkarıp versem gösterseler olmaz mı? kaymakamlıktan çıkarabilir miyim peki?

• taııbuv kullanıcısına yanıt

E devletten basvurulabiliyor yaziyor internette aslinda, bi bakinsana e devlete.

• Arkadaşlar mayıs celbi için son başvuru tarihi 28 şubat değil mi?

Ben sabah 9 da aldım sevk kağıdımı hocam sonunda halloldu gidiyoruz
  • tunazone T kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• tunazone T kullanıcısına yanıt

Valla hocam ben hic hazirlik yapamadim, sabah da gidemedim, 2 gibi gidicem ama 3 saatlik sira kesinnolucak gibime geliyor.

Beni biri bilgilendirsin, bakaya kaldigimizda her gun 5tl ceza ekleniyormus. Ben gidip pazartesi gunu islem yaptirsam gidecegimi beyan etsem bir aonraki celp donemine atiliyorsunuz diyorlar, fakat su an 3 gruba ayriliyor artik bu yuzden sonraki celp olarak subat'a mi postalarlar? Acelem yok zaten subat olsa da olur ama mayisa kalmak istemiyorum. Bilen varsa taglesin lutfen

• Bilecik 9.Jandarma Eğitim Alayı Komutanlığı hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirme yapabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Valla hocam ben hic hazirlik yapamadim, sabah da gidemedim, 2 gibi gidicem ama 3 saatlik sira kesinnolucak gibime geliyor.

Beni biri bilgilendirsin, bakaya kaldigimizda her gun 5tl ceza ekleniyormus. Ben gidip pazartesi gunu islem yaptirsam gidecegimi beyan etsem bir aonraki celp donemine atiliyorsunuz diyorlar, fakat su an 3 gruba ayriliyor artik bu yuzden sonraki celp olarak subat'a mi postalarlar? Acelem yok zaten subat olsa da olur ama mayisa kalmak istemiyorum. Bilen varsa taglesin lutfen

Yedek Subay veya astsubay isen 3 ay sonraya kalıyor yani mayıs celbi. Normal er isen bir sonraki ay gidersin.

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.