Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gitmek istemeyenler yaka paça alınır gitmek isteyenlere dağlar ovalar kadar engel koyulur
  • iptal55 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Sevk kağıdımı aldım. Hudut Takım Komutanı yazıyor (amasya merkez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 27 Ocak 2021; 12:55:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar benim sevk başlangıç da 28 bitiş de. ben test olsam nasıl yetiştireceğim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • covid testini önceden olan var mı arkadaşlar bir yardımcı olun lütfen

• Ben şub ye gidiyorum yapacakları işlin...
  • thebigrambo kullanıcısına yanıt

28inde 1 günde yetişmesi çok zor.

Benimde tarihler 28di. Dün anket ve covid testi hallettim. Geceye doğru sonucu çıktı sevk kağıdını aldım.

• FlightClub kullanıcısına yanıt

Sen hudut bolugundesin kardesim orasi nasil bir fikrim yok. Ama kita birliginde sanirim hudut birliklerine düşersin. Kibris,hakkari, Şırnak,edirne vs. Hakkinda hayirlisi olur inşallah. 70 gun telefon yok sonra benim gibi rahat edersin  

anketi nasıl yaptınız hocam?

• yedek subay arkadaşlar ben çok gerildim yarın yetişmeyecek diye. bir tecrübelerinizi anlatın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebigrambo

anketi nasıl yaptınız hocam?

Hocam e-devlet uygulamasını telefona indiriyorsun.

Aramaya ne olarak gidecekseniz onun sorgulamasını yapın.

Asal sevk başvurusuna hızlı hızlı 3 kere basın.

Anket açılıyor, yaptıktan sonra Covid testi için sağlık kuruluşunu seçmeniz lazım.

En fazla 5 dk sürüyor zaten.

Sonra test oluyorsunuz. Mutlaka askerlik için olduğunu söylüyorsunuz. Testin sonucu yerine göre değişir. E-nabızdan kontrol edersiniz.

Sisteme düşünce yine e-devletten sevk başvurusu yaptığınız zaman sevk kağıdını yazdırırsınız.

Neden böyle bir bug/hata var sıkıntı olmasın sonra diye sorarsanız. Geçmiş dönemlerde de böyle hatalar olmuş sıkıntısız teslim olmuşlar. Arada böyle hatalar oluyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlightClub -- 27 Ocak 2021; 14:3:32 >
  • Sevk belgesini alanlar son teslim tarihi kac yaziyor? 1 subat diyin hadi :P

hocam çok sağolun ama ben de 3 tıklama çalışmıyor maalesef.

• sabah 10 gibi test oldum e-devlette ''T.C. Sağlık Bakanlığı verilerine göre aldırdığınız numunenin henüz KOVİD-19 Testi sonucu çıkmamış görünüyor.Eğer ki herhangi bir numune aldırmadıysanız sevk tarihinden önce, KOVİD-19 Testi yaptırmanız gerekmektedir. Testi yaptırmanıza müteakip sevk işlemlerinize devam etmeniz ve sevk tarihinden önce sevk belgenizi almanız gerekmektedir.'' yazıyor. E-nabızda birşey gözükmüyor.birşey yapmam gerekiyor mu ?

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt

28 ocak sevkliyim. Katılacağı tarih 30 ocak diyor.

• ozanisildar kullanıcısına yanıt

Henüz test sonucunuz çıkmamış. Test sonuçları 12-24 saat arasında sonuçlanıyor. Test sonucu çıktıktan sonra asal sevk başvurusu kısmından sevk kağıdınızı alabilirsiniz.

• Arkadaşlar bilgi olsun diye yazmak istedim. Bende o 3 kere tıklayıp anketi doldurup test olanlardanım. Bu arada yedek subay adayıyım. Testim negatif çıktı ve e-devletten sevk basvurusu dedim ve birkaç bilgi girdikten sonra bana sevk belgesini verdi. Katılış tarihi 30.01 Herkese hayırlı tezkereler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chemsee2 -- 27 Ocak 2021; 17:57:40 >
  • Lord Commander kullanıcısına yanıt

şimdi de sistemde teknik aksaklık varmış sorgulayamıyorum arkadaş nedir bu çile ya ne biçim iş bu

• Chemsee2 C kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam
  • ozanisildar kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bi iş yapamadık “Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.”
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.