Şimdi Ara

379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.039
Cevap
15
Favori
220.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: powersky

Arkadaşlar mayıs celbıne basvurucam mayıs ayında gıdebılırmıyım ? Son başvuru tarihi ne zaman
    Duyuru yapımadığı için net tarih bilmiyoruz ama cimerden gelen cevaba göre mayıs celbi için 28 şubata kadar işlemleri tamamlamamız gerektiği yönünde. Uzatırlar mı yakında duyurusu yapılır ordan öğreniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asker alımları direk mayıs 1 de mi başlıyor yoksa mayıs sonuna kadar sürebilir mi önceki senelerde nasıl oluyordu bilgisi olan var mı ?
  • HectorBarbossa kullanıcısına yanıt
    Mayıs celbi 3 sevk döneminden oluşacaktır. Duyuru olmadığı için net tarih yok ama nisan mayıs haziran aylarında sevkler olacaktır.

• Bu durumlar yaşanırken subay olarak başvurmak mantıklı mı arkadaşlar, Suriye ye gönderme durumu olabilir mi ?
  • _Berkan96 kullanıcısına yanıt
    Sınıflandırma yapıldıktan sonra bedelli gidebilirsiniz. Sülüsü almamanız gerekiyor ancak alırsanız gidemezsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nebula_21 N kullanıcısına yanıt
    Ben nisan yok diye biliyorum mayıs-haziran-temmuz olucak

• quote:

en erken tarih de gitmek icin bir sey yapılabilir mi ? mayıs celbi neden temmuz'da gider ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 13 Şubat 2020; 14:17:40 >
  • Mantık aramayı bıraktım ben bu ülkeden bende başvurdum er olarak hayırlısı artık

• quote:

Dediğim gibi duyuru olmadığı için net tarih yok. Nisan olacak tabi buda 30 nisan olur büyük ihtimale.

• Peki sizce 28 şubatdan sonra Mart 2 3 ü gibi yedek astsubaylığa basvursam çıkma ihtimali daha mı yüksek ? Şuan baya başvuru olmuştur diğer celp i bekliyeyimmi sizce şansım artar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RAHMOO

Peki sizce 28 şubatdan sonra Mart 2 3 ü gibi yedek astsubaylığa basvursam çıkma ihtimali daha mı yüksek ? Şuan baya başvuru olmuştur diğer celp i bekliyeyimmi sizce şansım artar mı ?
    Bende tam olarak bu soruyu düşündüğüm için kararsız kaldım başvurma konusunda hocam. Mayıs değilde diğer aylarda da Hazira ve Temmuzda da uzun dönem gitme durumu var mı yoksa sadece ana celp dönemi olan Mayıslar mı uzun dönem olacaklar ?
  • 28 Şubat'a kadar tecili bozdurursam en erken Mayıs celbinde mi giderim? Daha erken gitme şansım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lackhite

28 Şubat'a kadar tecili bozdurursam en erken Mayıs celbinde mi giderim? Daha erken gitme şansım var mı?
    En erken celp mayıs. Tabi işlemlerini şimdi tamamlarsan mayısta gideceğininde garantisi yok.

• Mayıs celbi için duyuru ne zaman yapılır bilgisi veya duyumu olan var mı ?

• Arkadaşlar yardım edin 2021 e kadar tecilim var asal erteleme iptaline girince askerlik şubesine gidin diyor sistem bana. asal yoklama başvurusunda aşağıdaki fotoğraf seçeneği çıkıyor bu ne demek oluyor okulum bitti ama hem okuyup hem askerlik diyor biri aydınlatsın beni379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hajam -- 19 Şubat 2020; 22:23:47 >
  • asal yoklama başvurusu yapdıgımda bu geliyor
    ASAL Gn.Md.lüğü kayıtlarındaki durumunuz e-Yoklama yapabilmek için uygun değildir.Lütfen en yakın Askerlik Şubesine müracat ediniz!

Askerlik Durum Belgesi Sorgulama yapdıgımda
    SINIF VE TERTİBAT BEKLİYOR bi yanlışlık yok demı ?
  • powersky kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı bir problem yok 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek subay/yedek astsubay olarak başvuru yapılmış, bunu sadece er olarak değiştirirler mi? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

379. Dönem (Mayıs 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.