Şimdi Ara

372. dönem (Ağustos 2018 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
797
Cevap
11
Favori
94.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sivil hayat sıkıyo ya, tatil bitse de birliğime katılsam, arkadaşlarımı özledim. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

Sivil hayat sıkıyo ya, tatil bitse de birliğime katılsam, arkadaşlarımı özledim. :D
    Kaç kişi sizin bölük ?
  • 140

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

140
    Sizin iyiymiş yahu, biz 296 kişiyiz
  • b grubunda olupta ptt den hala kartı gelmemiş var mı hala benim gibi
  • atmaca7 kullanıcısına yanıt
    acemilik yerimiz aynı. herhangi bir wp grubu var mı ?
  • sevk kağıdı e devletten alınmıyor hala. şubeye gitmelisiniz vs yazıyor. e devletten ne zaman alınır hale gelecek?
  • petenka pokrovski P kullanıcısına yanıt
    Eylül'ün ilk haftası, muhtemelen 3-4 Eylül.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün yeniden birliklerimize katılıyoruz, hepinize kolaylıklar diliyorum, hayırlı teskereler..
  • Vay be geçen sene bugün yol iznini kullanıyordum , herkese hayırlı teskereler. 368 K.D.
  • A grubu olanlara hayırlı tezkereler dilerim. Bende b grubu olarak 10 Eylül'de teslim olacağım. Yanımızda neler götürmeliyiz eşofman külot atlet (atlet yeşil mı olmalı) fazla sivil kıyafet götürmemize gerek var mı vs. Yanıtlar için teşekkürler. Acemilik ve ustalık Kütahya il jandarma komutanlığı

• İyi akşamlar arkadaşlar. Kasımda askere gitmek istiyorum fakat eylülde de önemli birr iş görüşmem var. Tecilimi cuma gününe kadar bozdurmam gerekiyor. Eğer işe alınmazsam tecilimi bozdurursam yeniden tecil ettirme imkanım olur mu.
  • Celp Dönemi

AĞUSTOS 2018

Eğitim Birliği

MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA

Celp Grubu

2

Esas Birliği

3 ÜNCÜ KOR. (HRF) K.LIĞI KH. / İSTANBUL SARIYER / İSTANBUL

Kuvvet

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Statü

KISA_DÖNEM ER

Sınıf

PIYADE

Sevk Başlangıç

10/09/2018

Var mi devrem? :)

• dijey561 D kullanıcısına yanıt
    Ptt kartı derken ? Senin kendine özel mi yoksa askerlere tanımlı ptt kartı falan mı yolluyorlar adreslere ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buri Franglais

Ptt kartı derken ? Senin kendine özel mi yoksa askerlere tanımlı ptt kartı falan mı yolluyorlar adreslere ?
    Yol ve iaşe bedeli yatıyor herkese yolluyorlar o kartı ben B grubuyum 1.5 ay önce geldi kart.Sülüsü aldıktan 2 gün sonra para yatıyor ayrı olarak Ziraatin TSK Bankkart hesabı açıyorlar onuda askerdeyken verecekler benim önceden ziraatte hesabım olduğu için online işlemlerden açıldığını görebiliyorum.
  • Buri Franglais B kullanıcısına yanıt
    arkadaş cevap vermiş ve bana hala gelmedi
  • Bana da öyle bir kart ulaşmadı. Bu arada benim ziraat hesabım var. Tsk ayrıca ziraat bankomat kartı mı verecek askeriyedeyken ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buri Franglais

Bana da öyle bir kart ulaşmadı. Bu arada benim ziraat hesabım var. Tsk ayrıca ziraat bankomat kartı mı verecek askeriyedeyken ?
    Evet maaşın yatacağı kart ayrı olarak verilecek ptt kartına yol parası yatıyor kart gelmediyse ptt den alırsınız yol paranızı.
  • Ptt karta gerek yok. Yol paranizi ptt gidip alıyorsunuz. Onun disinda er maaşları icin ziraat bankasi karti isinizi görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Ptt karta gerek yok. Yol paranizi ptt gidip alıyorsunuz. Onun disinda er maaşları icin ziraat bankasi karti isinizi görüyor.
    yani şimdi kart gelecek mi gelmeyecek mi yada biz ptt gidip alabiir miyiz ki
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.