Şimdi Ara

371. Dönem 98/2 [Mayıs 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
24
Favori
98.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amin hocam, bize daha iki bucuk ay var. Siz askeri yarilayacaksiniz, biz daha yeni gidecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newresim kullanıcısına yanıt
    Koğuşlar sayıca daha az olur mu diye aklıma geldi.

• Gldbasgan kullanıcısına yanıt
    Olabilir. Bizim torunlar hemen gelcek acemiligi belki kisa tutarlar bakalim, neler olcak. Hayirlisi artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: devilstoy5454

beyler herkese merhaba 371.dönem Acemi İL J.K.LIĞI/DENİZLİ / DENİZLİ / DENİZLİ Usta İL J.K.LIĞI/DENİZLİ / DENİZLİ / DENİZLİ kısa dönem er jandarma olarak haziran 19 da teslim olacağım varmıdır bilgisi olan oralarda olan jandarma kısa dönemle ilgili bilgi verebilecek
    Kardeşim tek bildiğim fıstık gibi yerde jandarma olacaksın. Denizlinin halkı çok iyidir o yöreler güzeldir. Tebrikler

• Milli savunma bakanlığından duyuru geldi arkadaşlar bir cimere bimere başvurun böyle iş mi olur ben yazdım 5 aydır yatacam toplamda birde uçak bileti gitti
  • proton20 P kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde hocam. Bıktık bizde beklemekten ama karar kesin gibi. Teslim tarihini artık değiştirmek çok zor.
  • proton20 P kullanıcısına yanıt
    Hocam bende aynı senin gibi düşünenlerdenim . Uzadıkça uzuyor yalnız bildiğim kadarıyla eğer uçak bileti aldıysan thy promosyon bileti olsa dahi geri iade yapacağını açıklamış galiba arkadaş öyle söyledi bana da.
  • İyi geceler güzel insanlar,

Sabah kısmetse 9-10 arası Samsun’a ayak basacağım. Mayısta Samsun başkadır hissiyatıyla Sahra’da sağlık asteğmen eğitimimi alıp önüme bakacağım. 2006’dan beri üyesi olduğum bu forum benim ergenliğimi de gördü, üniversite sevincimi de. Şimdiyse bir başka serüvene koyuluyorum. İyi dostluklar ve hayırlı görevler diliyorum her birinize. Yolunuz açık olsun.

• Herkese selamlar. Yarın Bilecik'e teslim oluyorum. Askerden döndüğümde bu mesajı alıntılayıp küçük bir flashback yaşarım. Askere giden ve gidecek olan tüm kardeşlerime hayırlı teskereler dilerim. Allah'a emanet olun.
  • Konuya yeni girdim arkadaşlar.Denizli 11.Komando Tugayı'na gelecek Piyade statüsündeki arkadaşlara yardımcı olabilirim bilgi vs. elimden geldiği kadar.

Özel olarak Karargah Bölüğü'ne gelecek varsa daha spesifik bilgiler verebilirim.

Not: 370 KD B grubuyum.Atarsa 115 falan.Şimdiden herkese hayırlı tezkereler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 50 NCİ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
    bilgisi olan var mı?
  • Yani askeriye gibi bir yerde kesinleşen bir tarih nasıl değişir??komple hayatımızı etkiliyor ya..bimerle filan olmaz topluca başvurup yapabilecegimiz bir şey varsa yapalım.
  • derebeyi01 kullanıcısına yanıt
    benimde 1. gruptu şimdi e devlete girdim sanırım 2. gruba sallamışlar 16 hazirana kdar askerlik yönünden engeli yoktur fln diyor nasıl iş anlamadım
  • 371. KD, acemi Sakarya, usta Kandıra, 9-10 Temmuz.
  • Merhaba bugün İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Küçükyalı/İstanbula teslim oluyorum döndüğümde bu msjı alıntılarım
  • Herkese selamler beyler. Gidenlere ve gideceklere şimdiden hayırlı teskereler. İstanbul Küçükçekmece askerlik şubesine bağlı olanlar nerelere gönderildi. Kısa dönemler söylerse iyi olur.

Büyük ihtimal 372. Dönem Askerim

• Selam beyler herkese Allah kolaylık versin.

Merak ettiğim bir şey var, not ortalaması 3 ' ün altında olup "Asteğmen" seçilen var mı aranızda? Varsa hangi bölüm mezunu olduğunu da söyleyebilir mi ? Teşekkür ettim
  • Arkadaşlar bilenler alıntılarsa sevinirim
    lisans okuyorum ama tecilimi bozdurup uzun dönem askere gitmek istiyorum durumlar onu icap etti

her neyse , mayıs ayında gidebilir miyim? daha tecil bozdurmadım böyle bir şey mümkün mü dilekçe vs yazsam... 92 doğumluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 11 Mayıs 2018; 23:25:52 >
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Bu dakikadan sonra en erken Ağustos celbinde askere gidebilirsiniz. 31 Mayısı geçerseniz bu sefer Kasım celbine kalırsınız.

• Beyler 98/2 2.gruptaydim yer falan her şey belli olmuştu ama şu an e-devlette hiç bir sonuç bulunmuyor. Bu durum da gene aynı yer mi çıkacak yoksa farklı bir yer mi?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.