Şimdi Ara

371. Dönem 98/2 [Mayıs 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
24
Favori
98.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACEMİ :3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ
    USTA: KTBK K.LIĞI TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 1 İNCİ 155/39 MM.LİK K/M OB.BT. / GİRNE
    İKİCİ GRUBA KALDIM HAZİRANA KISA DÖNEM. BU YERLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI ARKADAŞLAR EĞİTİMLERİ VS.
  • Arkadaslar e-devletten telefonuma sms geldi, yeni sevk tarhiniz 01-10 temmuz arasidir diye. Aralik cok fazla degil mi ? Kafam karisti. normalde 9-10 temmuzdu, simdi on gunluk bosluk var, iki sevk tarihi arasinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newresim kullanıcısına yanıt
    sanırım o sevk belgesi için gönderildi. Banada geldi. sevk kağıdınızı bu tarihlerde alabilirsiniz gibi
  • proton20 P kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam, e-devlette hala 18-19 haziran gözüküyor. Bakalım güncelleme gelir herhalde yakında, sevk tarihlerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Picker

Yarın teslim oluyorum. Tarihe not düşülsün döndüğümde bu mesajı alıntılarım artık :)

Allah herkesin yardımcısı olsun
    Acemilik bitti bile göz açıp kapayıncaya kadar
  • Atarsa 145 falan galiba gel torun gel kantinlerpahalı

• Acemilik için yorumlarınız neler dedeler. Ustaya akıllı telefon götürecek misiniz? Öneriler var mı?

• acemilik su gibi akıp geçti asıl askerlik şimdi başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badb0y

Merhaba bugün İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Küçükyalı/İstanbula teslim oluyorum döndüğümde bu msjı alıntılarım
    Acemiliği bitirdik bol bol içtima çök kalk yaptık çabuk geçti şimdide gaziantep/islahiyeye gidiyorum hayırlısı bakalım
  • Valla acemilik nasıl geçti bende anlamadım umarım hep böyle geçer. $147
  • 2. Ord. Hrk. Des. Ybşk. MEBS A TASMUS Tb. 1. TASMUS Birliği / MALATYA

Ankara Mamak MEBS 1.Tabur 3.Bölük'te acemiliği bitirdik.21 gün sol sağ sol , marşlar , çök-kalk , bol bol istikamet , şınav pozisyonu al , sürünlerle su gibi akıp geçti."Severler* ama zamanı durduramazlar" diyerek acemilik geçip gidiyor ;) Sorusu olan arkadaşlar pm atabilir , yardımcı olurum.

Usta birlik yukarda yazdığım yer çıktı.Daha önceden askerliğini burada yapmış veya yapmakta olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.,İnternette pek bir bilgi bulamadım.

Ayrıca usta birliği burası çıkmış arkadaşlar varsa toplanalım gitmeden muhabbete gireriz.30'unda dağıtım izni bitiyor.Gerçek askerlik başlıyor inşallah.
  • Acemilik bitti nihayet. yemeğe içmeye sıçmaya uyumaya her yere uygun adım gitmekten usanmıştık artık.
  • qualia Q kullanıcısına yanıt
    ben 2. tabur 3. bölükteyim. 1. bölük bizim yanımızda. geleceğin kışla güzelyurt merkezde. piyade taburunda askerlik yapacaksın yani büyük bir kışlada görev yapacaksın sayı vermem doğru değil. bölük komutanınız vekaleten başka bir birlikte. şu an üsteğmen vekalet ediyor iyi biridir. bölük astsubayınız çok komik adam ama tayini çıkacak diye biliyorum. eskiden rdm bölüğüydünüz ancak şu ara iyi bölük. ben 369. kd yim. pazartesi gece çıkıyorum. allah kolaylık versin. bizim tabur biraz sıkıntılıdır. özellikte telefon olayı falan çok sıkı takip edilir haberin ola.
  • Lefkoşa 2. Mekanize varsa msj atsın.

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Maalesef yetisemeZsiniz yine de en yakin askerlik subesine basurun

• Arkadaşlar merhaba. 4 yıllık üniversitemi bitirdim ve askere kısa dönem gitmek üzere E devlet üzerinden 24 Mayıs Perşembe günü E yoklama ile alakalı her şeyi doldurup, aile hekimine yönlendirmesiyle birlikte tüm muayene bilgilerini de aile hekimim sisteme girdi. Fakat askerlik şubesine gittiğimde memurlar bilgilerin henüz sisteme düşmediğini söyleyip ilgili makama fax çektiler. Bugün 30 Mayıs ve tam 1 günüm kaldı. Bu dönemi kaçırmamak adına yapılması gereken bir şey varsa eğer beni yönlendirebilir misiniz... Bu dönemde gitmem benim için çok önemli. Lütfen konuyla alakalı arkadaşlar yorum yaparsa çok mutlu olurum. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kArunchy -- 30 Mayıs 2018; 3:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newresim

Arkadaslar e-devletten telefonuma sms geldi, yeni sevk tarhiniz 01-10 temmuz arasidir diye. Aralik cok fazla degil mi ? Kafam karisti. normalde 9-10 temmuzdu, simdi on gunluk bosluk var, iki sevk tarihi arasinda.
    tam net olarak belli değil mi benim kardeşime direk 10 temmuz yazan mesaj geldi.
  • Alkan1905 A kullanıcısına yanıt
    10 temmuz hocam.
  • Merhaba Ağustos 2018 celbine sevk hazırlığındayım
    Mezuniyet : Harita Mühendisi
    diploma notu : 3,10
    boy : 1,79
    kilo : 81
    yd : evet
    komando : evet
    yd sb adayı olarak statü görünüyor.
    yedek subay çıkma ihtimali var mı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhannugurlu

Merhaba Ağustos 2018 celbine sevk hazırlığındayım
    Mezuniyet : Harita Mühendisi
    diploma notu : 3,10
    boy : 1,79
    kilo : 81
    yd : evet
    komando : evet
    yd sb adayı olarak statü görünüyor.
    yedek subay çıkma ihtimali var mı sizce ?
    reklamcılık okuyan arkadaşa çıkmıştı. açık öğretimden işletme mezunu yedek subay bile var. biraz şans işi bence boy kilo kriteri tutuyorsa gerisi şans diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.