Şimdi Ara

370. Dönem [Şubat 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.753
Cevap
30
Favori
200.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıkıntı olmaz askerlik yerin belli olana kadar yüksek lisans kayıt yaptırdığın zaman tecil edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hectoor

Google Docs için bir excel hazırladım. Doldurabilir misiniz? Kaç kişiyiz görelim.

Konu sahibi bunu ilk mesaja da ekleyebilir mi?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oC8zU0rfr1sjJ4msHCvL2JpQv46iUmV5XX84bKIp330/edit?usp=sharing

hocam ekledim ilk mesajı teşekkür ederim :)
  • E-Devlet belgem hala güncellenmedi. Geçen hafta tecil bozdurdum ama hala şu yazıyor,

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 20/06/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ
    YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.
    ERTELEME NEDENİ : 36. MAD SEVK TEHİRLİ

Aynı durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

E-Devlet belgem hala güncellenmedi. Geçen hafta tecil bozdurdum ama hala şu yazıyor,

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 20/06/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ
    YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.
    ERTELEME NEDENİ : 36. MAD SEVK TEHİRLİ

Aynı durumda olan var mı?

3-5 gün daha bekleyin düzelmesse şube ile görüşün

şube de verilen kağıtta ne yazıyor hocam ?
  • Merhaba arkadaşlar, kısmetse ben de Şubat celbinde askerim.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.
  • Hayırlı forumlar arkadaşlar

Şubat celbi için bende bozdurdum tecilimi

Bölüm :işletme

K.d : hayır

Komando:hayır

Hadi bakalım hayırlı tıraşlar
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Yerlerin açıklanmasına bir gün kala tekrar erteletebiliyorsun. Benimde beklediğim bazı sonuçlarım vardı iş için fakat uygulamanın böyle olduğunu bilmediğimden tecilimi bozdurmaya cesaret edememiştim. Yoksa geçen dönem gidecektim askere.
    Şuan biraz geç belki ama umarım tecilini bozdurma cesaretini gösterebilmişsindir çünkü yerler açıklanmadan bir gün önceye kadar tekrar tecil ettirebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g42fx

Yerlerin açıklanmasına bir gün kala tekrar erteletebiliyorsun. Benimde beklediğim bazı sonuçlarım vardı iş için fakat uygulamanın böyle olduğunu bilmediğimden tecilimi bozdurmaya cesaret edememiştim. Yoksa geçen dönem gidecektim askere.
    Şuan biraz geç belki ama umarım tecilini bozdurma cesaretini gösterebilmişsindir çünkü yerler açıklanmadan bir gün önceye kadar tekrar tecil ettirebiliyorsun.

Öğrenimi dondurmadıysan yerler açıklansa bile tecil ettirebiliyorsun. Hatta arkadaşım teslim olmadan 1 gün öncesinde tecil etti. Tabi öğrenimi bittiği an o yere gidecek kaçış yok.

• Aldığınız belgede sizde de mesleği ve grup numarasına göre celp dönemi kısımları boş mu? Bende boş ondan soruyorum sıkıntı mı var diye.
  • İyi forumlar arkadaşlar.
    Tecili bozdurduk.

Bölüm: MALİYE 2.78
    Yedek Subay: EVET
    Komando: Hayır

1.90 boy 115 kilo

Hepimiz için hayırlısı olsun.

Sonuçlar için 25 ocak deniyor. Daha önceki ceplerde takip ettiğime göre 19-20 si gibi açıklanıyordu. Bilgisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeaway92 -- 2 Aralık 2017; 11:6:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, E-Devletten askerlik belgesi oluşturmak istediğimde, " EN YAKIN ASKERLİK ŞUBESİNE MÜRACAAT ETMENİZ GEREKİR." şeklinde bir uyarıyla karşılaşıyorum. ( Tecil işlemlerimi hallettim)
    Var mı aynı durumu yaşayan?
  • Arkadaşlar whatsapp grubu yok mu? 369. Dönem bayağı kalabalıktı sanırım. Whatsapp grupları falan da vardı.

• Geçen hafta tecili bozdurdum hastaneye sevk istedim aralıkta gel dediler sevk için

Verdikleri kâğıtta 25/01/2018 e kadar sakıncası yoktur sınıf ve tertibat bekliyor yazarken

E devlette 31/12/2017 yazıyor bir sıkıntısı olur mu neden böyle acaba

• oguzhan932 O kullanıcısına yanıt
    Şubatta askeriz zaten sıkıntı olmaz, ama içim rahat etsin diyorsan şubenin verdiği kağıt geçerli. E-devlet sapıtıyor. Benim tecili her ay yeniden güncelleyip bulunduğumuz ayın sonuna kadar tecilli gösteriyordu misalen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuisVanPersie11

Arkadaşlar whatsapp grubu yok mu? 369. Dönem bayağı kalabalıktı sanırım. Whatsapp grupları falan da vardı.

yerler belli olduktan sonra herkes kendi grubunu kursa daha iyi olur diye düşünüyorum ama illa isteniyorsa şimdide kurabiliriz :)
  • arkadaşlar
    piyadeyiz mesela 6 ay
    sabah kaçta kalkıp napıyoruz yemine kadar eğitim falan mı ayrıntılı yazarmısınız
    akşama kadar eğitim mi olur
    rütbemiz nedir
    yazıcı olursak rütbem ne olur
    piyadeler şapka mı takar
    tüm askeriyede kaç asker var bölük kaç kişi
    bölük komutanı mı muhatabımız sorunları kime söyleyeceğiz sıkıntı olursa
    hangi komutanlarla muhatabız
    kısa dönemmi uzun dönemmi olduğumuz ne zaman belli olur
    kısa dönem şubatta gidermi
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hectoor

Bir sonraki celbe mi attılar acaba seni?

Benim belgemde 01 Aralık 2017 - 31 aralık 2017 tarihleri arasında sevk öncesi hazırlık işlemlerini yaptırması gerekmektedir yazıyor.
    Sınıflandırma tarihi ne yazıyor? Bende 25.01.2018 yazıyor.

kağıt fotosu atabilirmisiniz
  • Şubat 1 teslimiz bizde. Şimdiden herkese hayırlı teskereler. Bakalım yerler açıklansında rahatlayalım, sabırsızlanıyorum
  • Arkadaşlar hepinize merhaba, 4 yıllık fakülte mezunuyum Şubat Celbine başvurdum. Kısa dönem istiyorum.

Şubat 2018 Yedek Subay Celbinde Silahaltına Alınacak Yükümlülere Ait Duyuru

20.11.2017 tarihinde yayınlanmış yukarıdaki duyurunun 6. ve 7. maddelerine göre:

6. SEÇİM VE SINIFLANDIRMA SONUÇLARI MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞINCA 19 OCAK 2017
    TARİHİNDE E-DEVLET KAPISINDAN YÜKÜMLÜLERE DUYURULACAKTIR. SINIFLANDIRILAN
    YÜKÜMLÜLER TEKRAR SINIFLANDIRMA İŞLEMİNE TABİ TUTULMAYACAKTIR.

7. SEÇİM VE SINIFLANDIRMA SONUCUNDA;
    A. BİR VE İKİ BUÇUK AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ TUTULACAK YEDEK SUBAY
    ADAYLARI İLE KISA DÖNEM ERBAŞ/ER
    STATÜSÜNE AYRILANLARIN BİRİNCİ GRUBU 29-31
    OCAK 2018
    , İKİNCİ GRUBU İSE 12-13 MART 2018 TARİHLERİ ARASINDA TERTİP
    EDİLDİKLERİ BİRLİKLERE SEVK EDİLECEKLERDİR.

Askeralma Genel Müdürlüğü anasayfasındaki duyurudan alıntıdır.
    Askeralma Genel Müdürlüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sestosian -- 6 Aralık 2017; 22:40:19 >

• başvurular bitti mi? bana aralıkta gel denilmişti
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.