Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları WhatsApp Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hepimizin beklediği açıklamaya saatler kala bu konuyu acmaya karar verdim.

Bir adet whatsapp grubu kurucam ve ısteyen arkadasları bu gruba eklıycem. Aramızda ki iletişimin daha hızlı olması ve birbirimize gerekli bilgileri daha hızlı bır sekılde aktarmak ıcın böyle bir uygulama yapmak mantıklı geldi

Yarın saat 10:30 dan sonra askerlık yerlerımız bellı olacak ve bu kadar buyuk bir forum ailesinin içinden mutlaka aynı yere gidecek kısıler cıkacaktır. Birbirimizi daha onceden tanıyarak daha iyi bir askerlik gecirebileceğimizi dusunuyorum.

Aynı zamanda askerlik için gideceğimiz yerde yasayan arkadaslarımız da burda olacagından, bilmediğimiz bir il veya ilçeye giderken "yanınıza mutlaka x alın burda pahalı,bulunmuyor vs" gibi uyarılar da cok faydalı olabılır diye düşünüyorum.

Whatsapp grubunu kurdum. Eklenmek isteyen arkadaslar telefon numaralarını yazsınlar ki web whatsapp dan hemen ekleyelim herkesi.

Hepinizin hakkında en hayırlısı olması dileğiyle arkadaslar.

• https://chat.whatsapp.com/BaSSmHoSPXQKVGLsvq4SI0

Arkadaslar baglanti link'i ile geuba girebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.