Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.016
Cevap
346
Favori
519.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 cm keçe hoş olmaz sanki oqi hocam (kendi adıma)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bad_pearll B kullanıcısına yanıt

3 cm iğrenç durur 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü Arkadaşımız yarım cm dediği için keçe dedim.

• Herkese selamlar Evde 2 Kedim ve 9 aylık bi Kızım var Robot Süpürge almayı düşünüyorum.

Aslında Roborock S5max ve S6MaxV alacaktım fakat bakınırken 360 Markasına denk geldim.

Kullanan arkadaşlar 5.500 Bütçeye hangi marka model Tavsiye eder acaba ?

• Bu bütçeye uzun ömür ve premium hizmet için Robogil Luna 200 yada 200 UV , İnovatif 2021 yepyeni bir model için S10.

Kullanmadığım ama duyduğum Dreame L10 modeli yeni girdi ülkeye onu da inceleyebilirsiniz. Çöp istasyonlu model için RoidMi Eve Plus inceleyebilirsiniz.

Yurtdışından alabilme imkanınız varsa Ecovacs modellerine bakabilirsiniz.

Bu bütçeye S5 Max'ı eleyin derim.

Ha bu arada bütçeniz 5500 olabilir ama eviniz aşırı büyük değilse zeminde de çok halı yoksa 1500-2000 liraya da işinizi görürsünüz bu devirde boşa para harcamak bana mantıklı gelmiyor o yüzden eklemek istedim.

• bad_pearll B kullanıcısına yanıt

Bende o ayakların devamı niteliğinde bir tahta parçası var. Ondan kestirip altına vidalarım diye düşünüyorum. Çok bir şey değil zaten yarım cm yeter, S9 geçerken öpücük kondurmasın diye 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt059 T kullanıcısına yanıt

Bizimki de tekmelemeye çalıştığı için yerini değiştirdim. Velet yürümeyi öğrenmeden tekmelemeye öğrendi robot sayesinde. Salondaki konsolun altına koydum robotu, şu an bulamıyor bizimki ama arayış içinde, hissediyorum 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Dizdar kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler, dediğiniz gibi yapacağım, ayaklara ek kestireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tt059

Geçmiş olsun şaşırdım cihazda çatlak oluşmasına, 1 yaşındaki oğlum s7 ye yapmadığını bırakmıyor çalışırken sürekli arkasında emekliyor ittiriyor, şarjdayken üzerine çıkmaya çalışıyor, ittiriyor gitsin diye, power tuşuna basıp otonom çalıştırıyor cihazın başından alınca da ağlıyor korkuyorum lidar sensörüne zarar verecek diye, ne kadar sağlam cihazmış diyorum kendi kendime ama eninde sonunda bişey yapacak ona yakın zamanda bekliyorum

Alıntıları Göster
    Sanırım cihazda sensör arızası var. Koltuk ayakları siyah fakat algılamıyor robot gittiği en yüksek hızla çarpıyor. Hatta ağaçtan yapılma abajurumuz var, onunda üstüne çıkmaya çalışıyor bu sebepten yan fırçanın etrafı hep çizik çizik oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Merhabalar,

Çok geçmiş olsun yan fırçanın durmaması sıkıntı Sherman büyük ihtimalle gönderin bakalım diyecektir hallederler sıkıntı olacağını sanmam ama o kırılma olayı ilginç 6 aydır kullanıyorum ki masa ve yatak ayaklarım siyahtır çarpmalar olabiliyor kırık felan yok zaten esnek o yarım ay olan kısım çok ilginç gerçekten.

Üstteki logo kısmı içinde yasaklı alanlarını belirleyin lidar kulesi önemli baskıya maruz bırakmayın sıkışmalar ile.

Sherman'la görüştüm, gönderin cihazda yazılımsal hata var ise değişim yaparız dediler. Fakat cihazda sıkıntı olduğundan kozmetik açısından çok kötü durumda. Cihaz daha 2 haftalık bile değil ama sanki 2-3 senelik 2.el cihaz almışım gibi duruyor. Dediğim gibi çatlaklar mevcut, yan fırçanın etrafında çizikler var. Lidar sensörünün ordaki logoda sorunlu. 14 günlük iade/değişim hakkım var fakat korkuyorum, sherman çizikler vs. var kullanıcı hatası gibi birşeyler söylerler diye. Sherman bu konuda nasıldır biliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeniden satılabilir bir halde değil ise iade alınacağını sanmıyorum bu sherman lık bir durum değil tüm firmalarda geçerlidir ha tabi sizinde olayı THH ye aktarma seçeneğiniz olur bu durumda ama sonuç ne çıkar bilemeyiz.

Sherman gönderin değişim yaparız dediyse hiç geciktirmeden güzelce temizleyip kutulayıp yollayın.

• social kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, nereden kaç liraya aldiniz acaba?

• ve Kral ( S10 ) yolda...

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Gümrükten 1 adet numune geçirildi onu da sağolsunlar söz verdikleri gibi inceleme için Robot Kafalar olarak bize gönderdiler, ürün dış kutusuz numune olduğu için kendime istedim. Sıfır kapalı kutu demolar üstadım @Hepsirobot ve yoldaşım @mali_bu16 nun incelemesi için gümrükten geçer geçmez hiç bekletilmeden gönderilecek diye Sherman Teknoloji ekledi.

Siz değerli forumdaşlarımızın satın almak için sabırsızlıkla özellikle üstadımızın yorumlarını ve bizlerin değerlendirmesini beklediğinizi biliyoruz inanın sırf bu yüzden tatilde olmama rağmen yanıma tüm ekipmanlarımı dahi aldım geldim.

Ön satıştan alan değerli forum üyelerimize de gümrükten geçirir geçirmez hiç bekletmeden çıkışlarını yapacaklarını ilettiler.

Bilgilerinize.

• oqi kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, gözümüz yollarda kaldı beklemekten sonunda 1 adette olsa Türkiye topraklarına giriş yapmış oldu :) Video ve değerlendirmelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Daha sipariş geçmedim sizin ve Ali abinin incelemelerini gördükten sonra luna veya bunu sipariş geçeceğim :)

• S10 HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU !

360 S10 Robot Süpürgeyi ön satıştan alanların o günkü en geç gönderim tarihinde ne yazıyor ise ve o tarih geçti ise (İlk satıldığında 22 Haziran yazıyordu) S10 Aksesuar setini ( 1x yan fırça - 3x paspas - 1x Hepa Filtre - 1x Ana fırça ) ücretsiz olarak göndereceklerini belirtti Sherman , elimizde olmayan gümrük sorunu sebebiyle yaşanan gecikme için çok özür dilediklerini bu şekilde bir nebze mağduriyeti gidermek istediklerini ilettiler.

Elçive zeval olmaz 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü gayet değerli bir hediye oluyor.

Not : TG grubumuzdan Mert Özden dostumuzdan aldığım bu bilgi sonrası Sherman tarafıma ulaşarak bu bilgiyi iletti.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Bilgilerinize.

ÖNEMLİ NOT : Son gönderim tarihi geçmeyen yeni alanlar için herhangi bir özür hediyesi olmayacaktır diye firmadan bilgi geldi, yeni alan arkadaşlarımız var ise onlar faydalanamayacak eğer gönderim tarihinden önce kargolanır ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 28 Haziran 2021; 16:33:25 >

• Arkadaşlar merhaba 360 s7 robot süpürgemiz bugün elimize ulaştı. Ancak uygulamayı indiremiyoruz, play store da gözükmüyor, karekod taratıp siteden indirmek istediğimizde de inmiyor sizde böyle bir durum var mı?

• mdkaya89 M kullanıcısına yanıt

Evet şuan ben de kontrol ettim play store da gözükmüyor. Sanırım uygulamayı güncelleme aşamasında olabilirler belki ondan kısa bir süreliğine kaldırmış olabilirler play storedan. Siz Shermanla bir iletişime geçin bence.

• Sherman'dan bilgi aldım, gün içinde bitmiş olabilir. En kötü 1-2 güne hallolur dediler. Daha bugün gelmişti deneyemedik sağlık olsun 😂

• Şu sıralar gıcığım 360 markasına telefona format attım Google playden robot programını bulmak zulüm...

• Bulabildiniz mi ben bi türlü çözemedim. Kaç gün sürecek bi uygulama güncellenmesi

• Gerçekten kaldırılmış geçici sorundur acelesi olan için apk atalım ayıpsınız.

Android 10.2.5 APK : https://onedrive.live.com/redir?resid=A9EA78D5271175CA!1636&authkey=!APQ-JzRsf1ayJPw&e=PJdmSh

Not : Google Play Store'a uygulama yüklenin apk yı silip gerçek uygulamayı yüklemenizi öneririm.

360 a mail atıp facebook gruplarından da dürtüyor olurum merak etmeyin 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 23 Haziran 2021; 16:35:39 >

• 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.