Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

merhaba dediğinizi denedim mop bezi hiç ıslanmadı. firmaya sorunu bildirdim göndermemi istediler. 2 haftalık makina da böyle bir durum can sıktı ama baklım yapacak bişey yok ilk fırsatta göndereceğim.

• erolustun E kullanıcısına yanıt

aynı durum benim banyo ile koridorda vardı. kot farkı eşiği diye bakarsanız bulursunuz.ben laminant satan biyerden aldım 10tl. silikon ile ayara yapıştırdım sorun çözldü.

• mymustang kullanıcısına yanıt

Görüntü atarsanız çok makbule geçer gerçekten bunu soran arkadaş çok oluyor.

• mymustang kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam elektronik büyük şans işi maalesef Mali hocamızda 3-4 ay üstüne oldu bu olay , garanti olduğu sürece takmamak lazım bunları ama insan bunla temizliğe alışınca yokluğu zor oluyor gerçekten.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt

Bu işler biraz şans işi Mi Box ı görselerdi TRT payından tut İletişim vergisi zart zurt dediğiniz rakamlar alınırdı ama farkedilmemiş demekki.

• *Tensa Zangetsu kullanıcısına yanıt

Bence halıdaki koyu renklerden hocam, halıları kaldırıp zemini temizletsin sağlaması yapılmış olur360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Oranın temizlemesini yapıyor ama renklerden dolayı sıkıntı oluyormuş işte. Ben de böyle bir sıkıntı yok. Açma kapama olayı olsa yükseklik sensörünü bu sorun ortadan kalkacak

• Geçmiş olsun hocam

Elektronik şanı yüzünüze gülmemiş bu tip durumlar her elektronik cihazda olabiliyor. @oqi dostumunda yazdığı gibi önemli olan sorunlar karşısında muhatap bulabilmek, mağdur edilmemek...

Hocam bunu ben fabrikaya maille bi iletiyim bakalım nasıl bakıyorlar olaya, ben biz Türklere bunu sunarlarsa kesin kapalı bırakıp masada merdivende felan çalıştıranların olacağına inanıyorum ama sonuçta kullanıcı hatası olacak bunu firma umursamaz. Hadi hayırlısı şansımızı deneyelim bakalım.

• Bizim Robotlarıda yakından ilgilendirdiğini düşündüğüm süper bir konu...

iyi seyiler efendim...

@oqi @bjQ7 @mavishow @ShadowOfSpirit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 28 Ocak 2021; 12:56:8 >
  • 360 firması ilk özgün robotunu çıkardı: X100 MAX

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

X100 Max bir adet gizli trinocular lidar matrix sistemi kullanan ilk robot olacak. Bir adet ksııtlı görüşe sahip, kapak altına gizlenmiş LDS ve iki adet OLS LiDAR sensorüne sahip - çarğma önleyici olarak kullanılıyor.

Geçenlerde anlattığım, Nidec firmasının yeni fanını kullanıyor, 27bin devir ve 3300Pa.

dTOF - dimensional time of flight altyapısını kullanan Ecovacs T8 ve Roborock S7 ile benzer haritalama özelliklerine sahip (hangisi ile ortaklık yaptığını bimiyorum henüz), peristaltik pompa kontrollü 520ml haznesi var - bu oldukça büyük. Yükseklik 100mm nin altında, çap 3300mm.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Halı tanıma olduğu da söyleniyor ancak kaynaklarım bunun sensör ile mi yoksa ana fırça bazlı mı olduğunu iletemediler henüz.

Hayırlı olsun, bence çok güzel bir gelişme gizli lidarların ortalıkta görünmeye başlaması.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Harika bilgilendirme, izninizle ilk mesaja sabitliyorum ve uygunsa Facebook grubunda da paylaşmak isterim.

• oqi kullanıcısına yanıt

Tabii ki, ne demek. Katkım olsun diye ekledim zaten, ne kadar çok bilinirse o kadar iyi. Kaynek belirtebilirseniz gelen soruları da cevaplandırmaya çalışırım elimden geldiğince.

Teşekkür ederim.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

360 Robot süpürge piyasasında bende varım, süprizlerle doluyum dercesine...

Hayırlısı olsun inşallah.

Bu yeni teknoloji ve donanımların kağıt üzerinde +/- leri anlamında ön bir yorumun var mı Ali abi?

lidar kulesi olmaması fiziken takribi 2cm + yazmış hanesine, ama harita ve yol yön bulma??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 28 Ocak 2021; 16:4:49 >
    oqi kullanıcısına yanıt

@oqi hayata izin vereceklerini sanmam 1) bu tür düşüşten kaynaklı arızaları garantiye sokmak isteyen, sokmasa bile servis için harcanacak eforla uğraşmak istemezler. 2) Rakamsal olarak olumsuz etki eder kimse neden servise gitmiş diye bakmaz toplam kaç ürün servise gitmiş diye bakar.

Bu rakamlar veri olarak ülkemizde yer almasada ithalatçılar vs mutlaka ulaşabiliyordur yurtdışında hatta istendiğinde firma bu bilgiyi paylaşmakla yükümlü bile olabilir. Ben ithalat yapacak olsam getirdiğim ürünün seris ihtiyacına mutlaka dikkat ederim başım ağrısın istemem.

• Kule içe girsin çıksın muhabbetinden sonra bunu duymak Türk milletimizin yükseklik sorunu açısından beni o kadar sevindirdi ki diğer kısımlara şuan odaklanamadım bile dostum.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum ben olsam maili direkt siler geçerim ama şansımızı deneyelim sorun yaşayan arkadaşlarımız için. 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• oqi kullanıcısına yanıt

Valla bro yenilik herzaman iyidir, bende heyecan yaptım :)

Nasip olur mu incelemek 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Yok, +2cm yazmamış ama lidarı güzel gizlemiş, bu şekilde de Nidec'in biraz daha büyük olan fanına içerde yer açmış. Yani cihaz komple şişmanlamış biraz. Benim 2018de yapıp da ürettiremediğim tasarımımın mantığına çok benziyor... belki de o yüzden çok sevdim.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Yasal distribütör değilseniz hiç bir şekilde teknik destek alamazsınız çünkü satışı üretici firmalar yapmıyorlar, aracı büyük toptancılar ile muhatap oluyorsunuz.

O yüzden yasal distribütörün önemlini yazıyorum hep.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.